Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PROVERI ČLANA

Dobila sam ideju da pokrenem jednu temu gde bismo ostavljali isključivo username članova sa kojima planiramo saradnju, a ostali ako prepoznaju da su sarađivali sa njima pišu u inboks utiske. Ovo bi nam smanjilo broj prevara na sajtu i znali bismo sa kim imamo posla, znamo da utisci više nisu merilo ičega. Ideja je da se ovde ne piše ništa o pomenutim članovima, samo se ostavi njihov nick i razgovara u inboks, da ne bismo došli u situaciju da se neko ovde vređa. Ovo bi funkcionisalo super u slučaju da se svi uključe i tema pinuje negde na vrh da bude pristupačna.
2020 10 31
> mesecizvezde: > Dobila sam ideju da pokrenem jednu temu gde bismo ostavljali isključivo username članova sa kojima planiramo saradnju, a ostali ako prepoznaju da su sarađivali sa njima pišu u inboks utiske. > Ovo bi nam smanjilo broj prevara na sajtu i znali bismo sa kim imamo posla, znamo da utisci više nisu merilo ičega. > Ideja je da se ovde ne piše ništa o pomenutim članovima, samo se ostavi njihov nick i razgovara u inboks, da ne bismo došli u situaciju da se neko ovde vređa. Ovo bi funkcionisalo super u slučaju da se svi uključe i tema pinuje negde na vrh da bude pristupačna. Odlična ideja, upravo tako ocene vise nisu merilo. 🙂
2020 10 31
Okej je ideja ali je malo škakljivo ako nije javno. Neke članice bi iz zavisti i ljubomore, raznih razmirica mogli pisati loše o članicama u inboh koje zapravo nisu lose samo se ne slažu sa mišljenjem dotičnih bez saradnje sa njima. Valjda razumete šta sam htela reći. Bolje bi bilo da bude sve javno :)
2020 10 31
Ako je neko saradjivao sa nekom clanicom ostavio je utisak kod clanice na profilu.Koja je poenta da te clanice,sad te iste utiske pisu ovde?
2020 10 31
Ja sam licno imala iskustvo to da clanica ima pozitivne utiske a zavrne me i ne preuzme paket i jos bude bezobrazna na sve to. I onda ja tako zbog divne clanice sa pozitivnim utiscima platim duplu postarinu.
2020 10 31
> NatalijaaMina: > Ja sam licno imala iskustvo to da clanica ima pozitivne utiske a zavrne me i ne preuzme paket i jos bude bezobrazna na sve to. I onda ja tako zbog divne clanice sa pozitivnim utiscima platim duplu postarinu. Ostavite joj negativan utisak da bi i druge clanice znale kad planiraju saradnju s njom.To je najmerodavnije i vidljivo svakom.
2020 10 31
Zato postoje pozitivni i negativni utisci A nezadovoljstvo kupovinom moze biti opravdano i ne opravdano Ovde ima i dosta ne realnih negativnih utisaka
2020 10 31
Mislim da individualno iskustvo ne možete imati veze sa opštim... tu su utisci najbitniji...
2020 11 01
> mokelem: > Zato postoje pozitivni i negativni utisci > A nezadovoljstvo kupovinom moze biti opravdano i ne opravdano > Ovde ima i dosta ne realnih negativnih utisaka Ja kad ostavim negativan, e taj je realan. x-) Barem jedno 10ak ih je bilo... nemam ja problema da ocenim kad neko uvali...
2020 11 01
Da li je neko imao iskustvo sa Anjom Abramović. Devojka je na sajtu stavila da je poručila sat. Medjutim nema adrese na mapi u posti koju je ona stavila Hvala unapred...
2024 08 19
> Ljiljanad04: > Da li je neko imao iskustvo sa Anjom Abramović. > Devojka je na sajtu stavila da je poručila sat. > Medjutim nema adrese na mapi u posti koju je ona stavila > Hvala unapred... Radi se o prevari. Ne nasedajte! Odakle izvukoste temu iz 2020. godine? Imate na samom početku ovo, pa pročitajte: https://mojekrpice.rs/forum/t/620418/hakovani-profili?page=11
2024 08 19