Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sigurna isplata i super aplikacija

Moj nick je marjam :* :* :*
2021 01 06
> ToSamJaq: > jel isplata na paypal Dobro vece. Ne. Isplata je ili putem post expresa ili na tekuci racun. Kada isplate putem post expresa, morste u postu da idete. 😊 Ako zelite da se igrate, mozete na moj nick da se ulogujete ***LjiljaBelj*** Hvala Vam unapred. Hvala svima. 😊😊😊
2021 01 06
> LjubicaJugovic: > > Esprit21: > > Moj nick je Jovie > > Ne ocekujte leba bez motike, ne dobija se to za par dana. Ko ne zeli da igra neka obrise nalog, a ne samo aplikaciju jer zauzimate mesto nekom ko bi umesto vas aktivno igrao. > > Inace, javila sam se clanici koja se registrovala sa mojim nickom, ali ne igra. Zamolim je kulturno da ako joj se ne igra obrise nalog i skroz me je ignorisala : / > Ja cu se prijaviti preko Vas.Da napravimo bolji utisak od negativnog😊😊😊 Hvala <333 Ja imam par referala od toga mi je jedan sestra koja retko igra posto je zanima samo kviz. Ostale koji ne igraju sam zamolila da obrisu nalog, a ne aplikaciju, devojka sa sajta me ignorisala, a ni ostali nisu poslusali. Valjda ih mrzi da ponovo instaliraju i obrisu nalog ako su vec obrisali aplikaciju.
2021 01 07
Kako dodajete prijatelje? Tj,kako da dodam vas koje aktivno igrate?😁
2021 01 08
> Angel_Di: > Kako dodajete prijatelje? Tj,kako da dodam vas koje aktivno igrate?😁 Ne mozete. Vi kada otvarate profil, upisujete ime nekoga ko vec ima profil. Onda mozete samo da pozovete svoje prijatelje da i oni igraju, ali ne postoji mogucnosti umrezavanja, kao IG. ;)
2021 01 08
> NShibridi: > > Angel_Di: > > Kako dodajete prijatelje? Tj,kako da dodam vas koje aktivno igrate?😁 > Ne mozete. Vi kada otvarate profil, upisujete ime nekoga ko vec ima profil. Onda mozete samo da pozovete svoje prijatelje da i oni igraju, ali ne postoji mogucnosti umrezavanja, kao IG. ;) Šteta,ali mudro odradjeno. Pokusala sam preko Vibera da pošaljem pozivnice,videcu sta ce da se desi 😁
2021 01 08
Za one koji duze igraju, jeste li primetili da sve manje meda daju? Ako tri puta dnevno igras maksimalno 240 gr, na pocetku je bilo dosta vise.
2021 01 11
Moj nick je Sofijasam 🍀🌸 srecno ☺️
2021 01 31
> IvanaL04: > Za one koji duze igraju, jeste li primetili da sve manje meda daju? Ako tri puta dnevno igras maksimalno 240 gr, na pocetku je bilo dosta vise. Ja sam primetila da su nekad na odgovore davali po 20, retko 40, a sada uglavnom po 10 se dobija.
2021 02 01
1 2