Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Problem!!!

Da li i vi imate problem sa postavljanjem novih predmeta? Pokušavam već nekoliko sati i neće nikako... 😔
pre 3 dana, 11:22
MENI NESTAJU PREDMETI??? NE ZNAM ŠTA SE DEŠAVA?
pre 3 dana, 11:48
I meni se to desava od sinoć, pa sam probala jednu po jednu sliku da postavljam i uspelo je. Probajte tako.
pre 3 dana, 12:26
> makilence011: > MENI NESTAJU PREDMETI??? NE ZNAM ŠTA SE DEŠAVA? Možda Vam briše admin zbog nečeg što nije po pravilu, moguće da je zbog toga.😊
pre 3 dana, 12:48
Uvek ubacujte sa kompjutera...
pre 3 dana, 14:19
> MissDiva: > Uvek ubacujte sa kompjutera... A ja uvek sa telefona i uvek mi se rotiraju..
pre 3 dana, 14:42
PRORADILO! 👍😊😊😊 Hvala puno na odgovorima ❤
pre 3 dana, 15:56
> Danijela234: > > MissDiva: > > Uvek ubacujte sa kompjutera... > A ja uvek sa telefona i uvek mi se rotiraju.. I meni se isto desava. Pokusala sam na razne nacine da ih rotiram, ali ne. Predmet samo obrisem, ne zelim da se nerviram vise.
pre 2 dana, 21:51
Meni se takodje brisu predmeti i ne vide se slike vec odavno postavljenih predmeta,ne znam sta da radim vise.....😯😯
pre 2 dana, 00:29
> Vikica-Metla: > Meni se takodje brisu predmeti i ne vide se slike vec odavno postavljenih predmeta,ne znam sta da radim vise.....😯😯 Ти предмети су застарели огласи, видим да су убачени још 2018, најавили су да ће да обришу све старије огласе и то иде аутоматски мислим, не раде администратори ручно. Сликајте предмете опет и поставите слике, освежите огласе, а ово све обришите и сами. Реално гледано, свашта је предмету могло да се деси за две године а они још доступни. Боље за Вас и за купца. 🐕🕊️🐲
pre 2 dana, 02:07
Jedno pitanje nova sam na krpicama kako stupiti u kontaktu sa clanom koji je bio na sajtu pre 2 meseca nema utisaka nema broja u opsiu postoji li neka mogucnost Hvala❤❤
pre 1 dana, 15:06
Posaljite poruku, mozda ce videti clanica.
pre 1 dana, 15:22
Poslala sam joj ali me odgovara
pre 1 dana, 19:47