Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako vam je pocela godina na Krpicama?

Kako vam je pocela ova godina? Kupujete, prodajete, menjate ili je zatisje? :)
pre 13 dana, 14:48
Slabo, skoro pa totalno zatisje :(
pre 13 dana, 15:01
Kod mene okej, nešto prodala, a nešto i kupila 😁 zadovoljna sam za sad
pre 13 dana, 15:05
Pred NG sam imala par odličnih kupovina. Ove godine još nisam kupovala. Prodaja nula, tačnije od kraja jula ne bih imala ni jednu prodaju da nisam davala ponude na osnovu tema u potforumu tražim.
pre 13 dana, 15:14
Od nove godine nista! I prethodnih par kupovina nije bilo za mene, vec za mladju sestru Svidja mi se svasta, ali se stalno preispitujem dal' mi to zapravo treba i onda odustanem :D Nisam ni imala skoro nista za prodaju, sad sam skoro okacila neke odevne komade po nekim sitnim cenama cisto da ih udomim sto pre i usrecim nekog... samo tako na nedeljnom nivou otvorim ormar i izbacim iz istog po 2-3 stvari :') mrzi me i da slikam i kacim oglase, oglasim se po temama na forumu sta imam u ponudi a da nije okaceno na profilu pa ako nekoga zanima javice se
pre 13 dana, 15:23
Za sada je okej. Samo napred zene, kao i u svakom poslu postoje usponi i padovi. Zelim da Vam ova godina prodje bolje ❤🙏
pre 13 dana, 15:41
Мени слабо иде продаја још од децембра. Нико ништа и не пита, а камоли да купи. Сад ми је и ентузијазам опао, па слабо и обнављам огласе. Што се куповине тиче, не посустаје(м). :")
pre 13 dana, 16:14
Samo kupujem i jurim se sa uspavanim kuririma, sa preporučenim paketima živce izgubih 🤣 Prodaja 0, ne ide ni ono od 200 ni ono od 12000, ni popusti ništa ne znače 🤦🏼‍♀️
pre 13 dana, 16:14
Od kako je počela 2021. godina, ja jednom dnevno prokomentarišem: *Cele godine ništa nisam prodala*. Sada ću ovde to da napišem i da ispunim dnevno kukanje. :') - <b>*Ništa nisam prodala*</b>, a ni kupila. Sa vedrije strane, nikada više nisam imala pregleda i sviđanja na predmet koji sam postavila prvog dana ove godine. Neki plus, da ne bude samo kukanja.. x-)
pre 13 dana, 16:33
Ja sam prodala jedne cizme, ali mnogo sam srecnija jer sam kupila haljinu i suknju kakve sam dugo trazla i to po bas povoljnim cenama. I na sve to, danas mi stigne paket iz razmene (koje stvarno retko radim jer je bas tesko poklopiti ukuse) i odusevim se! I sad odbrojavam dane do proleca hahahhaah.....
pre 13 dana, 16:35
Meni sad odlicno, a pre NG je bilo bas zatisje dva meseca, a sad svaki drugi dan nesto prodam :D
pre 13 dana, 17:58
> lokibg: > Kako vam je pocela ova godina? Kupujete, prodajete, menjate ili je zatisje? > :) Sve, super je sve 🥰
pre 13 dana, 18:13
Meni je pocela super sto se prodaje tice , neka tako i ostane i dalje :")
pre 13 dana, 19:18
Par dana pred docek sam imala par prodaja i nastavlja se istim tempom ☺️ Iskreno mislila sam da ce biti slabije, jer smo se svi istrosili za praznike, tako da sam zadovoljna 😁
pre 13 dana, 19:33
I prodajem i kupujem. Za sada balans. :D
pre 13 dana, 19:49
1 2 Sledeći