Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bezobrazluk !!!!

Javi mi se devojka da kupi kaputic uzima ga sve super jos mi da br za viber i samo ispari poslala sam kao kreten 10 poruka ona me kulira....dokle ide vise bezobrazluk evo linka da budete obavestene za ubuduce uzas !!!!!! Pritom sam joj poslala slike dodatne !!!!!
2020 10 12
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ab1246cb00f2beb7e821368dca1407ce.jpg) evo gospodjice jos je i ulazila ovde a mene kulira
2020 10 12
Nekulturno jeste ali clanica nije u obavezi da kupi niti odgovori. Nista novo na sajtu, treba se navici 😉
2020 10 12
I ja sam se navikla, a da ne govorim o pravdanjima da su zaglavili u bolnici i da babu smestaju u dom pa su u frci itd... x-)
2020 10 12
> TreasureCaravan: > Nekulturno jeste ali clanica nije u obavezi da kupi niti odgovori. Nista novo na sajtu, treba se navici 😉 Smatram da ako mi je dat br i ako sam dala slike DODATNE ocekujem makar odg NE HVALA ali gospodjica me kulira a sva fina mica cica kuca daj bre.....ocaj ja budala saljem dodatne slike boga mi vise nikom ali eto ovo je samo upit da ne budete ispaljene kao i ja
2020 10 12
> TreasureCaravan: > Nekulturno jeste ali clanica nije u obavezi da kupi niti odgovori. Nista novo na sajtu, treba se navici 😉 Smatram da ako mi je dat br i ako sam dala slike DODATNE ocekujem makar odg NE HVALA ali gospodjica me kulira a sva fina mica cica kuca daj bre.....ocaj ja budala saljem dodatne slike boga mi vise nikom ali eto ovo je samo upit da ne budete ispaljene kao i ja
2020 10 12
> miksinica: > I ja sam se navikla, a da ne govorim o pravdanjima da su zaglavili u bolnici i da babu smestaju u dom pa su u frci itd... x-) Dada ova se nije udostjoila ni to da kaze al ajde
2020 10 12
Nista novo ima dosta toga ovde Ja sam se navikla
2020 10 12
Meni se devojka javila za poklon za neku krpicu s profila, pitala sam je za podatke i nikad mi se nije vise javila :')
2020 10 12
Ja htela da kupim neku haljinu, bas se odusevila..trazila mere, kaze ona ne meri nije dobra u tome. Ok. 😂 Mislim sta to znaci? Da skeniram i procenim 😂
2020 10 12
Bukvalno ništa novo. I meni je članica pre nekoliko dana tražila slike na modelu kako stoji sako i mere, ni hvala ni odgovara/ne dgovara. A nije da nije aktivna, na nekoliko foruma je pisala svoje objave tako da ....
2020 10 12
uzasss eto znaci nisam jedina ostavite profile ovde slobodno da budemo upucene ko su te osobe pa da kod njih niti nista uzmemo niti pitamo ja sam zato namerno ostavila ime da se zna da je isljivacica
2020 10 12
Mene izludjuje ovaj bezobrazluk...ako vec odvojim vreme da ti izmerim univerzalnu stvar koju pritom prodajem za 300 rsd nadju za shodno da napises "ne hvala"...mislim da neke to namerno rade...pre dve nedelje imala sam nekoliko takvih slucajeva.
2020 10 13
> TamaraA26: > Mene izludjuje ovaj bezobrazluk...ako vec odvojim vreme da ti izmerim univerzalnu stvar koju pritom prodajem za 300 rsd nadju za shodno da napises "ne hvala"...mislim da neke to namerno rade...pre dve nedelje imala sam nekoliko takvih slucajeva. Po mom misljenju, univerzalne stvari ne postoje...a drugo kostala stvar 300 din ili vise, svako ko je ovde treba da nadje vremena da je izmeri ili ne treba da prodaje..S druge strane slazem se sa vama da se treba i zahvaliti i izjasniti se da li stvar zelimo, ne zelimo, da li smo odustali ili ne...to se valjda podrazumeva, mada ovde ne 😊
2020 10 13
Bezobrazluk, ali standardno, naviknuces se. Traze i br. racuna za uplatu, pa nestanu, ili pitaju da li moze ta i ta cena, ja kazem moze, pa neki opet nestanu... :|
2020 10 13