Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Paranormalne stvari... desilo mi se nesto jako cudno...

Juce je moj pas rezao ceo dan u jednom pravcu, mali, kucni pas, koji je vrlo pitom, sve vreme smo mama sestra i ja pokusavale da ukapiramo o cemu se radi... oko 2 ujutru je opet rezao i cudno se ponasao, a nama se u poslednje vreme desavaju ne bas prijatne stvari. Ne znam koji djavo me je terao da ukucam na netu i citam o tim stvarima... u jednom momentu je pala slika sa zida u spavacoj sobi u 3 ujutru! 😣 Tako je jako grunula na sto i ne znam kako, ali nije razbila, ni oborila nista, a imam 1000 stvarcica i staklenu vazu. Nema sanse da je pala sama od sebe, ekser je i dalje u zidu, trebalo bi neko bas da je podigne i povuce ka napred da bi je skinuo. Inace, slika se nalazi na tom zidu, ka kom je pas sve vreme gledao i rezao. Nisam cele noci mogla da zaspim, ceo dan se osecam neprijatno u svojoj sobi... ne znam sta da radim i sta da mislim o ovome. Da li je neko imao slicna iskustva?
2020 11 21
Porazgovarajte sa svojim duhovnim ocem ili bilo kojim svestenim licem. On ce Vam reci sta treba da radite, a najpre i hitno svestanje kuce.
2020 11 21
Hvala na savetu... Jako, jako cudan osecaj, da sam sama bila pa i da misle da sam luda, ali nas tri znamo sta smo videle. Tata je spavao i buncao, a inace NIKADA ne bunca, mama je izasla da zapali cigaretu i prica mi to... bas neka cudna noc, precudna. 😣 Inace, ja sam udata, ovde sam trenutno i bas se nekako plasim kad budem otisla, samo cu brinuti...
2020 11 21
Nama su se desavale slicne stvari... Po savetu svestenika smo odmah osvestali kucu i sada je mnogo bolje. Zato Vam i kazem najbolje da se posavetujete sa svestanim licem i oni ce Vam reci sta treba. Iako je tesko, ne smete imati strah, samo se prekrstite, od krsta svako zlo bezi. Nadam se da ce biti ok. Pozdrav
2020 11 21
Uhhh... hvala jos jednom, uradicemo to. Neverovatno koliko se cudnih stvari desava poslednjih godinu ipo dana, pocev od toga koliko se ja lose osecam, a svi rezultati ok, cak sam i glavu snimala, sve ok, a bukvalno se raspadam... ovde sam izmedju ostalog trazila 100 puta savet u vezi zdravlja. Nadam se da ce krenuti na bolje... jer je vise postalo neizdrzivo.
2020 11 21
Nekad doktori ne mogu da pomognu, Bog i ckrva uvek mogu. Samo potrazite pomoc od svestenika, on ce Vam dati savet i reci sta treba, bice bolje sigurna sam. Samo imajte vere, razmisljajte pozitivno i bez straha. Ako mozete nabavite i krst koji cete nositi oko vrata, on ce Vas stititi od svega loseg. Sve najbolje Vam zelim i da prebrodite uz Boziju pomoc taj tezak period. ❤️
2020 11 22
Verujem u Boga, isla sam i u Tumane, nosim brojanicu sa Ostroga i koliko god da je lose, ne gubim veru. Hvala puno, koliko volim dobre ljude. ❤
2020 11 22
Jako zanimljiva tema,bas me zanima sta je u pitanju ,javite da li Vam je nesto pomoglo Ali me takodje zanima,ako se neko razume,zasto se ovakve stvari dešavaju tj zasto bas nekoj porodici,da li ima veze sa necim ili je stvar slucajnosti Znam da se cudne stvari dešavaju u manjim mestima jer je manje naseljeno,ali ovako u kuci bas mi je jako cudno ...
2020 11 22
Kazu da je na tom mestu gde je nasa kuca i ceo taj deo, bilo nekada tursko groblje, ja sam inace iz Smedereva rodom. Bas me zanima sta li je to, nije prvi put da se desavaju cudne stvari u kuci, ali sam prvi put svojim ocima videla.
2020 11 23
Zapali tamjan i celu kuću okadi
2020 11 23
Potpuno se slazem za kađenje. Moze biti vise stvari. Ukoliko su se cesto desavale stvari tu moguće je da su duše koje nisu prihvatile svoju promenu iz fizičkog u nnovi oblik. Takodje ukooliko se ti osecas lose moguce je da si duhovno otvorenija i skupljas energije drugih ljudi. To mozes resiti i izjavama čiscenja ili kod neke osobe koja radi energetske procese. Ja sam se uvek tako osećala kada se vratim sa groblja ili prodjem kroz masu ljudi. Ali energija se najlakse menja i to je sjajna vest za sve. 🍀
2021 06 30