Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Krpice u novinama

https://nova.rs/magazin/ljubavisex/da-li-bi-mi-prodala-tvoje-nosene-gacice/ Bas lepa reklama, nema sta. 😶
2020 09 13
Ja kad sam tupila clanice su bile u fazonu neka svako zivi svoj zivot, svoja pravila, nja nja. Meni nit je zao tih clanica, niti perveznjaka, niti cura koje se time bave, a i ne zanimaju me. Prosto, sajt koji posecuju i devojcice i devojke nije mesto za takvu vrstu radova. Ostajem pri svom stavu, jer decu i naivne devojke treba zastititi.
2020 09 13
Naisla sam na takve oglase i na sajtu Lalafo
2020 09 13
Hahahahahahaahha opet muceni Bankar u centru desavanja. Ovakve stvari su postojale i postojace, nece nestati ako se kolektivno sablaznemo. Jednostavno treba objasniti devojcicama kako se ignorisu ovakve ponude ili se pokazu roditeljima, starijoj sestri i slicno....
2020 09 13
AHAHAHAHAHA što su iskopali iz forumskog arhiva prepiske jbt, nova.rs se ne zajebava 😂😂😂😂😂
2020 09 13
😂😂😂😂😂 Kakva sprdnja. A admina naravno nema ni u najavi.
2020 09 13
Ja sam mozda oguglala, ali mi i dalje nije prijatno da gledam strokave gace i gola dupeta sa bubuljicama dok meditiram uz kafu i trazim zelim-bas-taj kaput 🙄 Svetlana Nova.rs je najjaci sajt, Blic mi se prodao Kuriru, ne mogu vise da podnesem 😁 Ja uredno uz kafu ujutru listam novine kao penzioner, samo jos ne glasam za Vucica 😎
2020 09 15