Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Postavljen predmet, cena 1 RSD

Da li je toliki problem da se stavi realna cena? Neka bude i 150 000 dinara ako toliko vredi, a ne 1 RSD. Dodje mi da posaljem poruku ja zelim da kupim za 1 RSD. Totalna nebuloza, moje misljenje...
2021 02 25
To je zabranjeno na sajtu...
2021 02 25
I mene to jako nervira, ne vidim poentu..
2021 02 25
Ja sam to ranije stavljala jer sam kontala da na taj nacin dajem do znanja kupcu da predlozi svoju cenu, ne znam jesam li bila u pravu, ali je to neko moje shvatanje cene od 1 din. Doduse, i sad spustam cene, ali sam tad probala tako da prodam stvari.
2021 02 25
> Aaanaaaa: > Da li je toliki problem da se stavi realna cena? > Neka bude i 150 000 dinara ako toliko vredi, a ne 1 RSD. > Dodje mi da posaljem poruku ja zelim da kupim za 1 RSD. > Totalna nebuloza, moje misljenje... Prijavite takve predmete adminu i bice obrisani.Sve vise je bahatih clanica, slike sa interneta,lazni tagovi,cene u eurima... ocistimo sajt!!!
2021 02 25
Sećam se kada sam napravila profil pre 8 godina i videla cenu 1rsd kod neke članice, pomislila sam da poklanja 😀 i tako se ja njoj obratim da želim taj predmet na šta mi je ona drsko odgovorila u fazonu "da li je moguće da ste toliko glupi i da mislite da prodajem stvar za 1 dinar?" Ne razumem zašto ne stave neku cifru, pa kome ne odgovara pita prosto da li može niža, onda se odgovori sa može ili ne može i ćao 😀
2021 02 26
Mene izludjuje kada pise cena na upit pitajte za cenu, cena dm .... takve oglase preskacem posto uglavnom lupaju cene
2021 02 26