Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativne OCENE OD STRANE ADMINA

U poslednjih par dana ADMINI SAJTA su Počeli da ocenjuju negativno članice kojima su skromni profili... *Ja sam jedna od tih što sam bila ocenjena ne znajući da nije dozvoljeno više od 2 slike (kolaza) Naime..nakon ispravljene greske ..oni odbijaju da isprave svoju datu negativnu ocenu...nastavljaju da udaraju po ''sirotinji'' dok drugima kao što vidite po ocenama ...ne smeju ništa..o čemu se ovde radi ... Dajem primer da gospodja koja ima bizarne cene proizvoda reklamira i pravi KOLAZE od po 4 do 5 slika ... Ne vidim da su joj dali negativnu ..niti da su jednaki kao prema ostalim članovima... Ja se izvinjavam JAVNO gospodji ali moram iskoristiti dokaze da nisu jednaki prema svima na ovom sajtu ..I da ta pravila ne koriste prema svima jednako. ✋Ubedjena sam da većina nije se upoznala sa PRAVILIMA SAJTA TIME KOPIRAJU-REKLAME KOJE STALNO PICE SA TAGOVIMA ZARA ..BERSHKA..NIKE ....KOLAZIMA...KOMERCIJALNE PRODAJE....I TOME ZABRANJENO...A OVAMO OTVARAJU FORUME ..DA POMOGNEMO DA UHVATE ZLOCINCA....😂😂😂 EVO NPR. KOME DA LUPITE ETIKETU -MENI STE JE ZALEPILI. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8d982213b28d1835249f6eaa73274f08.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a9c4955abf5af64bccb9915bebf9224c.jpg)
2020 12 10
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/eb91792b2c4398cbd4f44b205e041ca3.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/08af6a0b489fdab6b809ca44e400a584.jpg)
2020 12 10
Ako imate 200 utisaka do sada ste morali da budete upućeni u pravila sajta. ,:( Stvarno mi je žao što ste dobili negativan, ali ima mnoogo još devojaka na sajtu koje su ga dobile pre Vas za istu stvar. Mi smo dužni da se pridržavamo pravila sajta, koja važe za sve, oni nemaju ništa od toga da li Vi zarađujete malo ili više.
2020 12 10
> MissDiva: > Ako imate 200 utisaka do sada ste morali da budete upućeni u pravila sajta. ,:( > Stvarno mi je žao što ste dobili negativan, ali ima mnoogo još devojaka na sajtu koje su ga dobile pre Vas za istu stvar. > Mi smo dužni da se pridržavamo pravila sajta, koja važe za sve, oni nemaju ništa od toga da li Vi zarađujete malo ili više. Ne ...to od strane ADMINA je čist bezobrazluk...ne opravdava negativne bez da opomene...tamo ima tačaka od kose do životinja na šta se čovek bazira... Na kolaze...iskreno ..NISAM OBRACALA PAZNJU većina se služi prolazi nekaznjeno...mnoštvo postavlja i dalje ....Sada je ispravljeno sa moje strane .. kada odete na profil tog istog ADMINA SAJTA videćete koliko je skromnih profila kaznjeno... Iskreno jako velika nepravda ...u redu kada nekom već skrenuta pažnja...ali bez da te opomenu da vidiš negativnu...potom ne odg...na poruke..dok im ne saspes sajt sa istinom .... ne dopada mi se princip rada ..mislim da bi trebali da smanje tempo ..i da se baziraju na prevare ...mi koji prodajemo i kupujemo smo bezopasni clanovi....
2020 12 10
Mi smo dužni da se pridržavamo pravila sajta, koja važe za sve Za SVE JEDNAKO...zasto onda ne kažnjavaju ?! Jesam li bila prinuđena da prijavim profil koji se koristi istim zbog čega sam ja kažnjena... Nisu kaznili...nece ni kazniti ... Nemaju oni ništa od naše prodaje ...ali imaju od ovih što se reklamiraju ....tako da sa njima može da se sve dogovori ...progleda ..takoreci.... Od komercijale pa do tragova....i slično...
2020 12 10
Ja sam baš primetila da postoji veliki broj profila koji su takođe dobili negativnu ocenu od admina, čak više od jedne ukoliko su nastavili sa istim ponašanjem. Isto bez upozorenja. Takva su pravila i navedeno je da neće obaveštavati unapred... To što neko uplati reklamu ne znači da može radi šta hoće na sajtu, čak to je sasvim normalan gest da se pomogne sajt uplatom, ipak svi zaradimo neki novac. Malo je glupo da sad neko zbog bilo kakve uplate može da postavi kolaž od 6 a neko 2. :D Oni uglavnom kažnjavaju po prijavi ili ako naiđu na profil koji ne poštuje pravila,ako uplate reklamu znači da su na vidnom mestu na sajtu - tako da tu sigurno im neće promaći. Šta je bilo, bilo je, nastavite dalje... Evo meni se desilo, pošto pravim profi fotke da mi budu predmeti obrisani jer izgledaju kao da su sa neta... Jednostavno kad vidim ponovo postavim i sve je ok...
