Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Internet MTS

Da li neko ima MTS kucni net?Iskustva me zanimaju.Ja imam Vip i zelim da raskinem ugovor,pa bih presla u MTS.
2020 12 05
Ja sam prw oko mesac dana prešla iz Sbb-a u Mts i što se tiče interneta malo je reći da sam zasovoljna. Baš je za svaku preporuku. S tim što sam uzela Box 3 Tv, kablovska i fikni telefon. Jedina zamerka koju imam je kablovska televizija, tačije meni (što i nije bitno). A za internet sve preporuke nećeš se pokajati sigurno :)
2020 12 05
Imam ja MTS kucni internet zadovoljna sam,internet je brz Nisam imala vecih problema..par puta sa kablovskom ali nesto kratko jer su bili neki radovi inace internet je top 🤗
2020 12 06
Ja imam isto u box paketu i mogu reci da sam zadovoljna. Net je brz,nisam imala nikakvih problema, koristim ga vec godinu dana.
2020 12 06
Hvala vam puno...samo mi recite koji biste mi preporucili paket?Ali ja bih uzela samo net.Kablovsku imam,fiksni mi ne treba,a mobilni mi je na preplatu,tako da mi ni to ne treba.
2020 12 06
> KristinaCa12: > Hvala vam puno...samo mi recite koji biste mi preporucili paket?Ali ja bih uzela samo net.Kablovsku imam,fiksni mi ne treba,a mobilni mi je na preplatu,tako da mi ni to ne treba. Ja mislim da moras i bar fiksni uzeti jer preko tog modema ide bar koliko se ja secam :)
2020 12 06
Probaj Telenor oni su isto ok :)
2020 12 06
> laurenmarie: > > KristinaCa12: > > Hvala vam puno...samo mi recite koji biste mi preporucili paket?Ali ja bih uzela samo net.Kablovsku imam,fiksni mi ne treba,a mobilni mi je na preplatu,tako da mi ni to ne treba. > Ja mislim da moras i bar fiksni uzeti jer preko tog modema ide bar koliko se ja secam :) Ne mora fiksni.Pitala
2020 12 06
Period sa SBBom je za mene bio pakao. Nikada vise. Ako za MTS ne mora fiksni tim bolje. Ja imam EXEnet samo opticki net, bez icega i super je, ali pred novu godinu menjaju vlasnika pa cemo videti da li sve ostaje isto. Preporucujem optiku svima.
2020 12 06
Ja imam prenosivi telenor. Koristim SBB zbog TV, ali njihov net je krs. Net je sjajan, koristila sam ga na vise mesta kada sam putovala, nikad nisam imala najmanji problem.
2020 12 07
MTS je najbolji. Moja sestra ima SUPERNOVU i katastrofa je. Ja imam MTS, fiksni + net i racun mi je oko 2.200,00. Ako se problem i javi, rese ga brzinom svetlosti. ;)
2020 12 07
Znaci definitivno MTS?Muz je njihov dugogodisnji korisnik i ima vise ugovora koji se redovno placaju,pa ima pogodnost ako uzme do kraja decembra ugovor,ne placa 2 meseca.Vip je uzas.Prenosila sam ga i katastrofa.Prvih godinu dana i nije bilo problema,posle uzas.Dva puta sam ga nosila u servis i evo sad istice ugovor i raskidam definitivno.Ne znam sta mi je uopste bilo i da ga uzimam.Ponovo cu zvati MTS da ih opet pitam koji je paket najbolji jer mi treba samo net.Tv imam,fiksni mi ne treba,a mobili isto imam neigraniceni minuti i poruke,a uredjaj sam uzela letos.Hvala vam svakako na predlozima.
2020 12 07