Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li samo meni bode oci?

Da li i vama bodu oci oglasi gde se nesto prodaje kao novo, a fotografije uredno iz izlazaka ili drugih situacija gde clanica nosi to sto prodaje?
2021 02 06
Pa samo za slikanje obučeno😁
2021 02 06
Zato je kao novo a ne novo ili novo sa etiketom.
2021 02 07
Ne, prodaje se sa naznakom NOVO, nisam se lepo izrazila. Jasno bi mi bilo da je napisano kao novo, to je druga stvar.
2021 02 07
> MiraTinaLena2: > Pa samo za slikanje obučeno😁 Haha, da 😊 mozda slike iz izlazaka povecaju prodaju. 😊
2021 02 07
Izvinite, malo cu da skrenem sa teme, ali imam jedno pitanje. Kada kupujete da li Vam znaci slika prodavca u toj odeci? Ja sam dobila porukù da se slikam da vidi kako haljina stoji, prvo sam se strecnula, a onda shvatila da ja i ne mogu da udjem u haljinu i rekla da ne mogu to da ispunim... Zanima me Vase misljenje i iskustvo u vezi ovoga @bokismoki izvini za skretanje teme, bolje da ne zatrpavam novom... i p.s. meni to bude smesno a onda i zalosno jer ce neko da poveruje da je to stvarno NOVO
2021 02 07
> Jovana1014: > Izvinite, malo cu da skrenem sa teme, ali imam jedno pitanje. Kada kupujete da li Vam znaci slika prodavca u toj odeci? > Ja sam dobila porukù da se slikam da vidi kako haljina stoji, prvo sam se strecnula, a onda shvatila da ja i ne mogu da udjem u haljinu i rekla da ne mogu to da ispunim... > Zanima me Vase misljenje i iskustvo u vezi ovoga > @bokismoki izvini za skretanje teme, bolje da ne zatrpavam novom... i p.s. meni to bude smesno a onda i zalosno jer ce neko da poveruje da je to stvarno NOVO Meni je to ok, par puta sam imala pitanje ako nije problem da slikam kako stoji i tada se najcesce i odluce za kupovinu. Retko ko pita a posle nestane, valjda su samo nesigurne kako bi to stajalo a dopada im se krpica, i onda samo pomognemo kupcu da odluci
2021 02 07
Ništa mi ne znači slika prodavca u toj odeći, niti sam to ikada tražila. Ne stoji svakome ista stvar isto i ne vidim poentu traženja takvih fotografija.🤷‍♀️ Osim toga, mnogi prodaju nešto što više ne mogu da obuku, ili nije njihovo, pa im veličina ne odgovara, zbog toga im na profilima i piše: “Ne slikam se u odeći koju prodajem”.
2021 02 07
Meni se desilo vise puta,da traze da se slikam i nikada ne kupe 😄😄😄 Jer mi neke stvari koje prodajem ne stoje,zato ih i prodajem 😂😂😂 To im i kazem pre slikanja,ali one se naljute... 🤦‍♀️ I onda kada slikam,samo kazu slatko je ali ipak ne bi odgovaralo 🤣🤪🤣🤣 Zato ne volim da slikam na sebi...
2021 02 07
Ja sam se slikala u jakni jednoj, tacno se secam, poslala na viber, i vidim zavlaci me zena(mislila sam da je zena, tako se predstavila), kao zasto prodajes, i tako to, i kao javice se kad primi platu, javi se isti clan drugarici i ona takodje posalje kako stoji, isto pita i nju i kao javice se da kupi kada primi platu, i nista posle toga.. A osoba nema sliku na viberu, sto nije previse cudno, realno nema je bas svako... posle par meseci drugarica salje sliku nekog momka, taj broj, chat, izgleda da se zeznuo pa stavio sliku na viberu, ubrzo ju je uklonio..... Svacega ima, verovatno je trazio tako svima, iz ko zna kog razloga
2021 02 07
To je ovaj slučaj, sa “Crne liste”: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b92b5e8fab1c80b747a27e41dc4865b1.jpg) https://mojekrpice.rs/mihaella123-231005
2021 02 07
Veoma je bitan opis predmeta i treba u opisu biti jasan, tako da predmet moze biti: - Nov sa etiketom - Nov samo skinuta etiketa - Niv, nikad ne koriscen - Kao nov - U odlicnom stanju, malo koriscen - U dobrom stanju bez ostecenja - U dobrom stanju sa vidljivim tragivima nosenja - I ako postoje istecenja, navesti koja su. Pozdrav 😊🙋‍♀️🎶🎶
2021 02 07
> emilyy: > Ništa mi ne znači slika prodavca u toj odeći, niti sam to ikada tražila. > Ne stoji svakome ista stvar isto i ne vidim poentu traženja takvih fotografija.🤷‍♀️ > Osim toga, mnogi prodaju nešto što više ne mogu da obuku, ili nije njihovo, pa im veličina ne odgovara, zbog toga im na profilima i piše: “Ne slikam se u odeći koju prodajem”. Istog sam misljenja, a nisam tip koji voli da isprobava i presvlaci se a jos manje da se slikam... mi je dovoljno kad kupujem da vidim kroj i znam sama da li mi stoji ili ne... Nadovezacu se da je i meni proslo kroz glavu da je tu neki muskarac koji trazi slike i nije mi bas bilo svejedno... Ali dobro svi smo mi razliciti 😊
2021 02 07
> Valerina: > Veoma je bitan opis predmeta i treba u opisu biti jasan, tako da predmet moze biti: > - Nov sa etiketom > - Nov samo skinuta etiketa > - Niv, nikad ne koriscen > - Kao nov > - U odlicnom stanju, malo koriscen > - U dobrom stanju bez ostecenja > - U dobrom stanju sa vidljivim tragivima nosenja > - I ako postoje istecenja, navesti koja su. > Pozdrav 😊🙋‍♀️🎶🎶 Ovo cu poceti da koristim, mnogo lepo defininisano. Ja sam pisala slicno ali ovo je bas konkretno... hvalaa ❤😊
2021 02 07
> Valerina: > Veoma je bitan opis predmeta i treba u opisu biti jasan, tako da predmet moze biti: > - Nov sa etiketom > - Nov samo skinuta etiketa > - Niv, nikad ne koriscen > - Kao nov > - U odlicnom stanju, malo koriscen > - U dobrom stanju bez ostecenja > - U dobrom stanju sa vidljivim tragivima nosenja > - I ako postoje istecenja, navesti koja su. > Pozdrav 😊🙋‍♀️🎶🎶 Kako to mislite "nikad ne koriscen" i "u dobrom stanju sa vidljivim tragovima nosenja"? Prvo - kaze se "nikad koriscen", a drugo ne priznajem kao opis, jer mi je kontradiktorno. Pritom "kao nov" mi je isto sto i "u odlicnom stanju, malo koriscen".
2021 02 07
1 2