Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

uvecanje mladeza pomoc

Imam dva mladeza na vratu, tamna oduvek, primetila sam da su malo porasli, nikakav problem mi ne prave samo sam primetila da su malo porasli, da li takvi izboceni mladezi rastu? idem u utorak kod lekara al sam htela da pitam clanice za iskustva i misljenje. znaci dva tamna izbocena mladeza na vratu, osim sto su malo proasli niakvih promena nema. molim za iskustva drugih clanica ps. ovo mi je druga trudnoca trenutno. pa ne znam dal to moze da dovede do promena na postojecim mladezima
2020 08 15
Ne znam gde je mesto iz kog ste. Uputice Vas kod dermatologa, ko zna kad ce biti zakazano. Ono sto Vam treba je dermoskopija, a to u Domu zdravlja ne rade. Ako ste blizu Bga, mozete da odete odmah u dzordza vasingtona na pregled,samo se naoruzajte strplnenjem jer se ceka na pregled. Zakazace Vam odmah dermoskopiju, i samo obavite i resite se daljeg mozganja. A ja sam se zbog mladeza koji je krvario vukla od pocetka decembra do februara sa pregledima, i na kraju operaciju otkazu u martu zbog korone. Ali dermoskopiski pregled je pouzdan.
2020 08 15
Ista situacija, u trudnoci mi se uvecao mladez na vratu, takodje taman, takodje izbocen.. Jos uvek nista nisam radila po tom pitanju
2020 08 17
Svaki mladez koji se uvecava, asimetrican je, ili razlicitih boja (pogotovo crne) treba da se pregleda. Svakako uradite to da se ne biste vise brinuli ☺️
2020 08 17
Da li je Mladez mekan i da li ovo izbocen Znaci da nije u ravni koze? Ako jeste,meni se desilo pre sedam-osam godina I sve je bilo ok...hormonski ... desilo mi se i sa grozdastim Mladezima da se promene I opet kk...mojoj drugarici je cak pobeleo... Svima je bilo ok,Ali svakako podjite dermatologu 🤗
2020 08 17
idem sutra hvala dame :) jeste bio je izbocen, osim sto se malo uvecao nema nikakvih promena, normalan je kao i pre samo je porastao :) mene kuci nisu ucili da mladezi rastu ili slicno pa ja nemam pojma nista o tome :D a necu da guglam puno jer cu da padnem u nesvest od tih informacija. Hvala vam puno dame, sutra idem kod dermatologa trazicu da mi pogleda tim dermaskopom! :)
2020 08 17
da javim da sam bila i sve je super :) ja sam se istripovala, kaze hormoni lude u trudnoci i verovatno je zato tako, svi mladezi su super nemam razloga za brigu :)
2020 08 18
💪👍👌
2020 08 22