Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Post Express pomoć

Zdravo! Interesuje me kada popunjavam podatke za slanje paketa preko aplikacije, da li ako odaberem opciju "Nalog za uplatu" i ukucam samo svoj račun (bez ovoga Model/Poziv na broj), znači da će novac od otkupa da legne na moj račun po preuzimanju paketa? Do sada mi je poštar donosio na adresu, pa bih da probam ovo, samo da proverim da li je to to. Hvala. 🙂 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b371c21dc770aea03bddb687efd20e84.jpg)
2020 10 21
Samo ukucate svoj racun, bez brige, novac legne uvek, u toku dana. A pri tome,najjeftinije za kupca da Vam novac legne na racun, jer je 45din provizija. Meni otkup uvek ide na racun i sa postom nema promasaja.
2020 10 21
Samo sve te podatke popunite u svom profilu, sacuvajte i posle nema da popunjavate pri svakom slanju broj racuna
2020 10 21
E, hvala puno! Odlična stvar! 🌸
2020 10 22
Bas tako. Ako kupac paketic preuzme u toku prepodneva, novac Vam legne na racun popodne. Barem je meni tako. Ali mnogo dobra opcija. Ja sam tek skoro za to saznala i od tad tako radim. Dam im broj racuna. Lakse je, a i da mi ne bi postar dolazio na adresu za 200,300 din. Malo me je i bilo sramota, iskreno. Mada u principu, u poslednje vreme saljem samo nakon uplate na racun i nema brige. Sem da najurim ljude da pokupe paket, kad ih kurir ne nadje na adresi. ;)
2020 10 22
> NShibridi: > Bas tako. Ako kupac paketic preuzme u toku prepodneva, novac Vam legne na racun popodne. Barem je meni tako. Ali mnogo dobra opcija. Ja sam tek skoro za to saznala i od tad tako radim. Dam im broj racuna. Lakse je, a i da mi ne bi postar dolazio na adresu za 200,300 din. Malo me je i bilo sramota, iskreno. Mada u principu, u poslednje vreme saljem samo nakon uplate na racun i nema brige. Sem da najurim ljude da pokupe paket, kad ih kurir ne nadje na adresi. ;) Slažem se! I ja sad samo tako - milina! 😊
2020 11 06