Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pitanje za clanice

Da li vi prodajete te polovne (noseno jednom je polovno) majice na pruge/dzempere bejzik za po 1000din? Ili se to nabiju cene za razmenu? Ja te bejzik stvari ni za 150/200 dinara ne mogu da prodam. A imam majici od po 500din sa etiketom, nista wow ali su nove od prosle godine i niko ni da baci lajk. samo mi vintage i brendirane stvari idu. (nisam nova, ovo je moj profil jos od 2014 https://mojekrpice.rs/angieengel-55897 )
2020 11 24
Ja ne prodajem, skupo mi je to za polovno, uglavnom je to cena od po 500 dinara za neke kvalitetne dzempere, koji su noseni jednom, i to mi se prodaje..
2020 11 24
Zavisi kakve su majice u pitanju model i td
2020 11 24
Pa basuc stvari. Jednobojne ili nešto sto svi skoro imaju kod kuće. Nebitno brend. Viđam to non stop i nije mi jasno
2020 11 24
Po 1000? Pa nesto mi ni po 300 ne ide, a o 1000 da i ne pricamo. I to mislim na dzempere po 300, ne majice. 😄
2020 11 24
> Danijela234: > Ja ne prodajem, skupo mi je to za polovno, uglavnom je to cena od po 500 dinara za neke kvalitetne dzempere, koji su noseni jednom, i to mi se prodaje.. Kod vas su springfield dzemper i s biserima bas povoljni i atraktivni modeli, to naravno da ode, super ponuda
2020 11 24
> NShibridi: > Po 1000? Pa nesto mi ni po 300 ne ide, a o 1000 da i ne pricamo. I to mislim na dzempere po 300, ne majice. 😄 Ma da. Neće da mi ode jednobojna stvar za svaki dan pa nema šanse. A kod nekih članica isto to duplo (troduplo)
2020 11 24
🤷‍♀️
2020 11 24
> Angieengelll: > Pa basuc stvari. Jednobojne ili nešto sto svi skoro imaju kod kuće. Nebitno brend. Viđam to non stop i nije mi jasno Nije nebitan brend, materijal itd ;) Naravno da Cos jednobojnu oversized majicu od debelog pamuka i perfektnu neću dati ispod 1000. Ali neku tipa Bershka, Pull&Bear i sl ok za 200-300-400 kako šta. Istina, kada tražim običnu belu majicu budu i preko 800 polovne i to neke jeftine marke. Šta znači što nije basic, ako realno ne vredi?!? Krpice su generalno stale ima tome već neko vreme, u skoro svakom smislu i pogledu, nekad ni za manje od pakle cigare ne može da se proda kvalitetan komad, ovo je postao sajt za kupovinu TC brendova iz najnovijih kolekcija, eventualno prošlogodišnjih, ne basic nego trenutno aktuelnih komada, uniforme što bih ja rekla. Dobru, klasičnu belu košulju i kvalitetnu npr. ovde više niko ne traži.
2020 11 24
> sajberstrip: > > Angieengelll: > > Pa basuc stvari. Jednobojne ili nešto sto svi skoro imaju kod kuće. Nebitno brend. Viđam to non stop i nije mi jasno > Nije nebitan brend, materijal itd ;) > Naravno da Cos jednobojnu oversized majicu od debelog pamuka i perfektnu neću dati ispod 1000. > Ali neku tipa Bershka, Pull&Bear i sl ok za 200-300-400 kako šta. Istina, kada tražim običnu belu majicu budu i preko 800 polovne i to neke jeftine marke. > Šta znači što nije basic, ako realno ne vredi?!? > Krpice su generalno stale ima tome već neko vreme, u skoro svakom smislu i pogledu, nekad ni za manje od pakle cigare ne može da se proda kvalitetan komad, ovo je postao sajt za kupovinu TC brendova iz najnovijih kolekcija, eventualno prošlogodišnjih, ne basic nego trenutno aktuelnih komada, uniforme što bih ja rekla. Dobru, klasičnu belu košulju i kvalitetnu npr. ovde više niko ne traži. Ma znam ja to sve. I nisu samo krpice. Pre samo 2 meseca sam svaki dan imala prodaju. A sad.. Tajac. Kriza kod svih 🤷‍♀️ To se slažem. Ali pricam o stvarima h&m bershka zara i nn brendovi, obicnije stvari. Ne ružne. Ne demode. Samo eto, verovatno ih svi imaju u ormaru. Ajte ne pravite sve da ne znate o čemu pričam
2020 11 24
Imam dosta basic majici,uglavnom h&m...Jednom sam jednu okacila ovde za 100 din i nisam je nikada ni prodala,a pritom je bila prelepe ciklama boje.Tako da vise takve stvari i ne postavljam.Cak sam se dvoumila oko nekih boljih brendova..Npr imam Ferari basic srvenu majicu,fantastican kroj duplo stepana,materijal takodje vanserijski dobar..i na kraju mi se ipak vise isplatilo da je zadrzim nego da je prodajem ovde za 200 din...A za 1000 ne bih mogla da je prodam..U sustini vise ne postavljam takve stvari.
2020 11 25
Ja se više i ne cimam za te običnije svakodnevne stvari da slikam, jer ih vrtim mesecima po sajtu i nikad ne prodam. Tako da sad sve to ispoklanjam ili u krajnjem slučajevu pobacam. 🤷🏻‍♀️ Mada je stala prodaja, do pre nekih dve nedelje nisam izbijala iz pošte... 😆
2020 11 25
Da,stalo je..ne znam zasto....Sveopsti haos se odrazio i na krpice,na zalost...
2020 11 25
Kod mene ima raznih cena, a cenu formiram po tome koliko je placeno i da li je novo ili ne, koliko je noseno. Obican ciklama vuneni dzemper sam platila 6000 u Mangu i nosila jednom, nekako mi nije logicno da ga prodam za 300 dinara jer ocigledno vredi. Ako sam neki random dzemper platila 2000 i nosila dosta, naravno da cu staviti za malu cenu ako je jos u ok stanju, ako nije onda ni ne prodajem. Nekome je puno da da i 500 dinara za belu majicu a neko ce dati 2500 jer ima "Zara" etiketu. Svaka roba ima svog kupca. :)
2020 11 26
Neka se javi ko nosi XL. Videla sam da je jedna clanica napisala da iskljucivo nosi vece velicine. Imam jednu crnu bluzu sa tufnicama.🤗🤗🤗
2020 11 26