Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zasto je tesko odgovoriti na poruku???

Da li vam se desava da posaljete poruku kao na primer upit o nekom predmetu ili vas neka clanica pita za neki vas predmet vi kulturno odg i kraj prepiske? Nema vise ni traga ni glasa od clanice. Zar je toliko tesko odg na poruku, pritom je poruka procitana jer je clanica on line? Da li je to stvar kulture, ili gubljenje vremena, pitanje sta je?🤗
2020 12 17
Ja sam prestala da odgovaram na poruke jednog članici koja mi je svakog drugog dana slala poruke za razmenu, za različite predmete. Svaki put sam joj rekla da ne radim razmene i ona bi nastavila da ispituje 😅 eto bar mog razloga za neodgovaranje na poruke.
2020 12 17
Ja sam skoro poslala poruku jednoj clanici, i bila je aktivna, i opet nema odgovora, a bas sam zainteresovana za predmet 😁
2020 12 17
I meni se u zadnje vreme ucestalo desava... pritom nisam smarac, pitam ciljana pitanja Ili sve vise clanica kulira i ne zna da da odgovor, ili im ne rade lepo poruke. Dobar broj clanica se cesto pozali za otvaranje poruka
2020 12 17
> Danijela234: > Ja sam skoro poslala poruku jednoj clanici, i bila je aktivna, i opet nema odgovora, a bas sam zainteresovana za predmet 😁 Upravo to i meni je to krivo.🤗
2020 12 17
I meni se desilo da prodavac ne odgovara na poruke, ali verovatno imaju neki razlog. Možda trenutno nisu zainteresovani za prodaju, imaju druge obaveze ili ko zna šta. Ne nervirati se...
2020 12 17
E,pazite ovo....na KP sam isto postavila skoro oglas da poklanjam stvari...javila se zena,dala podatke i ja joj kaze da cu da posaljem ali da obavezno preuzme,jer ja nemam para za duple ptt...kaze ona hoce da preuzme,da ne brinem..Paket stigao kod nje jos u subotu a ona mi rekla da ne raznose subotom.Ja na pracenje,paket stoji kod nje u posti.Zena niti se javlja,niti je preuzela,a kamo li da kaze izvinite ili sprecena sam bila da podignem.I sad ja vec ocekujem da ce to vec sutra biti ovde kod mene,eventualno u subotu.Strasno.A i ja vidim da je tesko odgovoriti.Jednu sam ceo dan danas cekala da mi javi podatke da uplatim za neki ranac,a sad kad je poslala ja ne mogu u postu jer mi dete spava a muz ne znam kad ce.
2020 12 17
Ili nece da mere. Pitam jednu skoro za mere duksa, ona samo odgovori "do kukova". Do cijih kukova? Jos pise moze i M i L, pa koje su to mere? Kupujemo online, bez probe, mere su OBAVEZNE. E ja to ne udostojim odgovora, smorim se da se danima dopisujem za nesto sto se podrazumeva. Nju mrzi da izmeri i odgovori jednom recju, a ja da se zahvaljujem i molim za mere. Hoce da im posaljete novac za nosenu stvar i tesko je da se izmeri par minuta i posalje. To je minimalni trud za pavi novac. Ili jos bolje, stavi se u opis predmeta pa ne mora svima redom isto da se pise.
2020 12 17
Ja u 99% slucajeva na pitanja o razmeni odgovorim, onaj 1% je kad sam ustala na levu nogu pa ne kapiram da ljudi ne citaju opis profila gde pise da NE radim razmene. 🤣 🙈
2020 12 17
Kacki94 bas poslednjih dana po temama vidim da traze razmene a kad udjes pise u opisu da ne rade nikad ili rade samo za odredjenu stvar... Tako obezvrednjuju opis jer vise ne znas ko stvarno ne radi a koga mozes da pitas. Ja inace ne pitam ako to pise, ali vidjam cesto ovu pojavu. Jos je jace kad me pita za razmenu a u opisu stoji SAMO PRODAJA, NE ODGOVARAM ZA SVOJE POSTUPKE AKO POMENETE RAZMENU!!! :D
2020 12 17
Ume ovaj sajt da smori zesce,sto naravno mozda nije opravdanje za kuliranje ili glupe odgovore...Meni se desilo pre izvesnog vremena,bas sam se prezasitila..Na samu pomisao da treba da merim nesto i odgovaram na pitanja, mi se stomak izvrtao... ,:) A u medjuvremenu sam skoro sve stvari koje sam cenila 100-200 din bacila.Nista im ne fali,neke su bile i atraktivne i kao nove.Posebno sam slatko bacila belu Zarinu kosulju koju sam prodavala za 100 din,a upita za nju je bilo 1000, od mera do dodatnih,stajala je na profilu preko godinu dana... :D
2020 12 17
Meni i kad se nesto svidi a trenutno nisam u mogucnosti da kupim, bez obzira ako pise "ne radim razmene" ipak pitam. Nikad se ne zna kao loto dobitna kombinacija.😄😄😄😄
2020 12 17
Ali ne uvek, retko bas retko uglavnom postujem opis profila ali ponekad napravim izuzetak pa pitam.🤗🤗🤗
2020 12 17
Mislim da se cesto desi da drze predmete zbog popularnosti, a te predmete su odavno prodale. Cesto mi se desava da se interesujem za neki predmet da kupim, a one iskuliraju 🤷🏻‍♀️
2020 12 17
I ja se tako osecam.Pisem pitanja, hocu da kupim.parfem, a od odgovora nista, cast izuzetcima😏
2020 12 18
1 2