Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Hajmo malo o sminkanju i kozmetici :D

Koliko Vas je ovde zaludjenika za sminku, kozmetiku, mackanje, ulepsavanje i slicno??? Koliko Vas ode u DM samo da ulepsa sebi dan, a u stvari ti nista nije potrebno, hajde da delimo sve sto mislimo da je potrebno, a i nepotrebno. Da li Ste za?? Da razmenimo iskustva, mozda neke stvarcice koje nekoj nisu, a nekoj bi mozda odgovarale i slicno ?
2020 11 10
i koliko Vam je bitno da sminka bude original, koliko Ste spremni da platite, itd.. :D
2020 11 10
Moja ćerka od 19 godina je ta i svesna je kupovine nepotrebnih kozmetičkih sredstava, šminke.. Ali udje u radnju da razgleda i obavezno nesto kupi, uglavnom da bi probala, jer je pročitala dobre recenzije. Uz to dobija skupocenu šminku iz Amerike, ali nikad dosta 🙄. Nude mat ruzeva ima bezbroj, senki u svakoj nijansi svake boje, četkica raznoraznih, krema, bronzera, mnogih proizvoda za koje nisam sigurna da znam čemu služe, ali eto, služe nečemu. Svakom proizvodu pre kupovine iščita sastav. Sve trenutno najpoznatije brendove što se tiče šminke ima, to joj sestra šalje, ali mora nesto da dokupi, fazon- prirodno je ili- izašlo novo, hvale ga. Prestala sam da šizim, čekam da je prodje ili da krene profesionalno da šminka, da bar radi to što voli. I ja važim za uvek našminkanu osobu, ali moje šminkanje je ništa za njeno.
2020 11 11
Pooootpuno isti slučaj, sigurna sam da bi Vas moja mama razumela 😂😂😂 A ja Vašu ćerku 😂😂
2020 11 11
Ne sumnjam 😅
2020 11 11