2020 12 11
> MissDiva: > Ja sam baš primetila da postoji veliki broj profila koji su takođe dobili negativnu ocenu od admina, čak više od jedne ukoliko su nastavili sa istim ponašanjem. Isto bez upozorenja. Takva su pravila i navedeno je da neće obaveštavati unapred... > To što neko uplati reklamu ne znači da može radi šta hoće na sajtu, čak to je sasvim normalan gest da se pomogne sajt uplatom, ipak svi zaradimo neki novac. Malo je glupo da sad neko zbog bilo kakve uplate može da postavi kolaž od 6 a neko 2. :D Oni uglavnom kažnjavaju po prijavi ili ako naiđu na profil koji ne poštuje pravila,ako uplate reklamu znači da su na vidnom mestu na sajtu - tako da tu sigurno im neće promaći. > Šta je bilo, bilo je, nastavite dalje... > Evo meni se desilo, pošto pravim profi fotke da mi budu predmeti obrisani jer izgledaju kao da su sa neta... Jednostavno kad vidim ponovo postavim i sve je ok... Šta je tu je ...bar STE me malo smirili 💗💗💗 Baš sam se iznervirvirala .. Idemo dalje...valjda će da povuku ...🙄
2020 12 11
Žao mi je što vam se to desilo.. nije prvi put da se admin vrati i uništi profil po nekoj članici i sve to zabiberi negativnim utiskom. Ja sam na sajtu mislim 3 godine, možda i 4, ali ima i “starijih” članica, neke su već obradile temu o ne znam ni ja kom adminu koji šuruje sa pojedinim članicama koje ovde rokaju cene, prodaju skuplje nego po buticima, “zavode red” i uspešno krše pravila. Ne znam postoji li tema još uvek ili je izbrisana, čitala sam je pre nekih godinu-godinu ipo dana. Nemate ništa od nerviranja...ako vas admin ignoriše nakon što ste uredili profil po pravilima, vrlo je verovatno da će se to nastaviti (iz iskustava nekih članica ovde koje su doživele isto) Ubuduće poštujte i banalna pravila (da, smatram da je banalno zabraniti kolaže od recimo 3 fotke jer sajt ima opciju za mali broj fotografija, a to nije praktično kada se postavljaju originali ili predmeti sa puno detalja, još ako su nezgodni za fotkanje pa moraju i fotografije sa neta), i nemojte se nervirati. Evo i članica iznad ima problem jer su isključivi. Potrudi se da fotografiše a oni joj brišu njen rad i trud, pa mora sve ponovo. Nadam se da će vam ipak obrisati negativan utisak. To svakako neće uticati na vaše buduće saradnje. Članice ovde su dosta tolerantne jer su utisci često nerealni i pretvore se u sapunice koje se razvlače po forumima i komentarima, pa tako i pravi prevaranti od 5 utisaka uspeju da prevare nekoga po 6. put. Onaj ko je počeo da čita negativne utiske zbog takvih znaće da niste prevarant.
2020 12 11
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4f0ced14553a66a0e3e3ac23327c420e.jpg) I evo pravila za kolaže da ostale članice znaju. ❤️
2020 12 11
Meni lično je glupo što se admin uopšte meša u način postavljanja fotografija i njihov kvalitet...nebitno je l’ loš ili profi, ako je fotografija lično moja a ne sa interneta ne vidim šta je njihov problem. Valjda način na koji predstavljam svoje predmete oslikava mene i utiče isključivo na moju prodaju, hoću reći ako meni nije u interesu da mi predmet bude što jasniji/vidljiviji onda ne treba ni njima. Mada mi je jasno zašto to rade.. Sajt se ne abdejtuje i često se dešava da je prebukiran zbog malog protoka hostinga (sajt ne može da podrži toliki promet, broj predmeta i poseta) pa moraju da uvedu neki filter kad za promene na bolje nisu raspoloženi. :D Moja mama je koristila ovaj sajt relativno davno, mislim da je bio identičan kao sada. Za to vreme je bio vrh, ali sada je uveliko zastareo. Doduše i dalje je najbolji sajt za prodaju ženskih, modernih i unikatnih stvarčica, ne mogu da se žalim oko lepih saradnji koje mi je omogućio.
