Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

VAŠE PREPORUKE

Devojle koji bi bili vaši favoriti sto se tiče održavanja (pranje,rast,raščešljavanje,tretmani,maske,balzami)koji su Vam oporavili kosu i imali sjajne efekte PIŠITE 😘❤
2021 01 19
Ricinusovo ulje mi je zgustilo razredjeni deo obrve za 7 dana nanosenja svako vece pred spavanje, onako bogato. Pretpostavljam da bi i na kosu imao takav efekat ali bas me mrzi da to radim sa kosom :) tj samo koren, ali ipak je lakse sa obrvama. Kokosovo ulje, kupljeno u zdravoj hrani, samo na krajeve.
2021 01 19
Uff, meni je kosa bila spržena. Koristila sam Macadamia Hair liniju, ima u Alexandar cosmetics. Zaista su odlični preparati, ali i skupi. Meni je kosa zaista bila u lošem stanju, ali kada bih stavila njihove preparate izgledala bi potpuno zdravo. Međutim, čim jedno pranje ne bih koristila njihovu masku i balzam opet kao slama. Na kraju sam se osišala. To je ubedljivo najbolje što možeš učiniti ako ti je kosa spržena. Radila sam i botox za kosu, pomaže dosta, ali je skupo i radi se na svaka 2, 3 meseca. Ako ti je kosa samo malo oštećena, onda nije strašno. Trenutno mi je kosa potpuno zdrava i koristim Insight kolekciju za farbanu kosu. I za krajeve imam freelimix kristale protiv ispucalih krajeva. Alexandar Cosmetics ima ubedljivo najbolje preparate za kosu, i nude velika pakovanja koja su baš ekonomična. Prelistaj na sajtu, sigurna sam da imaju nešto što bi tebi odgovaralo.
2021 01 19
> Kimberly: > Ricinusovo ulje mi je zgustilo razredjeni deo obrve za 7 dana nanosenja svako vece pred spavanje, onako bogato. Pretpostavljam da bi i na kosu imao takav efekat ali bas me mrzi da to radim sa kosom :) tj samo koren, ali ipak je lakse sa obrvama. > Kokosovo ulje, kupljeno u zdravoj hrani, samo na krajeve. Hvala puno, ja sam koristila za trepavice ,cula sam fa radi samo hladno cedjeno
2021 01 19
> boutique212: > Uff, meni je kosa bila spržena. Koristila sam Macadamia Hair liniju, ima u Alexandar cosmetics. Zaista su odlični preparati, ali i skupi. Meni je kosa zaista bila u lošem stanju, ali kada bih stavila njihove preparate izgledala bi potpuno zdravo. Međutim, čim jedno pranje ne bih koristila njihovu masku i balzam opet kao slama. Na kraju sam se osišala. To je ubedljivo najbolje što možeš učiniti ako ti je kosa spržena. Radila sam i botox za kosu, pomaže dosta, ali je skupo i radi se na svaka 2, 3 meseca. Ako ti je kosa samo malo oštećena, onda nije strašno. Trenutno mi je kosa potpuno zdrava i koristim Insight kolekciju za farbanu kosu. I za krajeve imam freelimix kristale protiv ispucalih krajeva. Alexandar Cosmetics ima ubedljivo najbolje preparate za kosu, i nude velika pakovanja koja su baš ekonomična. Prelistaj na sajtu, sigurna sam da imaju nešto što bi tebi odgovaralo. HVALA MNOGO POGLEDAĆU
2021 01 19
> lanica00: > Devojle koji bi bili vaši favoriti sto se tiče održavanja (pranje,rast,raščešljavanje,tretmani,maske,balzami)koji su Vam oporavili kosu i imali sjajne efekte PIŠITE 😘❤ Probaj Matrix sampone i balzame,odlicni su.Za svaku preporuku!!!
2021 01 24