Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Hurgada april

Momak i ja bi išli u aprilu pa me zanima vaše mišljenje, tj da li je neko boravio u Hilton Plazi, Baron palace, Sea gull ili Long beach resort? Kakva su iskustva, šta preporučujete? Svaki ima poneku prednost i manu, ali pošto idemo prvi put volela bih da čujem mišljenja. Trenutno nam je naprimamljiviji Hilton😊
pre 26 dana, 18:14
Baron je klasa u odnosu na ostale hotele. Vidite i po ceni. Zavisi dosta šta očekujete od odmora. Da li bi samo boravili u hotelu i na hotelskoj plaži,da li zelite da budete blizu centra dešavanja ili daleko od toga, Hurgada je ogromna i ima delova gde je veoma izražena plima i oseka, more se toliko povuče da možete samo da šetate po vodi 😂 U suštini je Hilton dobar izbor, jedino što od prošle godine nemaju švedski sto već set meni, nekom je to nedostatak nekom prednost..Titanik Royal je za preporuku, ali ajde da krenemo prvo od vaših želja 😊 Slobodno me kontaktirajte za sve sto treba, možete da pišete i na 0606577760,viber,watsapp
pre 26 dana, 22:53
Ogromna preporuka za titanic royal, bili u avgustu. Od ljudi na izletima smo culi da je generalno izbor hrane smanjen, ukinuti svedski stolovi... u royalu toga nije bilo. Pored toga rajski bazeni, plaza ok (ko i na vecini mesta u Hurgadi), sobe vrhunske, usluga 10/10
pre 25 dana, 16:01
Hotel grand plaza bila sam par puta preko agencije 1A travel prezadovoljna sam 🤗😊
pre 25 dana, 03:35