Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sasa Paćević

> svejezauzeto3: > Jao devojke divne ste!!! > Evo odmah cu ga kontaktirati u vezi toga Divna si ti jer si sve ovo pokrenula🥰
2020 11 04
> Jelenas108: > Devojke, malopre sam bila u posti i uplatila novac na ime Sasa Pacevic ali mi je gospodja na salteru rekla da novac nece moci da podigne ako mu nije pravo ime Sasa vec Aleksandar Pacevic. Svakako ko je u kontaktu sa njim neka proveri pa cu ici u postu da ispravim. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d78e260037aebc458a1ee75b8b109ecb.jpg) Pa prethodne clanice su na to ime uplatile i legle su uplate, ako sam dobro razumela
2020 11 04
> SvetlanaRadic: > > Jelenas108: > > Devojke, malopre sam bila u posti i uplatila novac na ime Sasa Pacevic ali mi je gospodja na salteru rekla da novac nece moci da podigne ako mu nije pravo ime Sasa vec Aleksandar Pacevic. Svakako ko je u kontaktu sa njim neka proveri pa cu ici u postu da ispravim. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d78e260037aebc458a1ee75b8b109ecb.jpg) > Pa prethodne clanice su na to ime uplatile i legle su uplate, ako sam dobro razumela Da uplatile su na tekuci a ja post ekspresom pa je potrebno ime i prezime iz licne karte kako bi bilo verodostojno. Nadam se da ce biti sve ok
2020 11 04
> Jelenas108: 💕 da nije svih vas od ovoga ne bi bilo nista 💕 Nista jos nije odgovorio, javicu!
2020 11 05
Devojke stiglo mu je, podigao je i dao je deo za drva! Sasa ze zove 😊 Fali mu jos 1500din Hvala vam do neba!!!!!!!💖 Ucinile ste divno delo! Kaze i da mu je stigao paket! Hvala u njegovo ime, ne mozete da zamislite koliko je srecan!
2020 11 05
Cula sam se sa Sasom, uplatila sam mu 1500 dinara, da resi bar mali problem.Ako treba da slikam ok, mada mislim da je dovoljna moja rec, a tu je i svejezauzeto3 da proveri.
2020 11 05
Taman posla @Esperansa ! Naravno da verujem, Sasa mi je poslao poruku da ste se javili da mu pomognete za iznos koji mu fali. Ja stvarno ne znam sta bih Vam rekla kao ni ostalim clanicama ovde koje su ucestvovale.... Stvarno.... Bog vam dao!
2020 11 05
Uplatila sam mu i ja sad 300 din
2020 11 05
> olivera9: > Uplatila sam mu i ja sad 300 din Hvala puno puno!! 💕💕💕
2020 11 05
> 0308nm: Ne razumem, poslali ste mu novac za celu grejnu sezonu?
2020 11 05
> 0308nm: > Nadam se da jesam i da će biti dovoljno. Zato kažem, pitajte ga šta je drugo što im još treba, deluje mršavo na slikama, stvarno se žrtvuje za bebu - možda bi mu trebalo još neku hranu za njega lično poslati ili finansirati. > Još nešto (ispričali smo se), ima vrlo jedan fin osećaj dostojanstva i ponosa, u stvari mu je neprijatno da traži pomoć, zvali su ga u neke emisije i odbijao je da ne bi izgledalo "da prosi". Neki idiot mu je to i zamerio tako da je siroti čovek i na psihičkim mukama da zatraži pomoć i u stvari mu je neprijatno a ujedno je i zahvalan i skroman. Dakle, pažljivo i nežno, treba proveriti šta im treba. > Pozdrav Svaka Vam cast Natasa! Vidim da ste imali slicno iskustvo kao i ja u razgovoru sa tim namucenim covekom. Planirala sam da uplatim 500 dinara i posaljem paket, medjutim covek me toliko dirnuo skromnoscu, zahvalnoscu da mi je prosto bilo neprijatno.Zato sam odlucila da mu skinem tog coveka s grbace i bar taj dug u celosti izmirimo.
2020 11 05
> 0308nm: Draga Natasa, ja nemam reci za vas gest... Ostala sam bez teksta... Vama moje i njegovo hvala, kao ni ostalim clanicama nista ne znaci, ali znajte da ste nekome mnogo ucinile i pomogle. Mnogo sam srecna sto postoje ljudi kao sto ste vi svi zajedno.. Ali mnogo! Pisajuci ovaj post i moleci devojke za ucestvovanje nisam ni slutila da ce reakcija biti ovakva.. Svaka vam cast i znajte sve da neko gore sve to gleda! Bog vam dao svima (zvucim kao neka baba : ) ali zaista je tako, nije fraza!
2020 11 05
Pustite boga, ja sam ateista :) Mislim da je i podrška koju smo mu zajedno pružile vrlo važna, baš je imao potrebu da se izjada i da ga neko razume i ohrabri. Sve najbolje, divno je šta sve može grupa žena 💪
2020 11 05
> 0308nm: > Pustite boga, ja sam ateista :) Hahahahahaha :) > Mislim da je i podrška koju smo mu zajedno pružile vrlo važna, baš je imao potrebu da se izjada i da ga neko razume i ohrabri. > Sve najbolje, divno je šta sve može grupa žena 💪 Tako je! Hvala... Stvarno hvala! ☘️💕
2020 11 06
Mnogi ateisti su veći vernici od većine *vernika* 😉
2020 11 06