Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li slikate garderobu na sebi i sta mislite o tome?

Upravo sam videla profil devojke koja je slika garderobu na sebi i dala mi ideju da otvorim temu.Moje misljenje da ja to ne bih uradila,ne zbog viska kilograma vec ne volim da se eksponiram.Valjda sam dobro rekla 😀. Ta devojka je slikala komplet sebe bez smajlica na licu ili slicno.Iskreno nemam nista protv toga,ali ja nisam za to.A te stvari koje su na njoj meni se ne svidjaju kako joj stoje,ali stvar ukusa.I eto zanima me vase misljenje
2020 08 23
Ja sam dosta stvari slikala na sebi. Mnogo devojaka traže slike kako stoji, a ja nisam uvek motivisana za slikanje. Lakše mi je da za sve imam sliku kako stoji iz jednog "photoshoota" 😁
2020 08 23
Naravno.Ja sam i gore navela da je sve stvar ukusa i dogovora.
2020 08 23
Ne, ali nemam razlog za to, već nemam ogledalo pogodno za to, a za sve ostalo mora neko da me slika, ubacim samo ako već imam sliku od pre i prekrijem lice.Ali inače smatram da je to mnogo bolje nego ovako slikanje na ofingeru
2020 08 23
Ja sam za, mnogo stvari ne mogu da docaram kakve su dok ne obucem. Mada, razumem i devojke koje ne vole. Ja ne slikam lice, bude mi neprijatno😂
2020 08 23
zavisi.. recimo slikam predmet na ofingeru i ništa, slikam isti na sebi i proda se. druga situacija: predmet slikan na meni/ sestri nevažno, stoji mesecima i ništa, isti predmet slikam samo na ofingeru i proda se brzo.. samo mi je bezveze da ako sam napisala u opisu da mi je veliko ili malo, neko traži da to obučem.. pa upravo iz tih razloga i nisam obukla . .
2020 08 23
Ja kako kad, kad me ne mrzi slikam na sebi. Uglavnom na oglasu artikla imam slike sa ofingera i na sebi Smatram da ko zeli - treba da slika na sebi, jer recimo ja bi lakse zamislila kako stoji meni, mogu eventualno da pitam neke dodatne/konkretnije informacije o artiklu nego da pitam 1001 pitanje o merama, pa da merim sebi i mozgam kako bi mi stajalo i sl. Naravno, ovo se ne odnosi na male stvari, logicno
2020 08 23
Ja da mogu da udjem u stvari/da izgledam lepo u njima verovatno bih se slikala, ovako, dzabe. Kako da se slikam u haljini koja je prelepa kad ce da mi ispadne stomak, kako :')
2020 08 23
> MinaMasa: > Ja da mogu da udjem u stvari/da izgledam lepo u njima verovatno bih se slikala, ovako, dzabe. Kako da se slikam u haljini koja je prelepa kad ce da mi ispadne stomak, kako :') E,o tome pricam.Ja upravo sam to videla kod devojke koja mi je dala ideju o ovoj temi.Ja imam visak kilograma i ne bih da pokazujem,a i ne volim to.Slikala se u haljini gde joj je stomak ispao.
2020 08 23
Vodim se time da sam vise puta odustala od kupovine posto po slici nisam uspela da shvatim koji je model.Ako pronadjem sliku sa neta, identican model mora da bude,stavljam nju.Ukoliko nemam sliku,slikam se ja,bez lica ,:) ,a uzasan sam model,bez talenta..naravno ako je u mom broju..Poslednja solucija mi je slika samo predmeta na ofingeru
2020 08 23
Ух, то с испадањем стомака ми је баш гадно...Јелена, шта те брига кад имаш врхунску линију, немаш стомаче ко ја :') :') А и да се фоткам, не бих стављала своје лице, то је моје мишљење, мада немам проблем кад видим да неко ставља. Имам једну фотку од пре пар година у хаљини коју продајем, тад сам била супер, сад више не.
2020 08 23
Uvek pokusam da nadjem identican model na netu jer su to profesionalne fotografije, ali ako ne mogu da nadjem a model je takav da se nista ne vidi kada je na ofingeru onda obavezno slikam na sebi. Bez lica naravno, to mi je malo previse....
2020 08 23
Nisam pristalica toga. Sem ukoliko me neka clanica me zamoli. I tada bih joj slike poslala u inbox. 1000 ljudi, 1000 cudi. Neko voli, neko ne. 😊😊😊
2020 08 23
Ja predmet kad okačim na sajt prodajem zato što mi iz nekih razloga ne stoji i zato ne vidim poentu da ga slikam i tako pustim na sajt 🤷🏽‍♀️ Slika u ogledalu u inbox mi je ok, ako mi predmet odgovara po velicini.
2020 08 24
Hvala vam na misljenju.Ja definitivno nisam za nikakvo slikanje i to je to.Stvari koje su mi na profilu ili su mi uske i kratke ili ne mogu uopste da obucem.Meni je ok samo da bude okaceno na ofinger i to je to
2020 08 24