Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li smo glupi ili bezobrazni???

Naglasim da prodajem trenerku ili je imenjam skljucivo za novu u manjem broju i opet dobijem gomilj poruka "da li ti se svidja nesto sa mog profila za razmenu",a tamo neke majice i haljine od bake. Bas bezobrazluk,gubim vreme i samo se iznerviram. Jako je losa i postavka sajta. Ukucate tagove tipa "ugg" ili "cizme",a izadje vam svasta,gomila ne povezanih stvari tipa majica,papuca,farmerki... bas bzv.
2020 09 20
Mislim da nismo ni glupi, ni bezobrazni. Sa tim tagovima, ljudi samo zele da se nadju u sto vise pretraga i to je razlog. Iako, slazem se, sajt time gubi na prakticnosti. Ja licno ne koristim lazne tagove. Zato verovatno i imam bas malo saradnjica. Al neka. Ja od sebe i pravila sajta odustati necu, a kupac ce se naci, nekad. 😊
2020 09 20
Moje omiljeno je kad u podforumu "Trazim" ostavim temu sa slikom i detaljima sta tacno zelim i naglasim velikim slovima u svakoj temi da mi se kace linkovi u temi i da mi se NE SALJU poruke u inbox - a onda dobijem iste poruke kao i Vi 😂 ili "A JEL BAS MORA BAS TO STO TRAZITE", to mi je favorit
2020 09 20
> SvetlanaRadic: > Moje omiljeno je kad u podforumu "Trazim" ostavim temu sa slikom i detaljima sta tacno zelim i naglasim velikim slovima u svakoj temi da mi se kace linkovi u temi i da mi se NE SALJU poruke u inbox - a onda dobijem iste poruke kao i Vi 😂 ili "A JEL BAS MORA BAS TO STO TRAZITE", to mi je favorit hahahah i to mi se desavalo...napisem da trazim npr.farmerke 36 ili s i jos stavim slike modela,a dobijem (naravno kao i ti inbox ne u temi) "pogledaj kod mene",a kod "nje" sve 40-42 i modeli koji nemaju ama bas nikakve veze. Nije mi jasno kako razmisljaju te devojke? Mozda misli da cu se ugojiti 20kg dok pregledam njenu ponudu😆😆😆
2020 09 20
> NShibridi: > Mislim da nismo ni glupi, ni bezobrazni. Sa tim tagovima, ljudi samo zele da se nadju u sto vise pretraga i to je razlog. Iako, slazem se, sajt time gubi na prakticnosti. Ja licno ne koristim lazne tagove. Zato verovatno i imam bas malo saradnjica. Al neka. Ja od sebe i pravila sajta odustati necu, a kupac ce se naci, nekad. 😊 Pa to jeste bezobrazluk,izvini ali mi izgubimo mnogo vremena kada trazimo nesto jer mi npr.kad ukucam "ugg" izadje ovo ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9e702540b631895004886135f39b03ab.jpg) Drugi sajtovi to ne dozvoljavaju i to je u redu. Ono sto prodajes to lepo opisi i taguj.
2020 09 20
> Maya011: > > NShibridi: > > Mislim da nismo ni glupi, ni bezobrazni. Sa tim tagovima, ljudi samo zele da se nadju u sto vise pretraga i to je razlog. Iako, slazem se, sajt time gubi na prakticnosti. Ja licno ne koristim lazne tagove. Zato verovatno i imam bas malo saradnjica. Al neka. Ja od sebe i pravila sajta odustati necu, a kupac ce se naci, nekad. 😊 > Pa to jeste bezobrazluk,izvini ali mi izgubimo mnogo vremena kada trazimo nesto jer mi npr.kad ukucam "ugg" izadje ovo > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9e702540b631895004886135f39b03ab.jpg) > Drugi sajtovi to ne dozvoljavaju i to je u redu. Ono sto prodajes to lepo opisi i taguj. Slazem se. U potpunosti. Ali, ocekivati danas da se ljudi pridrzavaju pravila, ocekivati postenje? Ne danas, ne kod nas. 😢
2020 09 20
Zato za to treba da postoji admin.I to se na svim.drugim sajtovima sankcionise. Ovde samo dolazi do toga da se covek smori posle trece stranice,pomisli da je ovo nesiguran sajt za kupovinu,jer roba ne odgovara tagu i opisu i da je sve nepregledno te ce tesko naci ono sto trazi.
