Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vas vredjaju random osobe na ovom sajtu?

> Esprit21: > I vi nekom dajete za pravo da pricate o humoru posle ovoga? > Vi ste duboko isfrustrirana osoba koja je dosla da se prazni, mozda muz ne obraca paznu na vas? A i ko bi na takvo zlo. Bolje covek da bezi nego da dobije neki kancer pored takvog zla. Hvala Bogu, mi za razliku od njega ne moramo da vas trpimo. a, šta ćete, ćivot je nekom majka, nekom Balea gel za tusiranje Green Vietnam ostalo 2/3. šmrc. :'(
2020 08 13
Bas tako, eto makar u tome da se slozimo. Nekom forumi nisu zivot, drugi na istima istresaju svoje zivotne frustracije.
2020 08 13
nikad prikladnijeg naslova teme aaaaahhhahahahahaahahhaa. dakleM, poštovani članovi i malo manje poštovane članice, da li vas vređaju random osoPe na ovom sajtu? vređaju, ali i vređamo. 😊😁
2020 08 13
Ne razumem @Esprit21, @matijinamama i svi ostali koji diskutujete sa EsBeBe ( tu i sebe ukljucujem za pocetnu pricu, tada jos nisam znala koliki je dubok oziljak napravila moja odluka da ne kupim nesto pre 16godina od nje). Pa njeni motivi su jasni, sto padate na jeftine primitivne fore. Kako rece jedan pametan covek a i neko pre njega " ne bacajte bisere pred svinje, ne znaju svinje sta su biseri". S tim u vezi, u ovoj zemlji preplavljenoj primitivizmom, nepristojnoscu, nevaspitanjem osobama ovoga tipa ne treba poklanjati paznju. Ignore je iz raja izasao. Prostskluk, jed, primitivizam, uvrede moze mami, tati, muzu, kome zeli da prosipa. Nema potrebe da joj ovde dajete prostor da prlja, nevazna je, to i ona zna zato je takva.
2020 08 14
> Petissa: > Ne razumem @Esprit21, @matijinamama i svi ostali koji diskutujete sa EsBeBe ( tu i sebe ukljucujem za pocetnu pricu, tada jos nisam znala koliki je dubok oziljak napravila moja odluka da ne kupim nesto pre 16godina od nje). > Pa njeni motivi su jasni, sto padate na jeftine primitivne fore. Kako rece jedan pametan covek a i neko pre njega " ne bacajte bisere pred svinje, ne znaju svinje sta su biseri". S tim u vezi, u ovoj zemlji preplavljenoj primitivizmom, nepristojnoscu, nevaspitanjem osobama ovoga tipa ne treba poklanjati paznju. Ignore je iz raja izasao. Prostskluk, jed, primitivizam, uvrede moze mami, tati, muzu, kome zeli da prosipa. Nema potrebe da joj ovde dajete prostor da prlja, nevazna je, to i ona zna zato je takva. stigla je. 8-) juče na robnoj pijaci "aerodrom" u pančevu, večeras na krpicama, sutra na vašaru u bubanj potoku, samo za vas, jedina, najlepša i neponovljiva ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ce03a42d006b086af457b084f30a2ea3.jpg) pa, di si ti, micika? pući li se emilio, je l' se navikao na nošu mali veselin dior, hoče crči guči za po kuči? eeeh, švercerska je tuga, pogolema, muke vaše nikoj ne zna, joooj. :'(
2020 08 14
E kad smo vec na lepoj temi parfema i odlicnih cena, stavila sam jos neke izvrsne retke parfeme. Između ostalog 1 zlata vredan Slumberhouse, 5ml kosta 4.900din. Da doprinesem temi, a i da moji drsgi "parfemoljupci" imaju info. Takođe i nekoliko novih testera ima na profilu, cujemo se😙🌼🌼🌼
2020 08 14
> Petissa: > E kad smo vec na lepoj temi parfema i odlicnih cena, stavila sam jos neke izvrsne retke parfeme. Između ostalog 1 zlata vredan Slumberhouse, 5ml kosta 4.900din. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ebdb1d3cf34a648afd8d40924926d76c.jpg) Umesto 5000 dinara za 5 ml etanola iz Krueline podrumske laboratorije, pošaljite 50 zlata vrednih SMS poruka na 5757.
2020 08 14
> matijinamama: > Postovane dame, prvi put za nekoliko godina na ovom sajtu i posle oko 90 i vise savrsenih transakcija na Krpicama, random osoba, sa kojom nisam imala nikakvu saradnju, javila mi se porukom i istresla svoju frustraciju na mene, komentarisuci cene samplova niche parfema na mom profilu, koje su btw identicne ostalim na ovom sajtu. Da li Vam se to desava i kako se ponasate u tim situacijama? Iskreno, meni se to nije desilo i nadam se da nece. Mislim, ako je potencijalnom kupcu cena previsoka, ne kapiram cemu onda pisanje poruka. I za moj dzep cene mnogih dekanata su previsoke, pa ih i ne razmatram za kupovinu. A od prodavca koji je dekant od 10ml Manila Grace Fleur Narcotique svojevremeno oglasio za 1800 din i to kao niche (?!) ne kupujem nista, taman da u ponudi ima listom one parfeme koje silno zelim kao dekante, a koji su retki na ovim prostorima. Neka hvala.
