Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sigurna isplata i super aplikacija

Evo ovako: sa Play prodavnice skinete aplikaciju Adbalu. Logujete se na svoj broj telefona i prvi put treba da unesete nick prijatelja koji vas je pozvao da igrate igricu. Igrica je da gledate neke snimke ili slike u trajanju od po 5 ili 10sekundi i onda se postavlja pitanje u vezi onoga sto Vam je prikazano. Tacnim odgovorom sakupljate med. Kada sakupite dovoljno meda, med prodajete za novcice, a kada imate dovoljno novcica, mozete novcicebprodsti za cek, tj.mozete zahtevati isplatu. Svako vece u 21h imate i kviz od 10 pitanja i tu isto mozete dobiti novcice. Fond kviza je 10.000 novcica koji se dele na sve takmicare koji tacno stignu do 10-tog pitanja i tacno i odgovore na 10-to pitanje. Ja sam nekoliko puta dobila po cak i 89 novcica. Ako zelite aktivno da igrate, mozete moj nick da unesete kao ime prijatelja koji vas je pozvao da igrate igricu. 🎀🎀🎀 ***LjiljaBelj*** 🎀🎀🎀 Poenta je da se igra aktivno i da pozovete i Vase prijatelje da se uloguju. Sa svakim prijateljem dobijate pcelicu koja je kao dzoker i koju mozete iskoristiti u kvizu ako pogresite na nekom pitanju do 10-tog pitanja i tako mozete da nastavite ucesce u kvizu.😊 Meni su do danas isplatili 3.000,00 dinara, tako da nije laz i nije prevara. A kroz kviz uvek i naucite nesto novo, sto je super.
2021 01 01
Ekstra je! I ja je igram stalno. Jos malo mi fali do 1000 dinara. Moj nick je Marijana 11 pa ne bi bilo lose da imam jos neku pomoc 😃
2021 01 01
Mozete i na moj: kacki94 Ne bih se ljutila 😁😎
2021 01 01
Ja sam "ljepotatatinakrilata" ; srecna Nova godina. ☆
2021 01 01
Moj nick je Jovie Ne ocekujte leba bez motike, ne dobija se to za par dana. Ko ne zeli da igra neka obrise nalog, a ne samo aplikaciju jer zauzimate mesto nekom ko bi umesto vas aktivno igrao. Inace, javila sam se clanici koja se registrovala sa mojim nickom, ali ne igra. Zamolim je kulturno da ako joj se ne igra obrise nalog i skroz me je ignorisala : /
2021 01 02
Moj nickname je KATYA🥰🥰🥰🥰 Pozovite se na mene bila bih Vam mnogo zahvalna ❤❤❤
2021 01 02
Moj nickname je tamaratasar ☺️☺️☺️
2021 01 02
Moj nickname je: jolejole1
2021 01 03
Instalirala sam igricu i prijavila se preko nika članice Marijane 11. Moj nik je Tinsi, pa ako želite da probate, slobodno :) Baš me zanima može li se zaista nešto zaraditi ovim putem. Sigurno da ću poslati prijateljicama da probaju.
2021 01 03
Moj nik je cunce Nedavno sam dobila 500 din. tako da definitivno radi 😊
2021 01 03
I ja sam prezadovoljna sa tom aplikacijom,imala sam vec jednu isplatu od hiljadu dinara.Mozete se registrovati na AdBalu i preko mog nicka Rubi 😊❤️🌹
2021 01 03
Hvala svima što su podelili svoje utiske za ovu aplikaciju, već mi se mnogo dopada :") moj nick je anniek pa ako neko želi, neka ga upiše :") :")
2021 01 03
> Esprit21: > Moj nick je Jovie > Ne ocekujte leba bez motike, ne dobija se to za par dana. Ko ne zeli da igra neka obrise nalog, a ne samo aplikaciju jer zauzimate mesto nekom ko bi umesto vas aktivno igrao. > Inace, javila sam se clanici koja se registrovala sa mojim nickom, ali ne igra. Zamolim je kulturno da ako joj se ne igra obrise nalog i skroz me je ignorisala : / Ja cu se prijaviti preko Vas.Da napravimo bolji utisak od negativnog😊😊😊
2021 01 04
Iskrena da budem, ja imam 13 prijatelja. Ali, od tih 13, njih 8 ne igra igricu. I ja sam nekoliko puta zamolila clanice da obrisu profile i javno, ovde na sajtu, pa onda i privatno porukom, ali ipak nisu. Al dobro. Sta da radim. 😦
2021 01 04
jel isplata na paypal
2021 01 06
1 2