Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Akne po telu

Drage moje zene, Da li neko ima preporuku za bilo kakav nacin uklanjanja akni na telu? Mucim muku vec godinama sa tim, na licu su mi se smirile posle 10 godina, al na ramenima i ledjima i dalje ne. Probala sam sve moguce kreme, losione, tretmane.. i nista Da li neko ima mozda neki savet za prirodno resenje ovog problema? Neki caj? Neko iskustvo a da nijr uobicajno? U pitanju je nasledni problem
2021 01 29
La Roche Posay. Preporuka kao kuca! :) Meni je za lice super. Odlican je za atopicnu kozu, ekcem, seboreicni dermatitis i smiruje upalu kod bubuljica. Ne znam tacno koja linija bi ti odgovaarala. Meni je superiska Lipikar. Za razliku od ostalih preparata ovoga se koza nikad nije "zasitila". Ipak, za svaki slucaj, povremeno koristi nesto drugo. Bilo koju liniju koja je za ove probleme. Ja bih npr Bioderma. Lokalno, na neki konkretan problem antibiotsku mast, ali ne precesto. Meni je bila ok Enbecin. Ili Pantenol krema.
2021 01 29
Mozda treba da se obrati paznja i na posteljinu, odecu, sredstvo za tusiranje, stres itd.
2021 01 29
https://mojekrpice.rs/forum/t/558255/bubuljice
2021 01 29
Hvala mnogo na odgovoru i linku sa temom! Koristila sam efeclar duo ali tacno mi se zasiti, kao da sve te stvari nisu za ljude sa problemima vec za neko odrzavanje i povremenu bubuljicu... ne znam to je moj utisak kroz godine. Menjala sam i posteljinu, izbacivala i mleko i secer- dzabe Mozda je samo resenje vreme/godine Ne znam...
2021 01 29
Meni se tako crvenilo na licu zasiti svega osim La Roche Posay. Videcu sa jos nekim npr Bioderma, Uriage, Avene. Eucerin mi je isto OK. Pa i Mixa, mada Mixa ne resava problem, samo hidrira.
2021 01 30