Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

cena postarine-zimske jakne/kaputi

Ciao devojke, da li neka od vas koja je skoro slala PostExpressom jaknu/kaput/perjanu jaknu (nesto masivnije) moze da mi kaze koliko ‘izadje’ postarina otprilike? Okacila neke zimske jakne koje nikako da udomim, pa da proverim da ih mozda ne izbegavaju ljudi jer ispadne previse sa postarinom 😅 hvala
pre 2 dana, 02:06
250 dinara je poštarina, uz prethodnu uplatu i dostavu do 19h.
pre 2 dana, 02:25
Bez prethodne uplate od 480 do 600 din. Sestra skoro uzimala..
pre 2 dana, 02:43
hvala vam🌞
pre 2 dana, 02:45
Papreno skupo🙀 > fresh.fresh: > Bez prethodne uplate od 480 do 600 din.
pre 2 dana, 02:45
Mozete slati kao obican paket masivnije stvari,postarina je manja ,a paket isto stigne sutradan,jedino uplata na racun unapred
pre 2 dana, 09:49
Kada šaljete sa otkupom, imate proviziju oko 5% na iznose preko 1000 dinara i 100-tinak za prenos novca, plus postarina, zato je najbolje da se uplati unapred, pa se plaća samo postarina.
pre 2 dana, 11:24
aa to nisam znala, hvala vam! znaci u posti naglasim da saljem kao paket umesto postexpressom? > MiraTinaLena2: > Mozete slati kao obican paket masivnije stvari,postarina je manja ,a paket isto stigne sutradan,jedino uplata na racun unapred
pre 2 dana, 11:54
Ni ja nisam znala da se moze poslati kao paket, jel stize kao postexpresom ili treba duze vremena?
pre 2 dana, 12:45
Ja sam ovo sad nasla, nisam ni ja znala za običan paket; varijanta sa otkupom od 1200 i težinom 1 kg, druga je sa označenom vrednošću 0 dinara (znači, uz prethodnu uplatu) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9b64e547edaf40605d26d5fd226b9486.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/95c88fe2fa56f2be79ead38e6d53450c.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/19e7be03c2d067d0945dab0a47375461.jpg) Isplati se ako se plaća on-line ili u istoj banci (bez provizije). Uplata post netom je još dodatnih 70+ dinara. Napisace nam Miratinalena da li je to ta varijanta i da li moze da se prati paket 🙂
pre 2 dana, 14:17
Ja sam proslog meseca slala zimsku duzu jaknu clanici, perjanu - kao sto rece @emilyy, do 19h sa prethodnom uplatom na racun, ispala je 250 din postarina
pre 2 dana, 17:24
Moze da se prati paket, ako je preporucena posiljka ( drukcije i ne saljite, necete dobiti nikakav dokaz da ste poslale, ako se, ne daj Boze, izgubi, dakle samo preporuceno!). Putuje dan duze od postexpresa. Naravno, uz uplatu artikla i postarine unapred. Ja uvek tako saljem lagane stvari, nesto vece nisam dosad, ipak mi najpouzdaniji postexpres.
pre 2 dana, 17:25
Ja sam slala jaknu post expresom i uz uplatu unapred, bila je postarina oko 250 dinara. A lakse stvari u poslednje vreme saljem kao preporuceno pismo, jer je povoljnije tako. Do 250 grama je 108din postarina, a do 500 grama 148din. Preporuceno moze da se prati, nema lazi, ni prevare. Jedino sto mora da se uplati unapred i za krpicu i postarinu, jer se postarina placanja na salteru, kad predajete kovertu.
pre 2 dana, 18:57
Ako je bez otkupnine, cena postexpresa je ista bilo da se placa unapred ili je placa primalac, zato mi je logicno da se postexpres ne uplacuje unapred, nema nikakvu svrhu. Samo otkupnina poveca cenu postexpresa jer naplacuju transfer novca.
pre 2 dana, 19:02
Običan paket morate da upakujete u kutiju i dobijete isto potvrdu kao kada šaljete postexpres,paket mi je uvek stizao za dan isto kao i postexpres.
pre 8 sata
1 2 Sledeći