Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Novi sajtovi za prodaju niču kao korov

Ranije su bili Limundo, Kupindo, KP i krpice. A sad malo malo pa čujem da ima neki novi sajt. Te lalafo, te ropito, te sad ovaj sasomange. Jeste li isprobale? Koji i kako ide? Iskreno neki sajtovi bolje izgledaju od krpica.
2020 12 06
Ja samo krpice i KP. Lalafo je toliko bio spamovan u pocetku. Bilo je nekih oglasa tipa prazna ambalaza od cokomleka. Smarani ljudi na br tel. Uzas. Mada i krpicama se desilo nesto slicno pre par godina ali mozda ne u toj meri. Saomange puno reklamiraju, zanima me da li je neko tamo saradjivao. KP je meni super jer mora licni podaci pri prijavi i prilicna je bezbednost, jer insistiraju da se sva komunikacija obavi preko njih kako bi ostali dokazi. Tako da su utisci stvarno merodavni.
2020 12 06
Koristim Limundo, Krpice i KP. Na Lalafo nikad nisam nista prodala. I mene zanima ovaj Sasomange, svuda iskacu reklame 😁
2020 12 06
Meni je Limundo ok.Lalafo mi ne deluje bezbedan. Nema utisaka,ne postoji kontakt admina. Za Sasomange sam cula da ne ide nesto prodaja,to jest da ljudi nemaji naviku nesto tamo da kipuju.Vecina njih koristo Limundo i KP.Ali mozda on vremenom privuce kupce,jos je nov.
2020 12 06
Ja najduze koristim Krpice, pa potom Kupindo i odskoro sam i Limundo pocela da koristim. Na Limundo idu samo krpice sa super povoljnom cenom, tamo ljudi znaju sta traze pa je slabija prodaja osim ako se ne prodaje za dzabe. Na Kupindu sam imala petnaestak saradnji zadnjih par godina, nista spec. U sustini, najvise ovde ide sto se odece tice. Na Lalafo sam ukupno bila jednu nedelju, dobijala sam brda poruka od nekih manijaka ned**ebanih, kad moram tako da se izrazim. I onda sam pocela malo da listam po sajtu i provalila da je pola sajta neprevedeno sa ruskog - a ono sto je prevedeno, prevedeno je preko gugl translejta tako da taj sajt nije legitiman, neko je verovatno bez licence pokusao da progura sajt i kod nas pa zato i nema nikakve bezbedonosne mere. KP koristim samo za kupovinu
2020 12 06
msm da je lalafo otiso u propast,sve perverznjaci i prevarantkinje,Ja sam iz BG I uvek im ponudim besplatnu dostavu oni iz nekog razloga iskuliraju te imaju obaveze van grada,taj paket mi se vrati i ja placam postarinu,toliko o nasem komsiluku
2020 12 06
otvore po 5,6 naloga i prave ze na budalu,,,,nooo coment
2020 12 06
Ja sam na limundu i kupindu od 2010 godine, imam preko 900 ocena tamo. Na krpicama sam od 2012 godine, na kupujem prodajem sam clan ali nisam tamo nesto aktivna .Na fejsu imam prodajni profil i lepo ide prodaja i tamo .Lalafo sam u pocetku koristila ali sam nakacila razne manijake na vrat pa sam odustala od tog sajta.Na ovom novom sajtu Sasomange, jos nisam probala da prodajem niti kupujem, nekako nema poverenja jos u taj sajt
2020 12 06
Imam nalog na Ropitu ali tamo se apsolutno ništa ne dešava. Sam izgled sajta mi se jako sviđa, ali džabe...
2020 12 06
Ja sam koristila lalafo, imala jednu saradnju sve ostalo gubljenje vremena. Da ne spominjem da sam morala broj da promenim..
2020 12 07
> IvanaIva7: > Imam nalog na Ropitu ali tamo se apsolutno ništa ne dešava. Sam izgled sajta mi se jako sviđa, ali džabe... E da, tamo sam samo jednu saradnju imala ali sajt je totalno mrtav. Steta, lepo je organizovan, ali... ¯\_(ツ)_/¯
2020 12 07
> SvetlanaRadic: > > IvanaIva7: > > Imam nalog na Ropitu ali tamo se apsolutno ništa ne dešava. Sam izgled sajta mi se jako sviđa, ali džabe... > E da, tamo sam samo jednu saradnju imala ali sajt je totalno mrtav. Steta, lepo je organizovan, ali... ¯\_(ツ)_/¯ E i ja sam medju prvima otvorila nalog, bas sam se obradovala kao konacno nešto što izgleda ljudski. Ali onda ništa 😏 Sasomange sam pogledala, isto svi przdmeti imaju po jedan dva pregleda. I kad sam htela da postavim, sqhvatila sam da je format slike horizontalan. Znači užas. Sve slike bih morala "ležeći" da kačim
2020 12 07
> Serdioleone: > msm da je lalafo otiso u propast,sve perverznjaci i prevarantkinje,Ja sam iz BG I uvek im ponudim besplatnu dostavu oni iz nekog razloga iskuliraju te imaju obaveze van grada,taj paket mi se vrati i ja placam postarinu,toliko o nasem komsiluku Ja sam na lalafou dobijala samo sto pitanja. Uglavno da imam lepa stopala, ako postavim sandale.
2020 12 07
Lalafo je sajt sa najvise manijaka i perveznjaka. Kad se setim sta su sve pisali :| Obrisala sam nalog tamo, sada koristim samo Krpice I Kupujem prodajem. Svidja mi se Ropito ali mi je zao sto nije zaziveo.
2020 12 07
> Angieengelll: > Ja sam na lalafou dobijala samo sto pitanja. Uglavno da imam lepa stopala, ako postavim sandale. Hahahahha :') :') :') ja sam morala da brisem slike kako stoje haljine na meni, blokirala jedno 15 profila i onda sam na kraju odustala i obrisala
2020 12 07
1 2