Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc administratora

Poatoji li neko koga mozemo da obavestimo o ovom problemu?potpuni sam duduk za bilo koje tehnicke stvari😅 ali valjda postoji opcija da se prijavi kvar?
2020 08 08
исти проблем!
2020 08 08
I meni danas nece slike da se postave :|
2020 08 09
Neceeeee ,:( uffffff
2020 08 09
> IrinaMo: > Poatoji li neko koga mozemo da obavestimo o ovom problemu?potpuni sam duduk za bilo koje tehnicke stvari😅 ali valjda postoji opcija da se prijavi kvar? Potpuno se slažem sa pitanjem. Inače mi veoma smeta činjenica da se često dešavaju raznorodni problemi i "kvarovi" na Krpicama, a sve se rešava duuuugoooo i spooooroooo.
2020 08 09
nije prvi put stalno se dešava da sajt ne radi gde je administrator da to reši
2020 08 09
Da, dešava se poprilično često. Neverovatno mi je da da ovaj sajt, koji je popularan i sa dosta članova, bude ovoliko nepouzdan. Moralo bi to ozbiljnije da se održava.
2020 08 09
oooooooo neeeeeeee,nece
2020 08 09
Ne mogu ubaciti nove slike ,dugo traje (crvene crtice) i ne mogu izmeniti oglas .Sta se desava ?
2022 09 08
Meni se to konstantno desava otkad koristim sajt. Probajte druge pretrazivace, predjite sa kompa na fon ili obrnuto. Negde ce da proradi. Sajt stvarno ima mnogo nedostataka, ali dok ne odluce da se uozbilje i srede ga, moramo da se snalazimo.
2022 09 16
Ne mogu slike da postavim samo crvene crtice trepere...
2023 05 08
Zdravo devojke, potrebna mi je pomoc. Naime, postavljam predmete kao i inace, ali sajt jednostavno nece da ucita postavljanje, kao da nisam ni kliknula dole u desno uglu na "postavi predmet" bukvalno se nista ne desava i tako vec 2,3 nedelje, da li je neko imao slican problem? Hvala unapred♥️
2023 05 19
1 2