Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

da li zna neko šta je nerazduzen reon?

Caos devojke poslala sam neki paket i treba da mi stigne post net uputnica na telefon, i sad kad sam iskucala na posti praćenje pošiljke pise nerazduzen reon?
2020 12 23
Ja koliko znam,mislim da je deo grada taj reon kome verovatno nisu izvršene usluge da li dostava ili nesto drugo.Trebalo bi to ,neka me ispravi neka članica ako gresim.❤💘🍀
2020 12 23
Ahaaa, dobroo je, kontam ako tipa nije neko hteo da preuzme pisalo bi odbijeno jer pise na sajtu status usluge milion vrsta, a meni pise samo nerazduzen❤️ Hvala ti puuuno☺️❤️
2020 12 23
Postar nije stigao da razduzi novac u pošti , tako da bez brige,meni to baš često piše, i uvek je stigla uputnica
2020 12 23
Moguce i da kurir nije stigao do devojke da joj da paket...sutra nastavlja taj reon i plus nove posiljke...isto vazi i ako sutra ne stigne sve da razdeli,nastavlja sledeci dan...to je nerszduzen reon...
2020 12 23
Ee super onda, vidim danas ne stiže poruka pa sam pomislila možda nije podignut paket , hvala vam devojke puno!❤️
2020 12 23
Malo je kolpas u poštama, meni danas uopšte nije stigla poruka da će mi biti dostavljena pošiljka, deo računa nam nije isporučen... Malo je nezgodno trenutno, dešavaju se propusti... ali nije za preteranu brigu.
2020 12 23
Verujem da, dosta puta i sad kad mi stigne poruka da je došla pošiljka poštar ni ne dodje, nego samo stigne da moram u posti preuzeti, a ispred pošte kilometarski redovi😩
2020 12 23
Zdravo, da li neko zna da li je moguće podići novac preko post neta ako prođe 2 meseca? Proverila sam na prećenje poštanske uputnice i piše neisplativo. Da li to znači da ne mogu da podignem novac?
2022 10 04