Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Pozoriste za vreme pandemije

Drage moje, Zanima me da li se neka od vas usudila da ode u pozoriste u ovom periodu? Imam zelju da odem, zelim da skrenem misli sa svega, ali uopste ne znam da li je “pametno” i kako zapravo sad sve funkcionse.... da li je uopste moguce dobiti kartu? (Posto sam cula da je smanjen kapacitet i da se sve rasproda brzinom svetlosti)
2020 12 02
Kupila sam pre možda dve nedelje karte za BDP za sad u subotu i tom prilikom na blagajni mi je rečeno da sve predstave počinju od 18h (inače su valjda od 20-20:30). A juče čujem da će se danas usvojiti nove mere, među kojima i da će pozorišta raditi DO 17h. Tako da videćemo sad da li će totalno otkazati li ćemo ići u 15h na predstavu, kao u osnovnoj školi :') :')
2020 12 03
Evo da dopunim komentar - upravo sam pogledala na sajtu i otkazane su neke predstave a druge će biti online prenos :s
2020 12 03
> pufnastapufnica: > Evo da dopunim komentar - upravo sam pogledala na sajtu i otkazane su neke predstave a druge će biti online prenos :s Bezveze totalno... nije isto kad je online i uzvio :(
2020 12 03
Vidim da je proslo mesec dana od ovog pitanja, ali sada mogu da se rezervisu karte (barem znam za Terazije) i predstave se odvijaju normalno. Postuju sve mere, tako da je meni bar odlicna ideja otici i malo skrenuti misli od trenutne situacije, nije nista opasnije od trznog centra/kafica/autobusa itd...
2021 04 19
Otisla sam bila 2x do sad bas srecna i uzbudjena da nesto pogledam i oba puta su bile otkazane predstave zbog bolesti nekog glumca ili clana ansambla...
2021 04 20
Velika preporuka za predstavu Generalna proba samoubistva u Zvezdari! Kao i predstavu Cudo i Sarganu (Jdp) Sve ostalo sto sam gledala, mlako
2023 02 04