Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi član, help help

Zdravo, potreban mi je savet kako da moj profil bude vidljiviji, s obzirom na to da imam 0 korisnika. Imam višak garderobe u ormanu i želela bih da ga se otarasim po povoljnim cenama! 😂😊
2020 09 23
Sta god da postavis vide svi.Nemas 0 korisnika vec te ne prati niko.To ne znaci da niko ne vidi tvoje stvari vec da te niko ne prati.Kad postavis vise stvari,clanice kojima se svidjaju i odgovara im velicina,zapraticete da bi odmah cim postavis novu stvar one to videle.A sve sto postavis,svi vidimo i javlja se u pretrazi ako tvoje stvari odgovaraju ukucanom kriterijumu. Nadam se da sam pomogla 😊
2020 09 23
Za pocetak, postavi predmete :) Samoreklamiranje u forumima rasprodaje ako imas neku akciju, aukcije ako zelis aukciju.
2020 09 23
> Nensina: > Sta god da postavis vide svi.Nemas 0 korisnika vec te ne prati niko.To ne znaci da niko ne vidi tvoje stvari vec da te niko ne prati.Kad postavis vise stvari,clanice kojima se svidjaju i odgovara im velicina,zapraticete da bi odmah cim postavis novu stvar one to videle.A sve sto postavis,svi vidimo i javlja se u pretrazi ako tvoje stvari odgovaraju ukucanom kriterijumu. > Nadam se da sam pomogla 😊 Sada mi je jasnije kako funkcioniše.. Hvala puno, jesii 😊
2020 09 23
> MinaMasa: > Za pocetak, postavi predmete :) Samoreklamiranje u forumima rasprodaje ako imas neku akciju, aukcije ako zelis aukciju. Važi, hvala! 🙂
2020 09 23
To koliko imaš pratioca je apsolutno nebitno. Mene ko zaprati uglavnom nikad ne poruči ništa 😂 Ima puno lajkača, followera... Kod mene: Prodaje se ono što nema ni jedno sidjanje, a nešto sa 10 svidanja se vuče mesecima. Nema pravila.
2020 09 24
I kod mene isto > Angieengelll: > To koliko imaš pratioca je apsolutno nebitno. Mene ko zaprati uglavnom nikad ne poruči ništa 😂 Ima puno lajkača, followera... Kod mene: Prodaje se ono što nema ni jedno sidjanje, a nešto sa 10 svidanja se vuče mesecima. Nema pravila.
2020 09 24
> Angieengelll: > To koliko imaš pratioca je apsolutno nebitno. Mene ko zaprati uglavnom nikad ne poruči ništa 😂 Ima puno lajkača, followera... Kod mene: Prodaje se ono što nema ni jedno sidjanje, a nešto sa 10 svidanja se vuče mesecima. Nema pravila. Takodje 😂 Za sta sam pomislila prodace se brzo, ono stoji na profilu i ne mrda 😁
2020 09 24