Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Vracanje paketa-da li ste imale iskustva sa takvim clanicama?

Zasto ljudi ne preuzimaju pakete koje naruce? Jako je ruzno i bezobrazno izbijati nekome poslednji dinar iz dzepa na placanje duple ptt. zbog tudjeg bezobrazluka.
2020 11 09
Uh...😢😢😢Tuga. To stvarno, stvarno, al stvarno nije posteno. Nije lepo, nije. Zato uplata unapred, pa ako vec i prodate i uplate Vam, sko ne preuzmu, ni Vi ne morate da preuzimate kad Vam iz poste vrate. Jednom recju: bezobrazluk. Ende. 😦😦😦
2020 11 09
Zašto? Pa zato što nemaju savesti i nije ih briga što će nekog time da oštete! Za to bi trebalo da se daje negativna ocena ali nažalost,ne može po pravilima sajta. Tu stavku bi trebalo promeniti kao i mnoge druge npr da posle prevare ili određenog broja negativnih ocena, ne može da se otvori novi nalog. Pouzećem šaljem isključivo sa unapred uplatom u visini duple poštarine a ostatak na otkup,onda je i prodavac zaštićen a i kupac tako ipak ima minimalni rizik jer su svi nepoverljivi, i kupci i prodavci,prevare su na sve strane.
2020 11 09
Nije tacno da ne moze negativna za nepreuzimanje posiljke. Ako uzvrati, admin skida osvetnicku. Ne saljem nista pouzecem, normalnom kupcu ne odgovara pouzecem, postarina je veca (transfer novca), bezbednost ne garantuje ( u posiljci moze biti bilo sta), znaci, trazenje slanja pouzecem nema nikakvu svrhu. Ja imam nepreuzetu posiljku (vec sam pisala o tome) koja je placena, sto je najsmesnije. Cuvam je tako zapakovanu i premestam sa mesta na mesto vec vise od godinu. Povremeno podsetim tu clanicu, ona treba da uplati troskove vracanja (umanjene za 200 din, bilo mi je zao da toliko placa), ona pristaje, ali nikako to da realizuje. I mene ta posiljka sad zarobljava, niti prodati, niti baciti, regularno je njeno, placeno je...
2020 11 09
Meni se jednom dogodilo da mi je vraćena pošiljka, stvarno je glupo... međutim i dalje šaljem pouzećem kada neko želi..
2020 11 09
Meni se desilo da posaljem poklon paket i platim ptt i zeni je bilo tesko samo da preuzme.
2020 11 09
Evo ja u cetvrtak poslala, zena jos uvek nije preuzela, zovem, pisem, ni traga ni glasa od nje. Tako da ocekujem da se vrati. 😡
2020 11 09
Kakvo nepostovanje tudjeg truda,rada,vremena i novca! Meni se desilo da mi je vraćen paket platila sam 690 rsd bila sam u šoku. Jos spustim cenu,da ne pričam o merenju sa svih strana,slanju dodatnih slika itd. vremena utrosenog na članicu sve u cilju da artikl prodam naravno i paket mi se vrati. Sto je najgore od svega par clanica mi se javilo za isti artikl ova se javila prva rekoh da ispoštujem i eto šipak.
2020 11 10
Devojke, može da se ostavi negativna jer je do saradnje došlo samim tim što je poručeno i poslato.
2020 11 10
Desilo mi se jednom.Bila razmena.Zena meni trebala suknju da posalje,a ja njoj neku kozmetiku.Ja posaljem,ona ne i ne podigne paket.Zvala,cekala,i kad mi se paket vratio,ja nisam htela da preuzmem,jer mi ta kozmetika nije bila potrebna i ona se tek javila kad mi se vratio paket.Htela da posalje suknju i da plati dupli ptt,ali ja nisam vise htela nikakvu saradnju sa njom.Nisam dala negativnu jer jednostavno nisam osvetoljubiva.
2020 11 10
> KristinaCa12: > Desilo mi se jednom.Bila razmena.Zena meni trebala suknju da posalje,a ja njoj neku kozmetiku.Ja posaljem,ona ne i ne podigne paket.Zvala,cekala,i kad mi se paket vratio,ja nisam htela da preuzmem,jer mi ta kozmetika nije bila potrebna i ona se tek javila kad mi se vratio paket.Htela da posalje suknju i da plati dupli ptt,ali ja nisam vise htela nikakvu saradnju sa njom.Nisam dala negativnu jer jednostavno nisam osvetoljubiva. Negativna ocena se ne ostavlja kao osvetoljubivost već kao pokazatelj drugim članicama za ostvarenu lošu saradnju 🙃
2020 11 10
Samo jednom do sada. Sumnjala sam od pocetka jer je osoba pokazivala znakove neuracunljivosti, ali opet sam rizikovala. Nisam prihvatila posiljku nazad, jer nije bio veliki iznos i nije mi se isplatilo da platim duplu postarinu. I od tada imam crnu listu 😄
2020 11 10
> Ana2018: > > KristinaCa12: > > Desilo mi se jednom.Bila razmena.Zena meni trebala suknju da posalje,a ja njoj neku kozmetiku.Ja posaljem,ona ne i ne podigne paket.Zvala,cekala,i kad mi se paket vratio,ja nisam htela da preuzmem,jer mi ta kozmetika nije bila potrebna i ona se tek javila kad mi se vratio paket.Htela da posalje suknju i da plati dupli ptt,ali ja nisam vise htela nikakvu saradnju sa njom.Nisam dala negativnu jer jednostavno nisam osvetoljubiva. > Negativna ocena se ne ostavlja kao osvetoljubivost već kao pokazatelj drugim članicama za ostvarenu lošu saradnju 🙃 Ma sta da se ganjam sa nekim pa da me proziva po sajtu
2020 11 10
Samo jednom mi se desilo ali isto tako nije bila velika vrednost u pitanju (hvala Bogu) te nisam ni preuzela vraceni paket.. Od tada saljem samo nakon uplate na racun - makar u iznosu za duplu postarinu, a otkupnu cenu smanjim za taj isti iznos. Tako je najbolje mada znam da mnoge clanice ovde nemaju tekuci racun pa iz tog razloga i salju pouzecem a opet nesavestan kupac mozda i odbije da preuzme bas iz tog razloga sto je paket sa otkupom dosta skuplji pa se predomisli.. Naravno nije opravdanje ali je vrlo moguc razlog za vracanje odnosno ne preuzimanje posiljke. Nazalost slanje pouzecem u odnosu na uplatu u napred nosi neuporedivo veci rizik od nepreuzimanja paketa tako da ako saljete tim nacinom svesno ili nesvesno pristajete na taj rizik i njegove posledice tj duple troskove postarine
2020 11 10
Meni se desilo jednom. Ali je devojka platila duplu postarinu i trazila da joj opet posaljem paket ,:)
2020 11 10
1 2