Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Online kupovina

Da li je neko kupovao sa Asos ili Topshop sajta? Ne ovaj naš topshop, sa dormeom, delimanom I slično 🤣 britanski topshop za koji kažu da ima najbolje farmerke :) Želim da naručim neke modele, ali sam već jednom platila carinu 20000 dinara I ne bih opet 😇
2020 08 15
> svejezauzeto3: > Sta se desilo pa ste toliko platili carinu? 😵 20% na sve, i vljd dodatnih 10% preko određenog iznosa, msm da je 50 evra. Ne isplati se poručivati 🙄
2020 08 16
Kad predje odredjeni iznos ide 10% carina pa na taj iznos sa sve carinom ide 20% pdv cak i na cenu transporta.
2020 08 16
> svejezauzeto3: > Sta se desilo pa ste toliko platili carinu? 😵 Dečko, ili sad verenik, mi je sa srpskog sajta naručio verenički prsten, da me iznenadi (veza na daljinu). Da bi se kasnije ispostavilo da je sedište tog sajta u Nemačkoj i da odatle idu proizvodi (info nije naveden nigde na sajtu). Paket je bio na moje ime i morala sam da platim porez, carinu I "čuvanje na carini".
2020 08 16
Iskreno moje misljenje je da se bas ne isplati narucivanje za Srbiju, carina je mnogo velika. Mozes da pogledas instagram profile devojke koje donese stvari iz Amerike. Ja sam kupovala u Kanadi i sto se tice farmerki moja preporuka su Abercrombie&Fitch, 7ForAllMankind, Current/Elliott... Sa njima ne mozes da pogresis, nista udobnije nisam nosila
2020 08 16
> styleshop.20: > Iskreno moje misljenje je da se bas ne isplati narucivanje za Srbiju, carina je mnogo velika. Mozes da pogledas instagram profile devojke koje donese stvari iz Amerike. Ja sam kupovala u Kanadi i sto se tice farmerki moja preporuka su Abercrombie&Fitch, 7ForAllMankind, Current/Elliott... Sa njima ne mozes da pogresis, nista udobnije nisam nosila Te brendove nikad nisam gledala, a asos I topshop me mame jer farmerke imaju po dužini. Muka mi je vise od farmerki koje mi stoje na pola listova 🙄
2020 08 17