Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Niske cene stvaraju nepoverenje?

I ja imam problem sa formiranjem cena. Sve što prodajem je u stanju u kakvom bih i sama kupila za te pare, da mi je potrebno. Od gomile nenošenih stvari, promašaja kupovine ali ipak novih/očuvanih stvari.... osećam se glupo da stavim previsoku cenu, a s druge strane se osećam i sama kao "napravljena budalom" ako stavim previše nisku, a vrednost proizvoda je mnogo veća. :) Nisam pametna...
2021 01 28
> bloodytears: > > E,upravo sam rezz boho ranac roze koji ce mi se uklapati uz roze kanadjanke za 200din...na slikama deluje lepo ocuvan.Videcu kad stigne. > Ja sam kupila ovde Nightmare before christmas torbu za 200 dinara kao nova :D a recimo isto sam od jedne clanice kupivsi majicu na poklon dobila torbu isto Nightmare before christmas pre ihaha godina ali nju mi je odma mama otela i evo nosi je i dan danas svaki dan i apsolutno nema trag nosenja tako da u sustini neka skepticari ne kupuju jeftine stvari ili stvari od clanica sa malo utisaka iz tog razloga cemo mi lepo koji nismo skepticni ugrabiti fenomenalne stvarcice za male parice > :') Tacno tako...ja evo jedva cekam da mi stigne ranac...Sve stvari koje sam uzimala po niskoj ceni,bile su mi odlicne,a one stvari sa vecom cenom,nisam bas bila zadovoljna
2021 01 28
Ja sam imala utisak da to od 200, 300 din. niko ne kupuje jer uglavnom nije toliko atraktivna roba i svoje sam prodala za sitne pare ženi koja na pijaci prodaje, jer mi je dugo stajalo i zauzimalo prostor, pa bolje tako nekom da posluži.
2021 01 28
> DoliBlack: > Ja sam imala utisak da to od 200, 300 din. niko ne kupuje jer uglavnom nije toliko atraktivna roba i svoje sam prodala za sitne pare ženi koja na pijaci prodaje, jer mi je dugo stajalo i zauzimalo prostor, pa bolje tako nekom da posluži. To je dobra ideja, i ja sam o tome razmisljala
2021 01 28
Svesna sam.ja da svako formira cenu prema svom nahodjenju.Ali nije mi jasno da neko kupi stvar od osobe koja ima 5 negativnih za 1200 a to isto je kod mene tipa 500 i nemam ni jednu negativnu. Realno pre bih dala 500 pa a iako se zeznem bolje da sam pukla 500 nego 1200.
2021 01 28
Šteta što nisu komentarisale članice kojima je glavni reper u proceni stanja i kvaliteta sh robe visina cene. Pokušaću da definišem taj rezon, mada pri kupovini procenjujem stanje i kvalitet artikla bukvalno po svemu drugom osim po ceni. Pretpostavljeni način procene isključivo po ceni: Preniska cena i svi pozitivni utisci - najverovatnije, ipak, nešto nije u redu; dosta visoka cena, a ima i negativnih utisaka zbog uvaljivanja robe, koja je za kantu - ipak, ovo je sigurno dobro, ako već košta toliko!
2021 01 28
> Pretpostavljeni način procene isključivo po ceni: Preniska cena i svi pozitivni utisci - najverovatnije, ipak, nešto nije u redu; dosta visoka cena, a ima i negativnih utisaka zbog uvaljivanja robe, koja je za kantu - ipak, ovo je sigurno dobro, ako već košta toliko! Daaaa😂😂😂😂😂😂😂 Meni rezon nije jasan.Neshvatljivo mi je.
2021 01 28
Meni cena ne diktira ništa, samo fotografija... Čak iskreno, brže prodam nešto što košta 300din, tako da ja nisam imala problema nikada. Generalno po svakoj ceni ima đubreta po sajtu. :)
2021 01 28
Palo mi je upravo na pamet da mozda je nekome lakse da plati postarinu 250din za stvar od npr. 1500din nego za stvar od 300din... citajuci sve ove komentare stekla sam i taj utisak, da ne bude da je postarina skuplja od predmeta... Mislim ne znam meni nema nista lepse nego kad kupim nesto za 200din sto mi se svidja i uvek to iznosim do maksimuma 😊
2021 01 28
Kod mene situacija bas obrnuta,uglavnom su mi odlazile stvari koje su jeftinije.Skuplje su mi isle mnogo teze.
2021 01 28
> MissDiva: > Meni cena ne diktira ništa, samo fotografija... > Čak iskreno, brže prodam nešto što košta 300din, tako da ja nisam imala problema nikada. > Generalno po svakoj ceni ima đubreta po sajtu. :) Slazem se u potpunosti sa komentarom.Slicna situacija je i kod mene.
2021 01 28
> Jovana1014: > Palo mi je upravo na pamet da mozda je nekome lakse da plati postarinu 250din za stvar od npr. 1500din nego za stvar od 300din... citajuci sve ove komentare stekla sam i taj utisak, da ne bude da je postarina skuplja od predmeta... > Mislim ne znam meni nema nista lepse nego kad kupim nesto za 200din sto mi se svidja i uvek to iznosim do maksimuma 😊 Aaa pa onda traže da šalješ preporučeno. ,:) ,:) ,:) Kad se ciganišu da se ciganišu do kraja...
2021 01 28
Ja recimo izbegavam da kupujem od clanica sa negativnim utiscima,koje su dobile negativnu za uvvaljivanje predmeta koji su u sustini za kantu. Ali izgleda samo treba napucati cenu i to je to. 😂
2021 01 28
Meni je napucavanje cena totalna seljana. A sto se tice ljudi koji vole da kupe precenjeno... ne znam sta da mislim o tome... mozda je to neki fetis, nemam pojma... neko zadovoljstvo da das vise novca iako imas tu istu stvar ponudjenu jeftinije na sajtu. Ili totalna neinformisanost o tome sta kupujes. Ili glupost. Prenaduvane cene mi nista ne govore o originalnosti i stanju predmeta. Samo konstatujem u sebi - seljana... i gledam dalje.
2021 01 28
Realno je da se sitnije jeftine stvari šalju kao preporuceno. Vama uplate unapred, a Vi spakujete u kovertu. Pri tom kupca ne izadje postarina sa taksama više nego predmet. Nije poenta kupiti majicu od 200, platiti je 550, a možda je u radnji nova 700. Ja i veće predmete šaljem kao preporuceno, ukoliko kupac tako želi. Vidim da mnoge devojke mrzi da odu do pošte u blizini, u stanju su da čekaju kurira 2 dana, pa se pitam da li uopšte izlaze iz kuće. Kupoprodaja treba da bude na obostrano zadovoljstvo. U redu je i napisati da ne šaljete preporuceno, u tom slučaju ste se ogradili i kupac može da odustane ako mu ne odgovaraju Vaši uslovi, bez dodatnog ispitivanja, trošenja obostranog vremena uzalud
2021 01 29