Uvek biram poklone koji imaju neku "upotrebnu vrednost" i koji su osobi zaista potrebni. I za dečka i za prijatelje i za članove porodice. Novčanik, kaiš, majica, duks, farmerke, čarape, komplet lepih bokserica, parfem, set za brijanje, kozmetički set za muškarce, naočare, omiljena torta i slana ketering tacna, dobro vino, čaše za pivo, set noževa za prijatelja koji je kuvar ili već šta osoba voli ali da bude korisna stvar. A dekorativne gluposti - jastučiće, teglice sa porukama, plišane igračke, pehari, medalje, slagalice sa slikama i generalno to što ničemu ne služi osim da skuplja prašinu ne volim da dobijam ni ja kao žensko a kamoli neko ko je muško... To je bar moj neki stav na temu poklona ,:) Samo praktično i korisno i nema greške. Ili - nešto za kola, za komp... Sve zavisi šta osobi treba i šta voli.
Uvek biram poklone koji imaju neku "upotrebnu vrednost" i koji su osobi zaista potrebni. I za dečka i za prijatelje i za članove porodice. Novčanik, kaiš, majica, duks, farmerke, čarape, komplet lepih bokserica, parfem, set za brijanje, kozmetički set za muškarce, naočare, omiljena torta i slana ketering tacna, dobro vino, čaše za pivo, set noževa za prijatelja koji je kuvar ili već šta osoba voli ali da bude korisna stvar. A dekorativne gluposti - jastučiće, teglice sa porukama, plišane igračke, pehari, medalje, slagalice sa slikama i generalno to što ničemu ne služi osim da skuplja prašinu ne volim da dobijam ni ja kao žensko a kamoli neko ko je muško... To je bar moj neki stav na temu poklona ,:) Samo praktično i korisno i nema greške. Ili - nešto za kola, za komp... Sve zavisi šta osobi treba i šta voli.