Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Log out iliti odjava

Već neko vreme ne uspevam da se odlogujem sa sajta. Znam da je potrebno neko vreme, posle odjave, da sistem to registruje, ali se zelenim već 24 sata, konstantno, bez obzira na rifrešovane logaute i šta sve ne. Da li se slično dešava još nekome ili je ovo moj lični bag? Nikakav bigdil, naravno, jedino što može da bude neprijatno kad neko ko očekuje instant odgovor na poruku, vidi da sam onlajn, a, zapravo, nisam. :|
2020 08 13
Ja nikada nisam ni pokusavala da se izlogujem 😂 Mislice neko ako prati da sam zaludna 24h vec godinama 😂😂 Ajde sad da se uozbiljim Sta znam da li je to uopste validno ovde na sajtu,mozda i nije,postoji opcija tek onako da bi bila tu
2020 08 13
Ja sam primetila da se cesto clanice koje pratim uvek zelene, a kad udjem na profil - pise poslednji login pre dan-dva. Ja drzim uvek otvoren brauzer na kompjuteru pa ne obracam paznju zelenim li se uvek ili ne, verovatno da Ali ima clanica koje nisu danima na sajtu a skoro uvek se zeleni kao da su online ¯¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
2020 08 13
apdejt, i dalje ne uspevam. x-)
2020 08 13
Mislim da se zeleni samo kad ste ulogovani na sajt, a uključen vam je tab na kompjuteru ili mobilnom i da to onda znači da je taj uređaj uključen, ali ne nužno i da ste trenutno aktivni na sajtu. Tako da ako niste ulazili tri dana, a otvoren vam je sajt na uređaju, zeleneće se ali na samom profilu će pisati da ste bili aktivni pre tri dana. Ne znam da li sam lepo objasnila ,:)
2020 08 13
> MarinaBambina: > Mislim da se zeleni samo kad ste ulogovani na sajt, a uključen vam je tab na kompjuteru ili mobilnom i da to onda znači da je taj uređaj uključen, ali ne nužno i da ste trenutno aktivni na sajtu. Tako da ako niste ulazili tri dana, a otvoren vam je sajt na uređaju, zeleneće se ali na samom profilu će pisati da ste bili aktivni pre tri dana. Ne znam da li sam lepo objasnila ,:) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9e1417c54da86cd93474804cfac39f41.jpg)
2020 08 13
hahahhahahahaha jao, predobrooo ,:) ,:) :') :') :') :')
2020 08 14
Ja sam uvek online i ako nisam na sajtu jer mi je telefon automatski povezan na ruter i kad nisam kuci nikad ne gasim na telefonu net i zato uvek zelenim 😀 Trudim se da cim mi stigne e-mali odmah odgovorim.I ja kad nekad udjem na sajt pise poslednji put pre 5-6h a ja stalno online. Upravo pise poslenji login pre 14h
2020 08 14
> EsBeBe: > Već neko vreme ne uspevam da se odlogujem sa sajta. Znam da je potrebno neko vreme, posle odjave, da sistem to registruje, ali se zelenim već 24 sata, konstantno, bez obzira na rifrešovane logaute i šta sve ne. Da li se slično dešava još nekome ili je ovo moj lični bag? Nikakav bigdil, naravno, jedino što može da bude neprijatno kad neko ko očekuje instant odgovor na poruku, vidi da sam onlajn, a, zapravo, nisam. :| Isto i kod mene.
2020 08 14
> saskabg: > > EsBeBe: > > Već neko vreme ne uspevam da se odlogujem sa sajta. Znam da je potrebno neko vreme, posle odjave, da sistem to registruje, ali se zelenim već 24 sata, konstantno, bez obzira na rifrešovane logaute i šta sve ne. Da li se slično dešava još nekome ili je ovo moj lični bag? Nikakav bigdil, naravno, jedino što može da bude neprijatno kad neko ko očekuje instant odgovor na poruku, vidi da sam onlajn, a, zapravo, nisam. :| > Isto i kod mene. nije, sister, ne zeleniš se, trenutno. ;) otkrij tajnu.
2020 08 14
Ja sam juce primetila isti problem ... Cudom nisam mogla da se nacudim...
2020 08 15
pa, do skoro nije bilo tako, ja primetila nakon što je proradio sajt jer par dana nisu mogli novi oglasi da se postavljaju i nestale su starije slike.
2020 08 15
I meni se isto desava, ne uspevam da se izlogujem :( cak sam probala da obrisem istoriju pretrazivanja i da restartujem telefon i nista. I dalje sam ulogovana :(
2020 08 16
novi dan, ista nafaka
2020 08 16
od juče se normalno izlogujem i ostanem izlogovana dok se, jel'te, ne ulogujem. 8-)
2020 08 22