Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li se nekom desilo????

Naime, u četvrtak je poslat paket članici, isporuka je trebalo biti u subotu, na sajtu stoji da je paket primljen, otpremljen, da je osoba izveštena i zadužena za dostavu i od tog 16.1 ništa se ne menja u praćenju pošiljke, članica je juče išla do pošte i rekli su joj da takvog paketa nema kod njih u sistemu, da li je moguće da se izgubio ili da je u pogrešnoj pošti, nju niko nije kontaktirao, inače smo već sarađivale...... Hvala puno ako neko može da podeli iskustvo ukliko je imao slično
2021 01 19
Možda bi bilo dobro da odete do pošte da vidite o čemu se radi.
2021 01 19
Moj savet je da pogledate na statusu pošiljke broj pošte gde se sada pošiljka nalazi i direktno njih pozovete. Broj telefona imate na internetu. To isto bi uradili i u pošti u Kladovu, ako biste lično išli da se interesujete. Meni se samo jednom desila čudna situacija, navodno članicu nisu našli na navedenoj adresi i automatski, istog dana, trebalo je da vrate pošiljku nazad, bez ikakvog zadržavanja u prijemnoj pošti 5 radnih dana. Na sreću, članica je javila da pošiljka nije stigla, iako je bila ceo dan kod kuće i ja sam odmah intervenisala. Isti dan je članica u pošti preuzela pošiljku. Greške su veoma, veoma retke.
2021 01 19
Isto se meni desilo. Paket je bio poslat 04.01. I do 11.01 je pisalo kako je paket zadužen za isporuku. Zvala sam postu do tada više puta i svaki put bi mi rekli da je paket u posti i da može da se preuzme, a primalac kad je odlazio rečeno bi mu bilo da nemaju nikakvu pošiljku za njega. Tek nakon još par dana i njegovog insistiranja da pogledaju bolje, odlucili su da je paket odjednom kod njih.
2021 01 19
> makilis: > Naime, u četvrtak je poslat paket članici, isporuka je trebalo biti u subotu, na sajtu stoji da je paket primljen, otpremljen, da je osoba izveštena i zadužena za dostavu i od tog 16.1 ništa se ne menja u praćenju pošiljke, članica je juče išla do pošte i rekli su joj da takvog paketa nema kod njih u sistemu, da li je moguće da se izgubio ili da je u pogrešnoj pošti, nju pošte gniko nije kontaktirao, inače smo već sarađivale...... > Hvala puno ako neko može da podeli iskustvo ukliko je imao slično Proverite samopo broju paketa, na sajtu pošte gde je i u kojoj pošti zadužen. U toj pošti se i nalazi. Nažalost dosta kurira je bolesno pa ne stizu ni da iznesu sve pošiljke na teren. Ne bi bilo loše ni da primaocu date broj pošiljke, da probaju preko njega da nadju
2021 01 19
A joj, pošta je haosu, najbolje da dođe do nekog od kurira koji je zadužen za reon, oni bolje znaju... ili da sačeka dan dva i bude u kontaktu sa poštom...
2021 01 19
U Posti je situacija katastrofa. Meni je stigla preporucena posiljka, pritom me niko nije svao, nije stigao SMS, ama bas nista. 3 dana nakon toga, u svom postanskom sanducetu nalazim onaj papiric i sa njim se upucem u postu. Trazili, trazili, trazili i na kraju mi rekli, citiram:"Znate, situacija kod nas je haoticna. Paket ga nema, verovatno je izgubljen. Imajte razumevanja." 😮😮😮 Tako da, ostala sam bez posiljke. Uzas. Ista situacija se desila i gospodinu na salteru pored, koji je cekao paket.
2021 01 19
Takodje, moj paket iz Kanade koji je putovao od oktobra je 'izgubljen'. Danas sam zvala carinu i oni su mi rekli da je poslat nazad za Kanadu. Uzas! 🥺
2021 01 21