2020 12 11
> gothkitty: > Žao mi je što vam se to desilo.. nije prvi put da se admin vrati i uništi profil po nekoj članici i sve to zabiberi negativnim utiskom. Ja sam na sajtu mislim 3 godine, možda i 4, ali ima i “starijih” članica, neke su već obradile temu o ne znam ni ja kom adminu koji šuruje sa pojedinim članicama koje ovde rokaju cene, prodaju skuplje nego po buticima, “zavode red” i uspešno krše pravila. Ne znam postoji li tema još uvek ili je izbrisana, čitala sam je pre nekih godinu-godinu ipo dana. > Nemate ništa od nerviranja...ako vas admin ignoriše nakon što ste uredili profil po pravilima, vrlo je verovatno da će se to nastaviti (iz iskustava nekih članica ovde koje su doživele isto) > Ubuduće poštujte i banalna pravila (da, smatram da je banalno zabraniti kolaže od recimo 3 fotke jer sajt ima opciju za mali broj fotografija, a to nije praktično kada se postavljaju originali ili predmeti sa puno detalja, još ako su nezgodni za fotkanje pa moraju i fotografije sa neta), i nemojte se nervirati. Evo i članica iznad ima Skroz nepošteno ... Nadam se da će da se unormale i posvete prevarantima ... Verovatno i one poseduju neki profil od ovim vredan ... Samo me malo vredja...znaci za jedno važe pravilo za dr .ne postoji jer taj neko peljesi ljude ...prada kod nje ne košta ispod 20 000 din...pricamo konkretno o clanici koja krši pravila jednako koliko sam i ja urusila pravila ovog sajta ....NE ZELE DA VIDE.. JOS IMA UDARNE REKLAME ...Ništa lično protiv iste ali protiv njihovog lupanja etiketa imam...itekako ...nisu realni za sve ... Ne znam zaista imam i ja pradine čizme i cena im je u skladu sa standardom SRBIJE..nikako drugačije... Ovo je veliki bezobrazluk.
2020 12 11
> gothkitty: > Meni lično je glupo što se admin uopšte meša u način postavljanja Ovde je više nego dobrih saradnji i članova... Što se toga tiče uvek sam imala sreću... 🤗🤗🤗 Missdiva je divna članica..-retko razumna da bude tolerantna i da smiri .....ne provodim puno na forumima ..ali sada sam pobesnela pa LISTAM ....IMA SVEGA ....(Ako nađete taj post o raspravi članica bas za ovo 'tolerisanje' -prosledite da se upoznam sa polemisanjem -ko šta KOGA-cega ) svako ima svoje ogledalo profila ...u potpunosti se slazem ..iznosi na svoj način...neko je talentovan manje... neko više....😂😂😂 A da mi se povuče ocena je mesec dana ...da ih opet molim.....TO SU MI POSLALI KAO ODG ''DA IM SE JAVIM ZA MESEC DANA'' ... -Ja ne znam sada po kojim pravilima je mesec dana od ispravke greske ..ako uspete da nađete taj deo....Bicu zahvalna da se i sa time upoznam..ovaj deo mi je potpuno jasan ... morala sam da iznesem posto se ograđuju kao da su za SVE ISTA PRAVILA. ***Žao mi je što sam iskoristila clanicu i IZNELA njen nedostatak...ali upecatljive su i cene i tolerisanje propusta.*** Nemam tu naviku da blatim druge.. Samo zbog njihovog bahanalisanja...iznela sam sličnu meni ..Samo što ona u tom sl.nije kažnjena već ja ...
2020 12 11
Mislim da dugo godina nije ništa rađeno na sajtu i da su se mnogi previše opustili, pa je rezultat toga ovakva reakcija admina. Vidim da ste super osoba i da Vi sigurno nećete kršiti pravila ali ima članica koje dobiju negativan pa nastave po starom i onda još jedan... Ovde se ne radi samo o adminima, nego i nama ostalim članicama... Iritantno je videti kad neko okači nešto na sajt što nije garderoba, kad krene da lupa tagove drugih brendova. To smeta svima. Evo devojka danas i sinoć kači termose po sajtu a već je dobila negativan za nedozvoljene predmete... I kako reagovati? Ovde možete ostaviti negativnih koliko hoćete one će po starom...
2020 12 11
Mislim da je Miss Diva tu u pravu. Mnogi ne čitaju pravila samo slede čopor a mnogi se i bahate sa reklamama, zloupotrebom foruma, postavljenim predmetima itd. Dugo Admin ništa nije radio pa se to otelo kontroli. Sad kad imamo valjda novog Admina verovatno ne stigne sve da ukloni i 'kazni'. Na primer šta će kesa Zara ili Guess na slici ako predmet nije ni jedno ni drugo. Ne vidim nikakvu svrhu osim da se privuče pažnja na pogrešan način.
2020 12 11
Nemojte previše lično shvatati to što ste dobili negativnu, to je jednostavno sada tako, reakcija nije na Vas lično već na opšte ponašanje na sajtu.
2020 12 11
1 2 3 4 5