Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Sredstvo protiv mitisera

Zdravo devojke. Imam problematičnu masnu kožu i problem sa gomilom mitisera na celom nosu i čelu. Prosto one pore s crnim vrhovima se iz aviona vide, a nakon stiskanja prstima na čelu uvek ostaju tragovi + plus stvaraju se bubuljice. Znači to ne pali. 😢 U međuvremenu sam isprobala sve živo od maski, gelova i ostalih gluposti i ništa nije pomoglo ni privremeno (čitaj dva dana). Šta preporučujete od proizvoda, da nije baš šok cena tipa 3-4 hiljada i sl, nisam kao student pri parama da ih bacam?
2020 09 30
Pratim :)
2020 09 30
Nesto sa AHA + BHA kiselinama, the ordinary piling, eucerin derma pure serum, izasao je sada i la roche serum. The Ordinary je i budzet friendly. Kiseline su super opcina za jesen ali ipak ne zaboravi da je SPF obavezan ako ih koristis. 😀 Ili možeš da odeš na higijenski tretman lica, ali to je samo privremeno resenje, moraces da odrzavas to stanje koze necim.
2020 10 01
Povoljnija varijanta je Garnier sa crnim ugljem...3 u 1...ima ga u Liliy-u ili DM-u
2020 10 01
> KristinaCa12: > Povoljnija varijanta je Garnier sa crnim ugljem...3 u 1...ima ga u Liliy-u ili DM-u Taj garnier meni ništa ne pomaže
2020 10 01
> mesecizvezde: > > KristinaCa12: > > Povoljnija varijanta je Garnier sa crnim ugljem...3 u 1...ima ga u Liliy-u ili DM-u > Taj garnier meni ništa ne pomaže Onda probajte sa pravljenim losionom u apoteci.Oni su isto ok,a povoljni.Imaju i kreme.
2020 10 01
Meni za masnu kozu strava pomogne zeolit glina, i za bubuljice i za mitisere, ima u zdravoj hrani svakoj, veliko pakovanje i traje sto godina, jedino sam cenu zaboravila jer mi, kao sto rekoh, traje bas dugo, svakako nije skupo 😊
2020 10 01
Meni za masnu kozu strava pomogne zeolit glina, i za bubuljice i za mitisere, ima u zdravoj hrani svakoj, veliko pakovanje i traje sto godina, jedino sam cenu zaboravila jer mi, kao sto rekoh, traje bas dugo 😊
2020 10 01
P.S. Nije skupo svakako, a ko moze da podnese, to se i pije 😁
2020 10 01
> TinaKris: > Meni za masnu kozu strava pomogne zeolit glina, i za bubuljice i za mitisere, ima u zdravoj hrani svakoj, veliko pakovanje i traje sto godina, jedino sam cenu zaboravila jer mi, kao sto rekoh, traje bas dugo, svakako nije skupo 😊 Kul. Neko uputstvo kako da ga upotrebljavam?
2020 10 03
Napravis mesavinu od gline i vode, neka ti bude malo gusce da ti se ne cedi, namazes na kriticne delove i ostavis dok se ne osusi, 15ak-20ak min. 😊 Blago crvenilo koze posle je normalna reakcija, meni se nekada pojavi, nekada ne. Nadam se da ces biti zadovoljna, meni je spas za ciscenje koze 😊
2020 10 04
Kupi srebrnu vodu u apoteci i koristi je kao tonik uveče pre spavanja. Flaša od 500ml je koštala oko 600 dinara i traje Boga vremena. Uz to preporučujem i higijenski tretman kod kozmetičarke bar jednom u dva meseca i koliko god možeš izbegavaj puder, pređi na neki sa vodenom bazom ako baš moraš ili još bolje na BB ili CC kremu.
2020 10 05
> TinaKris: > P.S. Nije skupo svakako, a ko moze da podnese, to se i pije 😁 Dobro je za čišćenje organizma ali ukoliko se pije povećava šansu za trudnoću jedno 300%. 😀
2020 10 05
> kaileenakala: > > TinaKris: > > P.S. Nije skupo svakako, a ko moze da podnese, to se i pije 😁 > Dobro je za čišćenje organizma ali ukoliko se pije povećava šansu za trudnoću jedno 300%. 😀 Hahahaha to nisam imala pojma, jel to proverena info? 😁 Nadam se da ce procitati neka clanica kojoj znaci informacija, ja svakako nisam mogla da pijem jer mi je gadno 😑 A i ne treba mi vise dece za sad 😁
2020 10 07
> TinaKris: > > kaileenakala: > > > TinaKris: > > > P.S. Nije skupo svakako, a ko moze da podnese, to se i pije 😁 > > Dobro je za čišćenje organizma ali ukoliko se pije povećava šansu za trudnoću jedno 300%. 😀 > Hahahaha to nisam imala pojma, jel to proverena info? 😁 Nadam se da ce procitati neka clanica kojoj znaci informacija, ja svakako nisam mogla da pijem jer mi je gadno 😑 > A i ne treba mi vise dece za sad 😁 Ne znam baš koliko je provereno sa medicinske strane. Znam dva slučaja i od toga je jedno bila neplanirana trudnoća i ona i dalje tvrdi da joj nije jasno kako 😀. Više spada u domen alternativne medicine. Poznato je da su u Starom veku Kineskinje pile zeolit da bi lakše ostale u drugom stanju tako da nečega ima. 😁
2020 10 09
1 2