Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sasa Paćević

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4cdc1ab4a014ccb21c701dc3707d7b97.jpg) >0308nm
2020 11 06
Zaplakala sam i ja na ovu divnu vest! Mi ne možemo ni da zamislimo koliko je teško ovom čoveku,koliko je teško živeti u hladnom i biti češće gladan nego sit plus gajiti bebu u takvim uslovima. Ovo je verovatno nešto najbolje što se dogodilo preko MK otkad sajt postoji!
2020 11 06
> simona7: > Zaplakala sam i ja na ovu divnu vest! Mi ne možemo ni da zamislimo koliko je teško ovom čoveku,koliko je teško živeti u hladnom i biti češće gladan nego sit plus gajiti bebu u takvim uslovima. > Ovo je verovatno nešto najbolje što se dogodilo preko MK otkad sajt postoji! Sve ste u pravu.. Hvala Natasi, Vama i svim dobrim dusama, clanicama koje su ucestvovale!! Ne postoje reci zahvalnosti,slozitece se >0308nm Upravo sam se vratila iz servisa, telefon koji imam je neisplativo popravljati, pre bih mu poslala tih 5000 za dete koliko kosta popravka nego dala za to.. Raspitacu se u okruzenju da li neko ima telefon da mu ne treba da je u funkcji
2020 11 06
@0308nm svaka Vam cast, zaista! Svaki put kad vidim kakvi nas ljudi okruzuju danas, pomislim da nema vise nijedne normalne osobe, a kamoli empaticne. Ovo sto ste uradili, za to Vam skidam kapu! dubok naklon od mene, i za sve ostale clanice koje su se prikljucile! ponovo ste mi ulile nadu da nas ipak ima. I ja sam ispreturala nase stare Androide ali nijedan nije isplativ za popravku, 'bem mu. Jedino preostaje da i za neki polovan telefoncic koji radi posao da skupimo
2020 11 08
Poslaće poštom sutra ili prekosutra moj muž ćerkin prethodni telefon, odličan je i sve dobro radi (iako je ćošak ekrana pod zaštitnim staklom malo oštećen kad joj je pao). I to smo rešile 😊💪 Ana, samo mi potvrdi sadašnju adresu molim te, shvatila sam da se selio pa da budem sigurna koja je ta gde trenutno žive. Pročitala sam sve unazad, trebalo bi da je: Saša Paćević Save Kovačevića 20 19350 Knjaževac 061 135 62 68
2020 11 08
> 0308nm: > Poslaće poštom sutra ili prekosutra moj muž ćerkin prethodni telefon, odličan je i sve dobro radi (iako je ćošak ekrana pod zaštitnim staklom malo oštećen kad joj je pao). > I to smo rešile 😊💪 > Ana, > samo mi potvrdi sadašnju adresu molim te, shvatila sam da se selio pa da budem sigurna koja je ta gde trenutno žive. > Pročitala sam sve unazad, trebalo bi da je: > Saša Paćević > Save Kovačevića 20 > 19350 Knjaževac > 061 135 62 68 Natasa.... Ja nemam reci za Vas... Ne znam sta vise da kazem... Jeste to je to sto se tice podataka. Sasa mi se ne javlja juce i danas, ne stizu mu poruke tacnije nema potvrde o dostavi, verovatno mu je telefon crkao...
2020 11 08
> 0308nm: > Ok, poslaćemo, nadam se da će ga kurir naći i bez najave ako mu telefon više ne radi... > Hvala za potvrdu > Pozdrav ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2020 11 09
@0308nm Jos jednom ogroman respect s moje strane. Takodje sam zahvalna svim clanicama koje su pokazale da jos uvek ima ljudi koji imaju dusu. Svaki dan imamo teske price i uvek me dodirnu. Nemoguce je pomoci svima, u ovom slucaju sam bila posebno osetljiva jer nista medijski nije ispraceno, vecina jeste...Organizuju se dobrotvorne akcije, tekuci racun vidi mnogo ljudi, samim tim veci je i odziv ljudi pa i pomoc. Ovaj sajt ima ogroman broj clanova, zao mi je sto nije vise ucestvovalo, 200 dinara nije ni kutija cigareta a coveku bi to mnogo znacilo da nas je bilo u vecem broju.
2020 11 09
> 0308nm: > Poslaće poštom sutra ili prekosutra moj muž ćerkin prethodni telefon, odličan je i sve dobro radi (iako je ćošak ekrana pod zaštitnim staklom malo oštećen kad joj je pao). > I to smo rešile 😊💪 > Ana, > samo mi potvrdi sadašnju adresu molim te, shvatila sam da se selio pa da budem sigurna koja je ta gde trenutno žive. > Pročitala sam sve unazad, trebalo bi da je: > Saša Paćević > Save Kovačevića 20 > 19350 Knjaževac > 061 135 62 68 ,❤️
2020 11 09
Pozvao me je muž, javili su mu iz kurirske službe preko koje smo pokušali da pošaljemo Saši telefon da je Saša preminuo prošlog petka i da je sahranjen u Zaječaru tokom vikenda. Na vratima na adresi u Knjaževcu se kuriru pojavila neka baka (verovatno njegova majka) i rekla mu to...Ja sam inače u petak razgovarala sa Sašom. I od tog dana nisam uspela da ga dobijem, isključen je bio telefon. Užas, užas.
2020 11 10
Strašno, čitam i ne mogu da verujem 😢
2020 11 10
Gde je dete? Jeste li sigurni u to da je preminuo??
2020 11 10
Joj Boze, nadam se da informacija nije tacna, ali ko bi se usudio da tako nesto slaze:( Nadam se da je bar uspeo da podigne novac a posebno od @0308nm da ostane bar za bebu >:( Nema sam od soka >:(
2020 11 10
Peminuo je :'( Juce je sahranjen . Neka mu je laka zemlja :( https://www.higijenazajecar.co.rs/index.php/servisi/rasporedsahrana.html
2020 11 10
Како сад то? Од чега?...... 😦 Како је чудан живот.... Не разумем....
2020 11 10