Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Decije stvari?

Devojke, imam puno decijih stvari, ne znam da li ima svrhe slikati sve i postavljati ovde. Da li imate iskustva sa prodajom tih stvari, ide li ovde?
2020 07 28
Meni ide ok, nesto prodam, nesto poklonim :)
2020 07 28
Takođe.. 😊 Gotovo da sam sve letnje stvarčice rasprodala i izpoklanjala.. Stavljala sam baš povoljne cene, pa su mame uglavnom kupovale više komada. Ako imate stvarčice za dečake 104+, postavite obavezno! 😄😉
2020 07 28
Slazem se... i meni ide ok prodaja... takodje je najtrazenija velicina 104 pa na gore 🙂
2020 07 28
Po meni ovde nije dobro za prodaju, za poklanjanje jeste. Dva puta Sam ovde prodala stvari.Marines I Custo zimsku deciju jaknu perjanu Sam prodavala ovde za 1000 din, niko nije ni pitao, bez ijednog lajka. Na Limundu otisla odmah za vise Para. Limundo I kp za decije stvari po meni.
2020 07 28
I da da ne pricam da Sam majice diesel, os kos, lacoste, benetton,carter's prodavala za 150-200 din.. Ni to nije niko kupovao, kao nove majice su bile.. Citam clanice iznad I nacudih se da moze ovde bilo sta od decije garderobe da se proda
2020 07 28
Jelka, ja prodam cesto, jeftino, ali ode. Bolje nego da mi stoji, kad mi stvarno nije potrebno
2020 07 28
Pa i ja sam davala jeftino,pa niko nije hteo ,:) Kada sam otvorila ovde profil 99 posto stvari je bila decija garderoba kao nova po smesnim cenama...Ovde sam prodala dva puta decije stvari,a na drugim sajtovima ostalo..I to su uzimali po dvdestak stvari..Evo i sada imam decije i to bas dobre stvari, ne pada mi na pamet da kacim ovde.
2020 07 28
Ja sam za sajt i saznala baš zahvaljujući garderobici za klinca - neko me je, zbog bolje preglednosti, sa KupujemProdajem preusmerio na svoj nalog ovde. 😊 Nakon toga sam i sama postavljala, sigurno više od pola godine, bukvalno samo dečije stvarčice i nije da se nije prodavalo.. Dobra stvar kod prodaje dečije garderobe je i to što možete steći i neke "stalne kupce", na primer.. Zato mislim da vredi pokušati.. 😊
2020 07 28
AnjaPaola..Super je ako Vam ide.Meni su te stvari stajale oko godinu dana na profilu.Cene apsolutno nisu bile problem.Ne znam sta jeste.Evo i sada na profilu imam oglas sa carters sorcevima 3 kom za 500 din..Od toga dva nova fakticki..Ne znam da li mi je to i dalje u kuci.Ali za dve godine koliko stoji jedan lajk ,:)
2020 07 28
Ja imam gomilu stvari za curice od oko 10 godina i nikako. Već sam i brisala oglase jer ne vredi. Dala bih bar 10 stvari za 1000 dinara, sve u ekstra stanju ali smorilo mi se da ih kačim.
2020 07 28
Ja imam 80 stvari prelepih za malu devojčicu,to su bukvalno dve krcate velike torbe...za 15-ak evra...niko ni da pita.Tako da,nemam neko pozitivno iskustvo što se dečije odeće tiče,ali probajte svakako.
2020 07 29
Najbrže sam prodala stvarčice 104 i 110, sa manjim brojevima nikako nisam imala uspeha. Uz svaku kupovinu šaljem i poklon, snižavam cene na upit, ali opet manji brojevi nekako se teže prodaju. Od opreme sam skoro prodala nov trotinet :) Anja Paola, pošto tražiš baš 104, postavila sam bermude baš u tom broju :D
2020 07 29
> KaTjaBaBy: > Anja Paola, pošto tražiš baš 104, postavila sam bermude baš u tom broju :D Hvala najlepše na ponudi.. 🌻 Za leto smo tip-top opremljeni, ali ću u Vaš "dućan" sigurno svratiti na jesen. Pratim profil i znam da imate dosta divnih stvarčica, a još nismo sarađivale..😊..ali uskoro hoćemo. 👍
2020 07 29
Za decije Limundo i gadjati sezonu. Ovde sam mozda 5x prodala nesto a tamo redovno dok sam prodavala. Vec neko vreme dajem porodici sa troje muske dece, svi jedno drugom do uva i ako ste u prilici da poklonite nekome za koga znate da nema, bolje tako nego da se kuka kako nesto ne moze da se proda i da vam stoji. Niko se nece obogatiti za par hiljada a nase nesto nekom znaci mnogo. A ako cete prodavati onda dzabe da sada kacite letnje, to treba maja/juna. Kao sto zimsko treba oktobra/novembra. Tada ce najverovatnije otici.
2020 07 29
1 2