Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Pomoc oko Post exspresa

Treba da posaljem devojci dve decije haljinice,lagane su,manje od 0,5kg. Uplatila je novac na ziro racun.Kako da joj bude najjeftinija postarina,kako da posaljem? Svaki savet je dobrodosao. p.s.bilo je ovde objavljeno,ne mogu da pronadjem.
2021 02 11
Ako hoćete “Post-express-om” da šaljete, poštarina će za tu težinu biti 200 dinara, za isporuku do 19h.
2021 02 11
Znam to.Postojalo je ovde jos nesto/neki drugi nacin a da je jeftiniji,to trazim.
2021 02 11
Cena poštarine PostExpressa do 0,5kg, do 19h, je 200 dinara. Možete da pošaljete kao preporučenu pošiljku. U tom slučaju poštarinu plaćate Vi, pri slanju. Mislim da će biti cena poštarine između 100 i 150 dinara, sve zavisi od težine. Npr. za 400 grama mi je na kalkulaturu izbacilo da bi bila cena 148 din.
2021 02 11
Preporučena pošiljka sa praćenjem samo bolje da Vi stavite u veliku kovertu jer inače uračunaju i cenu koverte pa bude skoro 200din.
2021 02 11
Moj savet Vam je da ipak poslajete post expresom sa naznakom do 19h, jer je razlika u ceni minimalna a opet Vam je sigurnije i sutradan ce biti posiljka kod nje.
2021 02 11
JA TAKVE STVARI SALEJM PREPORUCENO I CENA DO 500GRAMA JE 148 DIN LEPO UPAKIJETE ,OBLEPITE SELOTEJPOM,STIZE SIGURNO,AKO KUPAC NE PODIGNE,VRATI VAM SE POSILJKA...ALI POSTARINU PLACATE VI...ZNACI KUPAC BI TREBAO NAKNADNO TAJ IZNOS DA VAM DOPLATI
2021 02 11
Unapred je uplatila za predmete. U ovoj situaciji Post Expressom (opcije: dostava do 19h i Ptt plaća pimalac).
2021 02 11
Ako je uplatila i za ptt onda šaljite na način koji kupac traži.
2021 02 11
Najsigurnije je da saljete do 19 casova, tada bi Vam postarina bila 200 dinara. Inace, ukoliko saljete preporuceno, postoji mogucnost da posiljka zaluta, osim toga ceka se duze. 😇
2021 02 11
Preporučila bih Vam postekspresom do 19h. To je najsigurnije. Nema potrebe da za 50 dinara razmišljate hoće li stići pošiljka ili ne. Poslednji put kada sam slala preporučeno koverta se izgubila.
2021 02 11
Bez obzira na moju zelju da joj bude sto jeftinije ipak smo se dogovorile kako uobicajeno saljem. Ne bih zelela da rizikuje.Smanjila sam (na vec snizenu cenu) jos 50,oodin i poslacu joj Post exspresom do 19h. Hvala Vam devojke! p.s.sacekacu do veceras pa cu obrisati temu,da ne zatrpavam sajt bez razloga.
2021 02 11
Najbolje bi bilo da pitate devojku kako zeli da joj posaljete
2021 02 11
Za Preporuceno se isto dobija broj za pracenje kao i za PE. Jedino moze da zaluta obicno pismo, za njega se ne dobija broj. Kada je skocila cena PE skocila je i za Preporuceno. Nekada se i isplatio, sada i ne bas nesto.
2021 02 11
KristinaCa12 Najbolje bi bilo da pitate devojku kako zeli da joj posaljete Pitala sa je naravno.Nego,ja sam zelela da "prodje sto jeftinije' Spustila sam joj cenu za jos 50,oo din i poslala Post Exspresom.
2021 02 12