Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko prodaje

Nova sam na sajtu treba mi ponoć oko formulisanja cena, ako neka starija članica može da mi da savet i da pogleda moj profil i kaže mi da li su mi u redu cene pošto mi prodaja nikako ne ide. Unapred hvala❤️
2020 10 21
mislim da su cene za farmerke i cipele previsoke, s obzirom da su sve stariji modeli. izvini, nemoj se ljutiti. to je moje mislienje. ovo ostalo mi deluje ok🙂
2020 10 22
> Milica.1994: > mislim da su cene za farmerke i cipele previsoke, s obzirom da su sve stariji modeli. izvini, nemoj se ljutiti. to je moje mislienje. ovo ostalo mi deluje ok🙂 Smanjila sam cene nadam se da je sad ok, ne ljutim se naravno baš zbog toga sam i tražila pomoć. Hvala ti puno 😊
2020 10 22
istrazis sama po oglasima koliko se cene slicne stvari kao tvoje, od istog proizvodjaca i tako formiras cenu
2020 10 23
Poštovane članice, mislim da ime ove teme donekle odgovara i mom narednom pitanju, pa da ne otvaram bezbroj novih Da li je u redu postaviti oglas na ovaj način, uz ovu sliku? https://mojekrpice.rs/items/odeca/6791696/levis-farmerke-novo Mene toliko clanica dnevno pita i traži da se slikam u farmerkama, pa i sa ostalim predmetima ali ja stvarno izbegavam da slikam sebe, pa da šaljem nepoznatim ljudima ( ogradjujem se, to je stvar ličnog izbora).
2020 11 26
Jeste, ne sme fotka sa neta sama da bude prva, ali sme kolaž gde se pored vidi da ste vi fotkali predmet.
2020 11 26