Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za dobre kopije?

Da li znate neku clanocu ovde,ili neku stranicu da prodaju prve kopije,da su dobar kvalitet i neke razumne cene? 😊😊
2020 12 02
Kopije cega?
2020 12 02
Da ,nisam napisala... Garderoba torbe obuca bunde...
2020 12 02
imas torbe original lux profil na instagramu,drugarica kupovala sve torbe replike 1/1 gotovo nema razlike
2020 12 03
Svi oni porucuju sa Aliexpressa :) Tamo ima losih i odlicnih kopija. Samo pre porucivanja proverite slike i komentare prethodnih kupaca. Bio je jos jedan kineski sajt za porucivanje na veliko, ali ne mogu da se setim kako se zove. Bilo je tipa min 10 kom i cena bude izuzetno niska.
2020 12 03
Ako nisi sigurna da li su slike merodavne mozes od prodavca da potrazis jos slika. Imaju odlicne kopije herve leger haljina kojih ovde ima na pretek. Takodje i sve one moderne bundice, teksas jakne sa krznom. Cim vidite da je velicina S a kao unverzalna pravljena je po malim kineskim merama :D
2020 12 03
ja znam neke devojke iz banjaluke, narucivala sam torbe od njih one j'adior i kozne su i savrsene, 230e kostaju, ali imaju svega i svacega po raznim cenama i koliko znam iz turske se donosi. imaju profil na instagramu musthave_moda ima i drugih ali ovo iz prve ruke mogu da kazem da sam kupila i zaista bila prezadovoljna
2020 12 09