Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zara kupovina na sajtu

Prvi put narucujem sa Zare, koliko je otprilike vama trebalo da roba stigne? Narucila sam proslog petka, poslali su u nedelju, ali pise da kurirska sluzba jos nije preuzela paket. 🤷‍♀️
2021 02 10
Ja imam isti problem sa stradivariusom. poslednji dan za isporuku je bio 2.2. a oni jos do danas nisu predali kurirskoj sluzbi. a na mail su mi odgovorili - ako ne stigne do 15og opet da ih kontaktiram. Inace garderoba porucena 22.1. pa ti vidi :) BEZOBRAZLUK!
2021 02 10
Meni Zara stigne najčešće za 7-8 dana. Dešavalo se za neki dan ili manje ili više od toga, ali u principu toliko. A Stradivariusu je trebalo oko 2 meseca da mi vrate novac, tako da kod njih me ništa ne čudi 😅
2021 02 10
Meni su u Stradivariusu dali kupon povodom povrata artikla za dan bukvalno.. bas sam se iznenadila, jer su clanice imale drugacije iskustvo. Medjutim iskoristila sam taj kupon jos pre mesec dana i i dalje ne stize paket....A Zara mi stize vrlo brzo, 6 dana najvise
2021 02 10
Da uvek oduže malo... recimo nedelju dana jer oni vikende ako se sećam ne računaju..
2021 02 10
Meni je uglavnom tipa 10 dana sa vikendom. Zavisi od skladišta iz kog šalju dosta. Evo mi je porudžbina od 21.01. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dafe94527fc08e9022ac02a5b3b860f8.jpg) Bila je podeljena u dve pošiljke i ova prva mi je stigla baš brzo (još je bio vikend). A ova druga nedelju dana kasnije. City Express ti svakako pošalje poruku na Vajber. Zara ne može da se poredi sa Stradivariusom. Čak i u slučaju povratka novca brzo reaguju.
2021 02 10
> Ana2018: > Meni Zara stigne najčešće za 7-8 dana. Dešavalo se za neki dan ili manje ili više od toga, ali u principu toliko. > A Stradivariusu je trebalo oko 2 meseca da mi vrate novac, tako da kod njih me ništa ne čudi 😅 Stradivarius online sad i vise nikad 😂
2021 02 10
Narucivala sam nekoliko puta i jedva cekam sledeci, mada bi bolje bilo da deinstaliram aplikaciju, jer cu ostati bez dinara. Svaki put dodje za 7 do max 10 dana. :")
2021 02 10
Ja sa Stradivariusom nisam imala problema sto se tice vracanja novca, vrate kroz par dana, ali cujem dosta negativnih komentara za njih. Hvala svima na odgovorima. 🥰 Ja se nadam.da ce mi do petka doci to iz Zare, u petak putujem, zato mi je zurba 😔
2021 02 11
Kako vas obaveste kad ce stici posiljka? Meni Stradivarius dan pre nego sto stigne posalju mejl, da li je tako i sa Zarom? Status porudzbine je : poslato, ali kurirska sluzba ga nije jos preuzela.
2021 02 11
> boutique212: > Meni je uglavnom tipa 10 dana sa vikendom. Zavisi od skladišta iz kog šalju dosta. Evo mi je porudžbina od 21.01. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dafe94527fc08e9022ac02a5b3b860f8.jpg) > Bila je podeljena u dve pošiljke i ova prva mi je stigla baš brzo (još je bio vikend). A ova druga nedelju dana kasnije. City Express ti svakako pošalje poruku na Vajber. Zara ne može da se poredi sa Stradivariusom. Čak i u slučaju povratka novca brzo reaguju. Da li posalju poruku dan pre nego sto ce stici ili?
2021 02 11
> Ana2018: > Meni Zara stigne najčešće za 7-8 dana. Dešavalo se za neki dan ili manje ili više od toga, ali u principu toliko. > A Stradivariusu je trebalo oko 2 meseca da mi vrate novac, tako da kod njih me ništa ne čudi 😅 Da li ti jave dan pre nego sto ce ti stici ili? Meni su tako u Stradivariusu, tako da sam znala kad da ocekujem paket.
2021 02 11
Zara šalje preko City Expressa. Na dan dostave uvek dobijem poruku na Vajber. Daju i one linkove za praćenje. Na dan isporuke uvek ažuriraju i piše da je utovareno za isporuku. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3fd014fb467c6cad46ac1e6d3b50e3bd.jpg)
2021 02 11
> Milica.1994: > > Ana2018: > > Meni Zara stigne najčešće za 7-8 dana. Dešavalo se za neki dan ili manje ili više od toga, ali u principu toliko. > > A Stradivariusu je trebalo oko 2 meseca da mi vrate novac, tako da kod njih me ništa ne čudi 😅 > Da li ti jave dan pre nego sto ce ti stici ili? Meni su tako u Stradivariusu, tako da sam znala kad da ocekujem paket. Pa da Zara pošalje email kada preuzme kurirska služba, i uglavnom stigne sutradan. I onda na Viberu dobijem poruku od City Expresa da tog dana očekujem pošiljku. Mada poslednji put (u petak sam imala paket) nisu poslali na viber, već sms porukom 😁
2021 02 11
Hvala vam devojke 🥰 Znaci necu je dobiti sutra najverovatnije, nego u subotu ili sledece nedelje 😔
2021 02 11
1 2