Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc prevarena sam

Da li se moze i kako pronaci neko kome ste poslali paket bez otkupa, a da vas je preverio da je poslao uplatu. Jer nisam ni proverala poslala stvar vrednu 2000 dinara a uplate nema. Jer nije ni uplaceno. Mobilni telefon ugasen. Imam samo adresu
2020 09 23
Jel preuzet paket? Ako nije jedino da probas za zoves da otkazes posiljku da ti je vrate
2020 09 23
Trebali ste da trazite fotografiju uplatnice kao dokaz, pa onda da saljete. Dajte link clanice.
2020 09 23
Da li ste sigurni da nije uplaceno? Ako je uplatila na ziro racun banke znaju da budu jako spore...
2020 09 23
Pa ne bas toliko spore, tj. ne verujem da se toliko ceka. U svakom slucaju, covek pogresi. Poslali ste prebrzo. 😦
2020 09 23
Preuzet je paket. Proverila sam na tracking kodu> MarijaRavilic: > Jel preuzet paket? Ako nije jedino da probas za zoves da otkazes posiljku da ti je vrate
2020 09 23
Imam sliku koju mi je poslala kao dokaz. Medjutim nisam ni obratila paznju da je samo iskucan iznos i moj broj racuna. To je poslato juce ujutru u 08h, a ja kada sam vec isla do poste poslala sam. Rekoh sticice u toku dana. Danas mi je vec bilo sve jasno kada sam malo bolje pogledala. Pozvala pise broj nepostojeci> NShibridi: > Pa ne bas toliko spore, tj. ne verujem da se toliko ceka. U svakom slucaju, covek pogresi. Poslali ste prebrzo. 😦
2020 09 23
Ne znam da li smem da postavim sliku koju mi poslala
2020 09 23
Slobodno postavi , ja sam za to da se lepo svaka prevara obelodani i prikaze pa koja god da je clanica. Jer to nije u redu i nije normalno da postoje takvi ljudi,strasno. Zato lepo prvo uplata ,pa slanje ako je neko ozbiljan u nameri da kupi nesto. Nema ljutnje 🤷🏻‍♀️
2020 09 23
Meni su dva puta uplatili na račun preko pošte i uplata mi je stigla nakon 4 dana 😩
2020 09 23
> NatalijaaMina: > Slobodno postavi , ja sam za to da se lepo svaka prevara obelodani i prikaze pa koja god da je clanica. Jer to nije u redu i nije normalno da postoje takvi ljudi,strasno. Zato lepo prvo uplata ,pa slanje ako je neko ozbiljan u nameri da kupi nesto. Nema ljutnje 🤷🏻‍♀️ A ja se sve plasim da bih time i odbila nekog kupca, ako trazim uplatu unapred. It's tricky. Hm 😦
2020 09 23
> NShibridi: > > NatalijaaMina: > > Slobodno postavi , ja sam za to da se lepo svaka prevara obelodani i prikaze pa koja god da je clanica. Jer to nije u redu i nije normalno da postoje takvi ljudi,strasno. Zato lepo prvo uplata ,pa slanje ako je neko ozbiljan u nameri da kupi nesto. Nema ljutnje 🤷🏻‍♀️ > A ja se sve plasim da bih time i odbila nekog kupca, ako trazim uplatu unapred. It's tricky. Hm 😦 Ja svaku prvu saradnju tako a dalju vec imam poverenja i ne trazim pare u napred. Danas svega ima i bolje je tako. Lepo legne , ja saljem i slikam i posaljem uplatnicu. Cist racun duga ljubav sto bi se reklo a i koliko vidim vecina clanica tako praktikuje uplata unapred.
2020 09 23
> MilicaIlic1990: > Ne znam da li smem da postavim sliku koju mi poslala Naravno da smeš
2020 09 24
Posle koliko dana cekanja date negativnu ako smatrate da ste prevarene? Dopisivala sam se sa clanicom dan dva oko nekog predmeta, logovala se redovno i odgovarala na poruke sve do trenutka kada sam joj uplatila novac i poslala uplatnicu kao dokaz. Posle toga se ulogovala jos jednom, bez ikakvog odgovora. Niti je predmet oznacila kao prodat niti ga salje.
2020 09 24
> MilicaIlic1990: > Imam sliku koju mi je poslala kao dokaz. Medjutim nisam ni obratila paznju da je samo iskucan iznos i moj broj racuna. To je poslato juce ujutru u 08h, a ja kada sam vec isla do poste poslala sam. Rekoh sticice u toku dana. Danas mi je vec bilo sve jasno kada sam malo bolje pogledala. Pozvala pise broj nepostojeci> NShibridi: > > Pa ne bas toliko spore, tj. ne verujem da se toliko ceka. U svakom slucaju, covek pogresi. Poslali ste prebrzo. 😦 Možda je ipak i do pošte ako ste slali pouzećem, ja sam za prethodnu pošiljku čekala 3 ili 4 dana mi novac legne na račun, a pošiljku je članica preuzela odmah kada je stigla, jer mi je javila da je preuzela...
2020 09 24
1 2