Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sasa Paćević

> Esperansa: > volela bih da ostane na tome da smo pokusale da mu pomognemo da prezivi. Ovo je jedini ispravan način razmišljanja. A baka izgleda stvarno dobro čuva to dete. Pozdrav vama neiskvarenim dušama Nataša
2020 11 12
> 0308nm: > > Esperansa: > > volela bih da ostane na tome da smo pokusale da mu pomognemo da prezivi. > Ovo je jedini ispravan način razmišljanja. > A baka izgleda stvarno dobro čuva to dete. > Pozdrav vama neiskvarenim dušama > Nataša Slazem se ❤️ Za sve vas!
2020 11 12
Poštovane devojke, Ponukana reportazama o samo hranom ocu koji se bori za svoje dete, i sama sam ucestvovala u slanju paketa i novca, misle i da pomaze hrabrom ocu i malom decaku. Redovno smo se culi, slao je fotografije mališana, zahvaljivao za pomoc, mene grizla savest sto ne mogu da pomognem vise, saosecajuci se sa njim kao roditelj. U jednom trenutku su poruke postale vrlo ceste, preklinjao za pomoc, da vodi dete u Nis kod lekara, da je dete u bolnici, da mu plene imovinu i prete oduzimanjem deteta ako ne plati kaznu za saobracajni prekrsaj i slicno. Zadnji put par dana pred smrt, sto sam saznala od njegove majke. Nikada mi nije pomenuo da se preselio iz Zajecaru, ni jednom recju, sto govori o tome da se radilo, verovatno, o vrlo promisljenom coveku. Meni je najviše bilo neobično što nikada nisam čula dete u pozadini, uvek je "upravo" zaspao, a iz ličnog iskustva znam da čim roditelji uzmu telefon, deca se odmah raspricaju😊. Uvek je bio poziv da dodajemo u Zajecaru, da se upoznamo, i mozda bismo i otisli nekom prilikom porodicno, da nije bilo korone i izolacije. Sve u svemu, zao mi je sto, izgleda od paketa i novca nista nije stiglo malom Lazi. Kao i vi, imala sam dobru volju, bilo mi je zao deteta i nekako, bas od srca, zelela da im obojicu pomognem. Sasi laka zemlja, nije moje da sudim, a malom decaku sve najlepše, da bude zdrav i izraste u divnog i plemenitog coveka. Svima vama i vasim porodicama zelim puno zdravlja, radosti i srece, da sto pre prodje ovo cudo od korone i vratimo se običnim stvarima koje zivot znace. Ziveli!
2021 01 29
1 2 ... 4 5 6