Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoć oko zarade

Devojke, trebali bi mi neki honorarni poslovi, hitno mi je potreban novac. Student sam, predavanja obavezna, tako da ne bih mogla imati neki posao sa fixnim radnim vremenom, vikendom da. Zanimaju me vaši predlozi? Ja guglala, našla sam dosta predloga, ali moram sutra da zovem da pitam da li se poklapaju sa mojim uslovima. Hvalaa unapred!
2020 09 22
Izbegni Freelancer. Sajt je unisten prevarama i preplavljen indusima koji uopste ne znaju sta rade. Mozda je Upwork ostao bolji, nisam ga odavno koristila. Tu imas sijaset stvari koje mozes da radis po projektu, bez radnog vremena.
2020 09 22
> Kimberly: > Izbegni Freelancer. Sajt je unisten prevarama i preplavljen indusima koji uopste ne znaju sta rade. > Mozda je Upwork ostao bolji, nisam ga odavno koristila. Tu imas sijaset stvari koje mozes da radis po projektu, bez radnog vremena. Hvala tiii! <3
2020 09 23
Izbegni u sirokom luku one kriptovalute, najveca glupost. I kliktanje 1000 reklama za 1$. Od anketa i onih aplikacija sa kojima se zezamo je sitan dzeparac. A od ovih projekata fina zarada, nije redovna jer je freelancerski a i zavisi koliko stvari znas da radis i jezika. Ako znas bar engleski na konju si :)
2020 09 23