Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Niske cene stvaraju nepoverenje?

Sta znam, prodam i ono skuplje i ono jeftinije.Uglavnom se clanice oduseve kad im stigne nesto sto je jeftinije i budu prezadovoljne. Jednom sam imala situaciju da sam prodala dzemper , cini mi se 400 dinara je bio. Licno sam se nasla sa kupcem, kasnije mi salje poruku da je dzemper divan i da hoce da doplati jos 300 dinara, ja u soku . Eto svega ima, ali svaka roba ima svog kupca, uvek bilo i bice
2021 01 29
Slazem se.Svaka roba ima svoga kupca.Vecina se vodi da sto je skuplje to bolji kvalitet.Ali nije nuzno tako.Uvaljuje se sve i svasta.
2021 01 30
Poduze nisam korisnik sajta al primetila sam da su cene tzv "novih" stvari vrtoglavo porasle...pomislim da sam omasila sajt🤔😄 Ne rukovodim se ocenama...primopredaja je resenje 👌(ako je moguca)...nemam ni zivaca ,ni vremena da se jurcam 🙄🎀
2021 01 30
Nasi ljudi rekla bih, podsvesno pate od toga da su neku stvar "skupo platili". zato me i ne cudi da se na dosta oglasa naglasi da je stvar "SKUPO PLACENA". Dokle god ima normalnih clanica, ovaj sajt ce biti super :)
2021 01 30
Da,to skupo placeno ili luxuzna Zara haljina ili skupocena HM bundica 😂😂😂😂
2021 01 30
Da, upravo me je pitala clanica da li je H&M kosulja nova jer kosta 1000 din. Pre godinu dana sam prodala Levis kosulju, jednom je obukla jer me je zatezala preko grudi. Clanica je bila odusevljena stanjem kosulje a prodala sam je za 900 din. Tako da....vecita misterija u vezi sa cenama 😁
2021 01 30
> Nensina: > Da,to skupo placeno ili luxuzna Zara haljina ili skupocena HM bundica 😂😂😂😂 To mi je hit hitova 😂 😂 😂 u opisu profila sam stavila da uglavnom ne radim razmene za markirane stvari, a da pod markirano ne mislim na Zaru, H&M i slicno i da za takve krpice uvek moze razmena kad se poklopimo 😀 i jedna clanica mi je jednom poslala poruku samo u svrsi pitanja "ako to nije markirana odeca, onda sta je markirana odeca"... ne znam, mislim da je Donatela Versace dozivela srcani udar
2021 01 31
Oni koji idu retko da šopinguju i preskaču rasprodaje, čude se cenama novih stvari po 500- 1000, a možda bi nešto videli u radnji i za 300, te mislili da je feler i preskočili. Zato svaka postavljena cena na sajtu, sebe opravdava, tu je zbog određenih kupaca. Ko može profi da uslika, može da proda mnogostruko skuplje onima koji naručuju *iz fotelje*. Stvar je prodavca da li želi da puno ili malo zaradi, puno ili malo izgubi ili izvuče novac za ono što mu, ipak, ne odgovara. Isto tako je stvar kupca da izabere po kojoj će ceni kupiti. To što je jednima nelogično, drugima je logično.
2021 01 31
Isto, sve se slažem. Nejasne i loše slike me odbiju, mutne i kad ima po jedna slika... to nikako da shvatim. Isto pogledam ceo profil, i važno mi je da nema loših utisaka, koliko god jeftin/skup predmet da kupujem. > REASHOP: > Nisam tipičan kupac ovog sajta i stekla sam utisak, kao da većina više veruje ceni, nego onome što vidi na fotografijama. > Kada kupujem ovde, prvo preskačem predmete sa nejasnim fotografijama. (Na osnovu fotografije, već mora da mi bude potpuno jasno u kakvom je stanju predmet.) Pogledam kompletan profil i obratim pažnju i na utiske. > Veoma sam zadovoljna svim kupovinama ovde. (Uglavnom sam kupovala stvari sa povoljnijim cenama u odnosu na kvalitet i stanje.) > Kao prodavac, uspevala sam (doduše, veoma retko) da prodam povoljne stvari članicama, koje su u potforumu Tražim tražile određenu stvar po povoljnoj ceni.
2021 01 31
Ljudi, nije reklama, niti slicno, ali imam i ja problem. Imam jako kvalitetnu sminku novu, a zene su veoma skepticne dok je kupuju jer su bas neverovatno niske cene. Postavljaju mi pitanja tipa “ da li je istekao rok trajanja”,”da li je u pitanju prevara”. Jel moze savet sta da radim ? Cene su niske jer sve nikada nije korisceno i zelim da usrecim nekog sa niskim cenama. POMOC MOLIM VAS!
2021 01 31
> To mi je hit hitova 😂 😂 😂 u opisu profila sam stavila da uglavnom ne radim razmene za markirane stvari, a da pod markirano ne mislim na Zaru, H&M i slicno i da za takve krpice uvek moze razmena kad se poklopimo 😀 i jedna clanica mi je jednom poslala poruku samo u svrsi pitanja "ako to nije markirana odeca, onda sta je markirana odeca"... ne znam, mislim da je Donatela Versace dozivela srcani udar Donatela na aparatima 😂😂😂 Nale555 povecaj cene 🙂
2021 01 31
> Nensina: > Da,to skupo placeno ili luxuzna Zara haljina ili skupocena HM bundica 😂😂😂😂 Takodje i ORIGINAL ZARA x-)
2021 02 02
> SvetlanaRadic: > > Nensina: > > Da,to skupo placeno ili luxuzna Zara haljina ili skupocena HM bundica 😂😂😂😂 > To mi je hit hitova 😂 😂 😂 u opisu profila sam stavila da uglavnom ne radim razmene za markirane stvari, a da pod markirano ne mislim na Zaru, H&M i slicno i da za takve krpice uvek moze razmena kad se poklopimo 😀 i jedna clanica mi je jednom poslala poruku samo u svrsi pitanja "ako to nije markirana odeca, onda sta je markirana odeca"... ne znam, mislim da je Donatela Versace dozivela srcani udar Hahaha, Svetlana ulepsali ste mi dan. 😂😂😂
2021 02 02
Gledam sad,na limundu sam prosli mesec prodala 22 stvari.Ovde 2.Pri cemu mi je tamo cena veca za 100-200 din zbog provizije.I nekoliko kupaca kada su dobili predmete i videli odnos cene i kvaliteta odmah su licitirali jos neke predmete. Pri tome niko me nije pitao da li je osteceno,ima li neki feler,sto je tako jeftino... Ovde sto nize cene stavim,cini mi se da clanice to automatski dozivljavaju kao krpu i ni sliku ne pogledaju.
2021 02 02
Evo ja moram prosto da iskomentarisem moje poslednje iskustvo, pratim majicu-haljinu vec ihaha clanica je prodaje za 2400 i sve cekam popust i nista, listam nove postavljene stvari druga clanica stavila istu tu majicu-haljinu za 200 dinara naravno krece nedoumica clanica uglavnom prodaje markirane skuplje stvari, moje misli ok progutala je jednu nulu pogresila je, saljem poruku trazim podatke za kupovinu i dalje u neverici da cu predmet zaista kupiti, uplacujem i upravo mi stize predmet bukvalno nov evo nikad srece vece :D
2021 02 03