Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Potrebni saveti oko prodaje!!

Dragee moje, da li bi mogle da mi pomognete i date savete oko poboljsanja prodaje? Otvorila sam i instagram nalog ali sam tamo samo par stvarcica prodala... Hvala vam unapred ♥
2021 01 09
Poslednja dva meseca je slabija prodaja, ali inače treba raditi na kvalitetu fotografije, pisati dimenzije, proveriti kako se kreću cene, pa odrediti svoje... Na instagramu je čitava filozofija oko svega toga, ovde je drugačije, a svuda ide neka vrsta robe, neka ne, pa treba odrediti šta gde postavljati...
2021 01 09
https://www.instagram.com/moje___krpicee/ Evo nalog na instagramu, mislim da su fotografije bas kreativne a cene su maksimalno snizene.. Stvari su stvarno ocuvane, ne znam u cemu je probleem sa tom prodajomm
2021 01 09
Problem je sto ljudi nemaju novca, dosta njih je dobilo otkaze zbog cele situacije, cuvaju pare za neka srecnija vremena, problem je i sto su sada dostupni mnogi online butici koji se nalaze u trznim centrima i ona ce vecina radije da kupi na snizenju na sajtu Zare, Stradivariusa itd., nego da kupuje ovde polovno, i tako. Ima tu dosta faktora. Nekad prodaja ide super a nekad stoji mesecima. Nema pravila. <3
2021 01 09
Osnovni problem sajta su tagovi i što jako mali broj članica iskoristi sve tagove... boja, kroj, stil,materijal. Ako ne znate da koristite ključne reči na sajtu, predmet će biti zatrpam nekim drugim jako brzo...
2021 01 10
> Dani88: > Problem je sto ljudi nemaju novca, dosta njih je dobilo otkaze zbog cele situacije, cuvaju pare za neka srecnija vremena, problem je i sto su sada dostupni mnogi online butici koji se nalaze u trznim centrima i ona ce vecina radije da kupi na snizenju na sajtu Zare, Stradivariusa itd., nego da kupuje ovde polovno, i tako. Ima tu dosta faktora. Nekad prodaja ide super a nekad stoji mesecima. Nema pravila. <3 Meni uglavnom ne ide hahah.. Dobroo kazes, samo ne znam vise sta da radim da mi krenee ta prodaja </3
2021 01 10
> MissDiva: > Osnovni problem sajta su tagovi i što jako mali broj članica iskoristi sve tagove... boja, kroj, stil,materijal. Ako ne znate da koristite ključne reči na sajtu, predmet će biti zatrpam nekim drugim jako brzo... Onda izgleda ne znam da koristim kljucne reci na sajtu ,:)
2021 01 10
> Marija20: > Mislim da mogu da ti pomognem u vezi instagram profila,ako zelis da cujes savete kako da povecas vidljivost svog profila,kako da profil funkcionise i jos neke stvari javimi se! Pozdrav Kao npr kako prodavati fake stvari kao original? x-)
2021 01 10
Vidim da koristis dosta jake filtere, mene licno to odbije jer ne mogu da pogodim tacnu boju, a i pomislim da predmet i nije nesto cim neko toliko sliku "ulepsava". Ostalo mi deluje ok 👌
2021 01 10
> Milica.1994: > Vidim da koristis dosta jake filtere, mene licno to odbije jer ne mogu da pogodim tacnu boju, a i pomislim da predmet i nije nesto cim neko toliko sliku "ulepsava". Ostalo mi deluje ok 👌 Misliiis? Ii nisu dosta jaki filteri samo je stvar u tome da fotka bolje izgleda, nema tu nikakvog fotosopa van filtera. Samo se trudim da sve podignem na neki visi nivo, a kad vidim kako sve ljudi fotkaju ono bukvalno bez truda i prodaju se te stvari e onda stvarno.. Hvalaa <3
2021 01 10