Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sta mislite o ovome?

Sve češće nailazim na nepristojne ili ajde mozda gruba rec, neljubazne clanice, fazon pitaju nesto pa te odjebu, ili ne odgovore uopste. Sve vise me to nervira, tri godine sam u ovom poslu, zar je tesko reci hvala? 🤔🤔
2021 01 24
Ja sam oguglala na to. Niti me dotice niti reagujem, to samo pokazuje kulturu doticnih
2021 01 24
Meni je to odvratno i moze samo da me odbije od kupovine mada takodje sam ogluglala na to jer ih ovde ima milion a isto tako i ljubaznih clanica sa kojima rado saradjujem.. Uvek ce ih biti😊
2021 01 24
све мање обраћам пажњу на то, а и није мој проблем, деси се нељубазна чланица - куповина савршена, а деси се супер фина, а останем незадовољна.. није лепо, наравно, али баш ме и не дотиче толико више (имала сам профил и пре овога, годинама сам на сајту)
2021 01 24
Ja taman bila na ivici da odustanem i oteram takve dovraga, ono jos jedna clanica pita. Ja hajd, pita vazne stvari u vezi predmeta, ne gluposti, i odgovorim. I clanica se zahvali najljubaznije i kaze da joj ne odgovara. Ima nade, ima divnih i ljubaznih ljudi. Al pre toga je bilo pet neljubaznih, nazalost.
2021 01 24
Kao kupac se uvek zahvalim i izvinim ako mi nesto ipak ne odgovara a kao prodavcu mi je uvek drago kada neko nakon poslatih mera kaze hvala pa Boze moj ako ne odgovara. Bilo bi dobro da imamo svoju privatnu blok listu za osobe sa kojima ne zelimo da saradjujemo. Tri puta sam jednoj dami merila i slala i ni jedan put nisam dobila ni hvala, ni necu, ni nista. Evo, dva puta me vec pita za razmenu i ne odgovaram. Mozda je emotivno ali me ne interesuje vise komunikacija.
2021 01 25
Ja sam imala jednu totalno drugaciju situaciju pre par dana.Javi i se clanica sa nula utisaka,izuzetno lepo vaspitana i ljubazna da kupi nesto od mene.Ne trazi dodatne slike,merenja,a predmet i nije bas tako povoljan bio.Daje mi br telefona,pita gde i kada moze da dodje da preuzme.Mrni to vec bi sumnjivo..Gde ja iskuliram poruku,misleci da je neki prevarant ili neki manijak ,:) Odvikla sam se od tako opustenih saradnji,odnosno brzih prodaja ,:) Ona opet salje poruku na koju ja vrlo oskudno odgovaram ahahah..Pitam muza da ide sa mnom na licno,prvi put u zivotu :') :') Odustanem od "operacije" muz i odem hrabro da se nadjem sa tim ljubaznim potencijalnim manijakom na licno,gde zaticem predivnu damu. Rezime...toliko sam se navikla na prostotu nazalost,da kada je neko lepo vaspitan i ljubazan,i zna sta hoce,pomislim ovde nesto nije u redu :')
2021 01 25
Ja nemam nista protiv licnog bas meni uvek vise odgovara, nema ptt😆 Mada sam imala situaciju, da je zena iz istog mesta i otkupila bih verovatno pola njenog profila i nije htela da pristane na licno, makar da mi je ostavila u nekom kaficu gde sam cesto boravila pa da preuzmem, ako vec misli da sam sto ti kazes "manijak". No dobro, manje bitno, ali da cinjenica jeste da smo postali operisani na kulturu i da smo zaboravili kako to izgleda🙄 tuzno🥺
2021 01 25
Ma i ja sam uvek za licno. Nego sam samoj sebi bila smesna. Jer kao posumnjala sam u osobu zbog normalnosti i lake saradnje. Smejala sam se posle sa njom oko toga.Realno uzas, kada mi vaspianje i ljubaznost probude sumnju kao nesto sto odstupa od svakodnecnice
2021 01 25
Pa to kazem, operisani smo. Ihh sto volim tracarenje u sitne sate 🤣🤣
2021 01 25
Često smo pisle o ovoj temi i ranije. Postoje dve vrste lepe saradnje: bez suvišnih pitanja, želim i šaljite, stiglo i hvala; pitanja se pretvore u prijatno i kulturno ćaskanje i sve se završi kupoprodajom na obostrano zadovoljstvo. Ona druga priča se obično ne završi kupovinom ili prodajom. S jedne strane tu su argumenti da je ovo pijaca, kupoprodaja i ne treba da se da puno značaja na formu već na sadržaj. Emocije nisu deo ovog biznisa. Sa druge strane i na pijaci i u radnji trudim se da budem ljubazna ili bar kulturna i kažem 'dobar dan', 'hvala' itd. Ne volim miladušodraga ali razumem da je nekima to navika. Naučila sam da neko pita bez pozdrava i nestane bez odgovora i to i muškarci i žene. Navikla se potpuno nisam jer ako se naviknem postaću ista. Trudim se da ne reagujem i opterećujem se sa takvim stvarima, ali je ipak tužno jer smatram da ljubaznost otvara puno vrata i zna nekome da učini dan lepšim.
