Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako vam je pocela godina na Krpicama?

Kako vam je pocela ova godina? Kupujete, prodajete, menjate ili je zatisje? :)
2021 01 13
Slabo, skoro pa totalno zatisje :(
2021 01 13
Kod mene okej, nešto prodala, a nešto i kupila 😁 zadovoljna sam za sad
2021 01 13
Od nove godine nista! I prethodnih par kupovina nije bilo za mene, vec za mladju sestru Svidja mi se svasta, ali se stalno preispitujem dal' mi to zapravo treba i onda odustanem :D Nisam ni imala skoro nista za prodaju, sad sam skoro okacila neke odevne komade po nekim sitnim cenama cisto da ih udomim sto pre i usrecim nekog... samo tako na nedeljnom nivou otvorim ormar i izbacim iz istog po 2-3 stvari :') mrzi me i da slikam i kacim oglase, oglasim se po temama na forumu sta imam u ponudi a da nije okaceno na profilu pa ako nekoga zanima javice se
2021 01 13
Za sada je okej. Samo napred zene, kao i u svakom poslu postoje usponi i padovi. Zelim da Vam ova godina prodje bolje ❤🙏
2021 01 13
Мени слабо иде продаја још од децембра. Нико ништа и не пита, а камоли да купи. Сад ми је и ентузијазам опао, па слабо и обнављам огласе. Што се куповине тиче, не посустаје(м). :")
2021 01 13
Samo kupujem i jurim se sa uspavanim kuririma, sa preporučenim paketima živce izgubih 🤣 Prodaja 0, ne ide ni ono od 200 ni ono od 12000, ni popusti ništa ne znače 🤦🏼‍♀️
2021 01 13
Od kako je počela 2021. godina, ja jednom dnevno prokomentarišem: *Cele godine ništa nisam prodala*. Sada ću ovde to da napišem i da ispunim dnevno kukanje. :') - <b>*Ništa nisam prodala*</b>, a ni kupila. Sa vedrije strane, nikada više nisam imala pregleda i sviđanja na predmet koji sam postavila prvog dana ove godine. Neki plus, da ne bude samo kukanja.. x-)
2021 01 13
Ja sam prodala jedne cizme, ali mnogo sam srecnija jer sam kupila haljinu i suknju kakve sam dugo trazla i to po bas povoljnim cenama. I na sve to, danas mi stigne paket iz razmene (koje stvarno retko radim jer je bas tesko poklopiti ukuse) i odusevim se! I sad odbrojavam dane do proleca hahahhaah.....
2021 01 13
Meni sad odlicno, a pre NG je bilo bas zatisje dva meseca, a sad svaki drugi dan nesto prodam :D
2021 01 13
> lokibg: > Kako vam je pocela ova godina? Kupujete, prodajete, menjate ili je zatisje? > :) Sve, super je sve 🥰
2021 01 13
Meni je pocela super sto se prodaje tice , neka tako i ostane i dalje :")
2021 01 13
Par dana pred docek sam imala par prodaja i nastavlja se istim tempom ☺️ Iskreno mislila sam da ce biti slabije, jer smo se svi istrosili za praznike, tako da sam zadovoljna 😁
2021 01 13
I prodajem i kupujem. Za sada balans. :D
2021 01 13
Do pre par dana mrtvo more... ali zadnjih par dana bas dosta zainteresovanih za predmete, iskreno nedostajalo mi je da me neko nesto barem pita 😂 Ali imam i razumevanja prznici su bili parice otisle😅
2021 01 13
1 2