2020 09 21
Ja tražila haljinu XS i žena mi u poruci poslala L, kaže ako volim oversize. Haljinu na brtele. Tri broja veću. Oversize.
2020 09 21
> UltraStore: > Ja tražila haljinu XS i žena mi u poruci poslala L, kaže ako volim oversize. > Haljinu na brtele. > Tri broja veću. > Oversize. :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2020 09 21
Ja nosim kao oversized velike brojeve haljina i bluza na svoju xs veličinu kad nisu definisana ramena i dekolte nije mnogo otvoren. Imam neku asimetricnu tuniku koja je 50 veličina, meni je haljina i rukavi su mi 7/8 umesto do lakta 😂. Oversized xs kapute mi mazne ćerka koja nosi m/l. To što članice traže iskljucivo u temi da se salje, a smeta im u inbox da im se pošalje ne razumem
2020 09 21
> jacaikaja: > Ja nosim kao oversized velike brojeve haljina i bluza na svoju xs veličinu kad nisu definisana ramena i dekolte nije mnogo otvoren. Imam neku asimetricnu tuniku koja je 50 veličina, meni je haljina i rukavi su mi 7/8 umesto do lakta 😂. Oversized xs kapute mi mazne ćerka koja nosi m/l. To što članice traže iskljucivo u temi da se salje, a smeta im u inbox da im se pošalje ne razumem To da. Da sam tražila onu pamučnu haljinu koja je kao dugačka majica, pa i da razumem da umesto XS nude L. Ja sam tražila onu slip haljinu na brtele, tu bi mi dekolte bio na pupku da uzmem tri broja veću
2020 09 21
> jacaikaja: > To što članice traže iskljucivo u temi da se salje, a smeta im u inbox da im se pošalje ne razumem Zatrpava se inbox nerelevantnim stvarima, vodim komunikacije o kupoprodajama koje su u toku a i tako hocu da zaobidjem "e videh da trazis ____, baci pogled na moj profil" poruke - a na profilu ni priblizno ono sto trazim. Sta je tesko okaciti link/sliku u temi nego zatrpavati porukama u inbox? ako mi nesto odgovara javicu se
2020 09 21
> Maya011: > Naglasim da prodajem trenerku ili je imenjam skljucivo za novu u manjem broju i opet dobijem gomilj poruka "da li ti se svidja nesto sa mog profila za razmenu",a tamo neke majice i haljine od bake. Bas bezobrazluk,gubim vreme i samo se iznerviram. > Jako je losa i postavka sajta. > Ukucate tagove tipa "ugg" ili "cizme",a izadje vam svasta,gomila ne povezanih stvari tipa majica,papuca,farmerki... bas bzv. Ovde smo svi razliciti i svakome su lepe njihove stvari. Ja npr. napisem menjam za to i to pa na kraju zamenim za nesto deseto jer mi se dopalo u tom trenutku. Jedno ,,ne, hvala na ponudi,, je sasvim dovoljno. + postoji velika sansa da je taj neko procitao samo rec ,,menjam,, i posalo poruku, ko ce da cita opis, smor :P
2020 09 21
Eeee 😂😂😂 Meni je vrhunac kada nesto trazim,prvo em ne dobijem nikada ponudjeno ni slicno Ali kada mi se jave u inboh sa komentarom :E imam ja to sto trazite,samo nisam slikala ali ako zelite mogu 😂😂😂 I sta ja na to da kazem
2020 09 22
> ElenaPt: > Eeee 😂😂😂 > Meni je vrhunac kada nesto trazim,prvo em ne dobijem nikada ponudjeno ni slicno > Ali kada mi se jave u inboh sa komentarom :E imam ja to sto trazite,samo nisam slikala ali ako zelite mogu > 😂😂😂 > I sta ja na to da kazem To ti je kad neko posto poto zeli nesto da ti proda,pa ce da te ubedi da trazis bas to sto ona ima😆😆😆 a ni slike ti ne trebaju,videces kad stigne paket🤣🤣🤣
2020 09 22
1 2