2021 01 25
Pozdrav, devojke, vec dva meseca sam na ovom sajtu i mogu reci da me dosta puta razocaralo neljubazno ponasanje devojaka koje traze dodatne slike, ja u svim obavezama, zurbi, sto pre posaljem sliku mere, da bi me ta ista osoba seenovala da se tako izrazim. Pritom, vidim da je aktivna i toliko mi krivo bude...Takodje snizenja prihvatam, ali kad mi neko trazi stvar sa etiketom za nekih da kazemo 300-400 dinara, ne razumem. Postojem ljude koji nisu u dobrom finansijskom stanju i kad god sam u mogucnosti pomognem, ali mora se razumeti da je neko na tu novu stvar "pukao" dosta vise novca koji je mozda tesko zaradjen i to se mora ceniti. Za ostale stvari mi nije zao spustiti uopste koliko god bilo, svakako ne nosim ih vise, ako ce nekome stojati lepo i ja cu biti srecna, razmene obozavam jer je obostrano zadovoljstvo. Ne varam nikog, trudim se svakome da izadjem u susret, ali sada cu Vam ispricati dve price ko je voljan da cita i prokomentarise sa mnom.
2021 01 25
Javlja se devojka pre par dana i trazi razmenu za haljinu cija je cena 1900, a placena je 3000, nudi mi torbicu koja nova u butiku kosta svega 600 dinara, pritom mi prosipa pricu kako je placena 2500, a ne nudi dodatan predmet, vec okrece pricu na to da torbica vredi mnogo vise. Haljina obucena jednom samo, Italijanska. Mislim, budite realni i nemojte biti sebicni prema drugima, fali nam svima malo vise ljudskosti i razumevanja. Tipa ja kad radim razmenu, meni je glupo i osecala bih se nefer kad bih nudila malo za nesto sto ne neko platio skupo. Cenite i tudje stvari, one su zaradjene takodje bas kao i vase. Zatim mi se javila devojka 18.01. i rekla da ce novac uplatiti u subotu 23.01. , razmenile podatke i sve fino, do juce kad sam poslala poruku koju je pregledala samo i na sajtu i na viberu. Nije se ni udostojila fino da se izvini i odbije na vreme. Poslala sam dve poruke, nisam vredjala, ispod casti mi je ali rella sam sta mi je lezalo na dusi i da je nekorektno. Propustila sam dva kupca zbog nje. Prepuno je nekulturnih i nesavesnih ljudi koji se ne obaziru ni sta koga osim na sebe. Dajte, budimo svi ljudi i svet ce biti mnogo bolje mesto.
2021 01 25
🥰
2021 01 25
Ne moze niko poreci, to je stvar vaspitanja, tj. toga koliko su se roditelji bavili svojom decom. Nije to do godina, mada bismo to prvo pomislili. Generalno, propust roditelja i prostakluk sa mslih ekrana, drustvenih mreza i dodjemo tu gde jesmo. Moje misljenje: zalosno. Ali, tako je, kako je. 😯
2021 01 25
1 2