2020 08 14
Uuuuh, pa ovo ispade velika tema. A ja prvo spazih samo 1. stranicu, kad ono ima da se cita ihahaj... Nakon citanja svih stranica shvatih sta mi je zasmetalo vec na prvoj: clanici koja je otvorila ovu temu, dakle matijinoj mami, javila se neka, kako ona veli, "rendom" osoba sa komentarima u vezi sa cenama semplova niche parfema i vec u prvom postu dobi od matijine mame etiketu da je frustrirana. Pa zatim Esprit21 pise o osobama koje ovde istresaju frustracije, sire negativnost i crpe tudju energiju. Pa onda Petissa sa minornim i inferiornim ljudima koji svoju bol zbog zavisti nemaju gde istresti, nego ovde. Da ne duzim: ne postoji minorna i inferiorna osoba, nijedna. Drugo, da li je moguce da se vi (pretpostavljam da ste odrasle osobe) bavite kvazipsihijatrijom i kvazipsihologijom, sto vec na prvoj stranici ove teme pokazujete?! Aman, pa matijina mama je na osnovu jedne poruke vec izvela zakljucak da joj je pisala frustrirana osoba, a Esprit i Petissa na osnovu uvodnog posta vec pisu o minornim isfrustriranim ljudima?! Stvarno mi nije jasna clanica koja se obratila matijinoj mami, jer niko nikoga ne bije po usima da kupi nesto sto mu je skupo. I onda, naravno, cemu pisanje poruke prodavcu da mu je predmet skup. Ali takva poruka mi je kudikamo shvatljivija od kvazipsihijatrije i kvazipsihologije. Za ovo poslednje nemam ni promil razumevanja i, nadam se, nikada ga necu ni imati.
2020 08 14
I jos ovaj naslov teme... pa uvreda je u samom naslovu. Cuj, "rendom osobe". Izvinite, matejina mama, meni je ova sintagma bas bljak. Mislim, ne doticu me kvazipsihijatri, vec reagujem kao filolog: vi samim naslovom potirete svoju ideju o reakciji drugih clanica na navodnu uvredu. Tj. uskacete samoj sebi u usta.
2020 08 14
Vi ne znate na koje osobe sam mislila, a ni razlog pa onda komentarisete nesto sto ne znate. I da, za moje pojmove normalnosti, osobe koje se nekome jave u inbox pa i na forumu u temi da vredjaju iz cista mira to rade jer su frustrirane, negativne ili prosto nisu normalne. Ne zanima me tacan razlog, neka ga zadrze za sebe jer mene ne zanimaju.
2020 08 14
Istina, ne znam na koje osobe ste mislili, ali znam na koji post ste se nadovezali, pa sam posla od toga da ste nepoznatu, ili kako ju je matijina mama krstila - "rendom" osobu svrstali u grupu frustriranih i kakvih sve osoba. A nisam razumela ni u cemu se sastoji uvreda koju je matijina mama pretrpela: je l' uvreda to sto joj je neka osoba komentarisala cene? Mislim, to jeste bespredmetno, ali ne znam kako to moze da uvredi.
2020 08 14
> saskabg: > Istina, ne znam na koje osobe ste mislili, ali znam na koji post ste se nadovezali Na mene je mislila, ona je moj stalker, moj privatni manijak. </3 Smrtno se uvredila jer sam na temi o precenjenim artiklima stavila link do prodavnice koja ima u ponudi identičan artikal kao i dotična sprajtIQ21, samo što je je kod nje polovno i skuplje. I, momentalno sam bila zlo, isfrustrirana, nesrećna, itd. Zato nije odolela kad me je videla i na ovoj temi, ali je otišla korak dalje, poželela kancer mom mužu, između ostalog. I uopšte mi ne treba diploma iz psihologije da zaključim koliko nisko možeš pasti da tako nešto kažeš nepoznatoj osobi na internetu. Dno dna.
2020 08 14
Kakve veze ima muz sa postavljanjem linka?! Svasta. A ovo o kanceru ne mogu ni recju da komentarisem. Nego, posto se ova tema paralelno bavi i parfemima, tj. dekantima i semplovima, ja bih i na ovoj temi da iskoristim priliku i da posavetujem sve ljubitelje parfema da pre kupovine dekanta, sempla dobro provere cene na internetu (ovde, pre svega, mislim na inostrane sajtove kada je rec o niche parfemima), da stave sve brojke lepo na papir i da vide da li im ponudjene cene za dekante, semplove odgovaraju ili ne. Ako neko hoce da 10 ml plati 25-30% od cene cele bocice parfema od 100 ml, ili zeli da za 1800 din kupi 10 ml dekanta Manila Grace Fleur Narcotique koji je naprasno postao niche, molim lepo, njegovo je pravo i odluka kako ce raspolagati svojim finansijama. U tom slucaju prosto mi dodje zao sto prodavac nije stavio jos vecu cenu za dekant tog niche parfema. :D Mislim, moze prodavac da stavi i 100 evra za dekant Manila Grace, nije problem. To meni samo govori da je rec o pohlepnoij osobi. Ali ne mogu da razumem kupce koji samovoljno pristaju na cene nekih clanova.
2020 08 14
Hvala, hvala, svim pratiocima i dragim divnim damama. 💟💟💟👍👍👍 Ostalo je previše gorčine, frustracije i ponovljenih priča ljudi koji žive u začaranom krugu pa samim tim ne trošite se nepotrebno drage dame...esprit, matijinamama.
2020 08 16
1 2 3 4 5 6 7