Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Niske cene stvaraju nepoverenje?

Ja sam vrlo skepticna kad vidim niske cene, ali vidim da je problem i kad stavite nesto na poklon (od artikala) ljudi fledaju ali niko ne pita... Pre par meseci sam stavila na profil vise od pola stvari na poklon uz neku kupovinu jer zaista ne migu vise da ih gledam, pregleda dosta ali nista dalje od toga...tako da se razmisljam ponovo da stavim neke cene... Cudni smo mi ljudi
2021 01 27
> bloodytears: > Moje iskustvo je da se plasim kad je nesto skuplje jer uvek bude ili izbledelo ili rasiveno, osteceno a kad kupim nesto za 100-200 dinara uvek se prijatno iznenadim jer bude kao novo tako da ne vodim se cenama ali kad je nesto skuplje malo duze razmisljam kupiti ili ne uvelicavam slike zagledam :') Ja sam bas imala slucaj sa takvom situacijom...obicno gledam niske cene.
2021 01 27
> Elenahana: > Ja sam vrlo skepticna kad vidim niske cene, ali vidim da je problem i kad stavite nesto na poklon (od artikala) ljudi fledaju ali niko ne pita... > Pre par meseci sam stavila na profil vise od pola stvari na poklon uz neku kupovinu jer zaista ne migu vise da ih gledam, pregleda dosta ali nista dalje od toga...tako da se razmisljam ponovo da stavim neke cene... > Cudni smo mi ljudi E,upravo sam rezz boho ranac roze koji ce mi se uklapati uz roze kanadjanke za 200din...na slikama deluje lepo ocuvan.Videcu kad stigne.
2021 01 27
Sve to stoji ali i dalje mi nije jasno da neko kupi skuplju stvar od clanice koja od 30 utisaka ima 5 negativnih jer je artikal bio pocepan,iznosen,ni nalik na sliku,i ide na rizik,a moj predmet ni ne uzme u obzir iako je jeftiniji i svi utisci su pozitivni.Nisam pametna...
2021 01 27
> E,upravo sam rezz boho ranac roze koji ce mi se uklapati uz roze kanadjanke za 200din...na slikama deluje lepo ocuvan.Videcu kad stigne. Ja sam kupila ovde Nightmare before christmas torbu za 200 dinara kao nova :D a recimo isto sam od jedne clanice kupivsi majicu na poklon dobila torbu isto Nightmare before christmas pre ihaha godina ali nju mi je odma mama otela i evo nosi je i dan danas svaki dan i apsolutno nema trag nosenja tako da u sustini neka skepticari ne kupuju jeftine stvari ili stvari od clanica sa malo utisaka iz tog razloga cemo mi lepo koji nismo skepticni ugrabiti fenomenalne stvarcice za male parice :')
2021 01 27
Još sam primetila jedan fenomen. Postavim artikal u odličnom stanju sa detaljnim fotografijama po nekoj realnoj sh ceni, ne preniskoj i par njih ga stavi u omiljene. Prođe par meseci, spustim cenu i većina njih, koja ga je lajkovala za par dana izbaci stvar iz omiljenih! (To mi se dešavalo i na drugim sajtovima za kupoprodaju.)
2021 01 27
Devojke,sve ste rekle vec..da se ne ponavljamo...apsolutno se slazem sa svim misljenjima...Niske cenu bude sumnju,ali je to uglavnom predrasuda...Konkretno uvek imam u glavi postarinu...Dakle,ako postavim dzemper za 300 rsd+ jos 300 za postarinu,to je 600-sto nekome vec mozda nije tako povoljno...
2021 01 27
Vodim se utiscima i samom komunikacijom u kupovini.Sto se prodaje tice, ovo mi nije posao/zarada tako da cesto snizim cene, i nailazila sam na sumnje sto se tice stanja ali nisam imala losa iskustva😊 Smatram da nema razloga da cuvam stvari koje ne nosim, a isto tako ne stavljam za njih abnormalne cene kao iz radnje jer ih niko nece kupiti a i u podsvesti uvek imam i postarinu kao sto neka clanica gore rece 😊😊😊
2021 01 27
> bloodytears: > u sustini neka skepticari ne kupuju jeftine stvari ili stvari od clanica sa malo utisaka iz tog razloga cemo mi lepo koji nismo skepticni ugrabiti fenomenalne stvarcice za male parice Baš tako 😻 ovde sam uvek kupovala divne, unikatne stvari za najmanje pare ❤️
2021 01 27
Apsolutno se slazem, ja sam pre neki dan prodala 2 Zara dzemperica po 200din... oni su imali mng pregleda i par u omiljenim ali niko ni da pita nista nece... i primetila sam prakticne stvari na ovom sajtu ne idu vec neke dzidza bidze sto bi se reklo i za mene gluposti koju kupis i jednom obuces 😂 to je neko moje iskustvo jer ove stvari za svaki dan retko kad prodam
2021 01 27
Ja sam sad imala licno preuzimanje i proba clanica majicu i stojimo ispred ulaza ona se ogleda na ovoj zimoci u kratkim rukavima i zena prolazi da udje kaze devojka izvinjavamo se sto stojimo tu, kaze zena nista nista samo gledam jel ste normalne :')
2021 01 27
Kod mene kontra.Odbijaju me visoke cene.Opet visoke cene su takodje relativna stvar...Gledam neku krpicu juce,clanica napisa, cena simbolicna 900 din ,:) Ta stvar nova u radnji kosta toliko. Medjutim zbog toga sto se ovde leti sa cenama,logicno je da clanice kada vide neku realnu cenu,pomisle da nesto nije u redu...Ali tu je prodavac pa se pita...
2021 01 27
Psihologija većine žena je čudna, vole da je sniženo, a da nije skroz jeftino, pa kad kupe skuplji od ponuđena 2 ista, osećaju se kao da nose vredniji predmet. Ja bas razmišljam obrnuto, kad je super slika i skup predmet, tražim takav jeftiniji gde slika nije nacifrana i budem uvek zadovoljna. Nije mi problem da kupim majicu za 100 dinara i da je nosim sa uživanjem.
2021 01 28
Ja se ravnam da je ovo sajt polovnih stvari.I da treba da se plati i postarina.Koliko god sam nesto platila a nenosim,stavim simbolicnu cenu.Izgleda da treba da stavim skuplju nego u butiku i da imam par negativnih.To ovde prodaje robu 😂
2021 01 28
I ja imam isti problem kad stavim vise onda preskupo, kad stavim nize onda sigurno nesto nije u redu.🙄 Jos se nije rodio ko bi narodu ugodio 😳
2021 01 28